restvann.com.ua

Продаж рідкого акрилу

Кольорова ванна відгуки

Компанія «RestVann» пропонує майстрам і любителям купити рідкий акрил для ванн провідних вітчизняних і європейських виробників. У продажу ми рекомендуємо тільки ті матеріали, які використовуємо самі і в якості яких беззастережно впевнені. Співпрацюючи з компаніями-виробниками, готові запропонувати кінцевому споживачеві тільки найвигідніші ціни, оригінальну і свіжу продукцію.

Рідкий акрил для реставрації ванн — найпопулярніший матеріал, який використовується для покриття та ремонту різних видів сантехніки. Простота його застосування, доступність і завжди чудовий результат проведеної роботи — головні його переваги. Рідкий акрил різних виробників широко застосовується не тільки майстрами, які професійно займаються оновленням ванн, а й тим, хто вважає за краще проводити ремонтні роботи в своїх оселях власними силами.

Купити наливний акрил зі знижкою до 30%!

STACRIL ECOLOR ™ для ванни 1,2м.
від 750 ₴
  • Технологія Stacril Ecolor Eco ™
  • Застигання матеріалу 24 години
  • Без запаху, вага 2,7 кг

STACRIL ECOLOR ™ для ванни 1,5м.
від 950 ₴
  • Технологія Stacril Ecolor Eco ™
  • Застигання матеріалу 24 години
  • Без запаху, вага 3,4 кг

STACRIL ECOLOR ™ для ванни 1,7м.
від 1150 ₴
  • Технологія Stacril Ecolor Eco ™
  • Застигання матеріалу 24 години
  • Без запаху, вага 4,0 кг

Рідкий акрил — це біле і блискуче покриття для ванни в будь-якому початковому стані, а також можливість продовжити термін її експлуатації на довгі роки. Акрилова поверхня стійка до повсякденних дій, які згубно впливають на емаль, провокуючи появу тріщин і порушення цілісності покриття. Унікальна властивість, що об’єднує всі різновиди якісного наливної акрилу — здатність розтікатися і розподілятися по поверхні, утворюючи поверхню з бездоганним зовнішнім виглядом.

Однак не тільки візуальні характеристики покриття зробили цей матеріал таким популярним і широко поширеним. Споживачів приваблює міцність акрилового покриття, його здатність зберігати свій зовнішній вигляд і цілісність на термін до 15 років, а також простота використання рідкого акрилу. Для проведення робіт необхідно розмістити у ванну і затівати повноцінний ремонт.

Проиграть видео

Збираючись купити акрил для ремонту ванни, попередньо варто отримати консультацію кваліфікованого фахівця. У компанії «RestVann» покупцям не тільки нададуть широкий вибір кращих зразків рідкого акрилу , наявних на сучасному ринку, а й розкажуть про особливості та переваги кожного з них. Ми продаємо тільки якісний, сертифікований, оригінальний товар і надаємо на нього офіційну гарантію від виробників і найпривабливіші ціни. Купуйте матеріали для ремонту ванн тільки у надійних продавців.

Оптовий продаж рідкого акрилу для ванн «STACRIL ECOLOR»

купити наливний акрил для ванн