restvann.com.ua

Акриловий вкладиш

Акриловий вкладиш

акрилова вставка

Установка акрилового вкладиша у ванну на перший погляд видається простим процесом ремонту, оскільки не потрібно грунтовна підготовка робочої поверхні. Достатньо лише надійно зафіксувати вставку всередині наявної ванни — і санвузол перетвориться. Насправді ж монтаж акрилового вкладиша — робота досить складна у виконанні, копітка і вимагає максимальної уваги до кожної дрібниці.

Проиграть видео

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Ванна до ремонту

Акрилова вставка в ванну

Щоб зробити інтер’єр санвузла більш свіжим, не завжди потрібен грунтовний ремонт. Іноді досить оновити ванну, яка, будучи найбільшим елементом в кімнаті, привертає до себе максимум уваги. Якщо вона застаріла, виглядає зношеною, покрита подряпинами і сколами, втратила глянець і яскраву білизну, її вид буде псувати і загальне враження від всього санвузла.

Бачачи таку гнітючу картину, багато власників квартир вирішують проблему радикально — демонтують старий виріб, замінюючи його новим. На жаль, при демонтажі і заміні ванни рідко вдається уникнути пошкоджень настінного і підлогового покриття, а це означає необхідність проведення косметичного ремонту у ванній кімнаті.

Уникнути зайвої роботи, заощадити час і зберегти сімейний бюджет можна за допомогою реставрації ванни. Існують методи, які дозволяють відновити і поліпшити її вид, відтермінувавши момент придбання нового виробу. Один з них — монтаж акрилової вставки або «Ванна у ванну».

Акриловий вкладиш для ванни ціна

Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати

Акрилова накладка на ванну

Акриловий вкладиш RestVann — це виріб у формі ванни і вклеїти всередину вже встановленого вироби. Результатом стає ідеально біла, глянцева поверхня, що володіє більшістю переваг акрилової ванни:

установка акрилового вкладиша у ванну

Установка акрилового вкладиша

Для ремонту шляхом монтажу акрилової вставки не потрібен демонтаж старої ванни. Збереження чавунної основи з її надійністю, стійкістю і довговічністю — один з переваг цього методу. Спочатку робіт з акрилової вставкою з ванни знімають наявну фурнітуру зливу і переливу. Потім зі стіни потрібно зняти перший ряд кахлю, щоб він не перешкоджав процесу установки. Після цього можна приступати до поклейке вкладиша з акрилу:

1. Вимиту і висушену ванну обробляють силіконовим герметиком в місцях зливу і переливу. Це дозволить виключити потрапляння вологи в порожнину між двома поверхнями і розвиток цвілі;

2. На вкладиші відзначають місця отворів для зливу і переливу, і потім акуратно висвердлюють їх. Чітке суміщення отворів на вставці і ванні — одна з умов якісно виконаної роботи;

3. Для приклеювання вкладиша з акрилу приклеюється до ванни необхідна спеціальна піна. Вона розподіляється по поверхні поздовжніми і поперечними лініями так, щоб не залишилося необроблених місць, але і не утворилося надлишків;

4. Акуратно, не змащуючи і не збиваючи нанесений матеріал, вкладиш з акрилу вставляють в ванну. Борти слід якісно ущільнюють по всьому периметру і чітко поєднують отвори зливу і переливу збігалися;

5. ​​​​​​​Якщо вставка приклеїлася рівно і тримається надійно, можна кріпити елементи фурнітури на слив і перелив, попередньо забравши надлишки герметика;

6. В останню чергу герметизуються стики між стіною і бортами ванни, і приклеюється декоративний куточок.

Акриловий вкладиш

На цьому сам процес монтажу можна вважати закінченим, однак використовувати ванну можна буде ще не скоро. Ємність необхідно максимально заповнити водою для того щоб під її вагою вкладиш приклеївся рівномірно і надійно по всій площі зіткнення. Фахівці кажуть, що використовувати ванну можна приблизно через 12 годин, проте з деякими застереженнями. Протягом декількох днів необхідно виключити механічне навантаження на борту ванни, простіше кажучи, на них не можна спиратися. Крім того, не потрібно впливати на поверхню занадто великою вагою.

Акриловий вкладиш в ванну за і проти

Чавунна ванна до реставрації
акрилова накладка на чавунну ванну
акрилова ванна вкладиш

Недоліки акрилового вкладиша

Як правило, акрилові вкладиші — це вироби стандартного розміру і габаритів. Не завжди виходить підібрати той, що ідеально підійде до кожної конкретної ванні. Якщо ж в санвузлі клієнта встановлена ванна незвичайної форми, то від акрилової вставки доведеться відмовитися на користь інших методів;

Процес монтажу акрилового вкладиша не обійдеться без подальшого косметичного ремонту ванної кімнати. Будуть потрібні послуги майстра, який зможе акуратно зняти, а після заново укласти ряд плитки над бортами ванни. Це тягне за собою не тільки додаткові витрати, але і незручності;

Вкладиш за обсягом завжди менше , ніж ванна-основа. Якщо спочатку розміри санвузла не дозволяли встановити велику ванну, то після реставрації вона стане ще менше;

Вкладиш з акрилу — виріб досить крихке . Якщо в ванну впаде важкий предмет, може утворитися тріщина, що в кінцевому підсумку зробить неможливим використання вироби. Також не рекомендується перевищувати граничне навантаження в 70 кг, що досить проблематично для багатьох сімей.

У разі неякісної установки в простір між ванною та вкладишем може потрапити волога, що провокує появу цвілі і розвиток мікроорганізмів. В результаті починаються процеси гниття, що руйнують піну, яка тримає вкладиш на поверхні ванни. Все це істотно зменшує термін служби акрилової вставки.

З моменту першого виклику майстра до того, як відремонтованої ванни можна буде користуватися, пройде не менше тижня . Спочатку фахівець проводить усі необхідні виміри, після чого замовляє вкладиш потрібної конфігурації. Коли виріб буде в наявності, клієнт зможе призначити зручний для себе час проведення робіт.

При установці акрилового вкладиша нерідко трапляються помилки. Через це відремонтована ванна служить досить недовго — 1-2 роки . За цей час вкладиш може тріснути, деформуватися.

Ремонт ванни шляхом поклейки акрилового вкладиша не дозволить істотно заощадити . По-перше, якісний виріб буде коштувати не набагато дешевше нової ванни. По-друге, супутній косметичний ремонт робить процес ще більш дорогим.

Часто задавані питання

Проблема вкладиша полягає в тому, що він ніколи не встане до ванни щільно і між ним та ванної існує відстань. Від прогину з часом утворюються тріщини, через які потрапляє волога, утворюється грибок і як результат неприємний запах у ванній кімнаті. При застосуванні способу наливу, матеріал заповнює всі нерівності створюючи додатковий шар, в результаті ванна виходить як лита.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

restvann відео
Проиграть видео

Акриловий вкладиш відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків