restvann.com.ua

Реставрація ванн в Рівно

Реставрація ванн в Рівно — це спосіб поновлення пошкодженої і зношеної емалі, який продовжує термін служби виробу і дозволяє уникнути його заміни. Багато мешканців не поспішають купувати нову ванну не тільки через її вартості, але також через неготовність проводити косметичний ремонт в санвузлі. Демонтаж старої сантехніки неминуче тягне за собою пошкодження плитки на стінах і підлозі, викликає необхідність заміни змішувачів, а це додаткові витрати грошей і часу.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

З плином часу ванни втрачають білизну і глянець, стають шорсткими, покриваються сіруватим нальотом і іржавими плямами. Виною тому — мікропори на поверхні емалі, які поглинають забруднення і всі небажані включення, присутні у водопровідній воді. Через твердості і крихкості емалі на ній з’являються тріщини, відколи і вибоїни. У процесі використання ванни всі ці дефекти лише поглиблюються. Найкраще рішення цих проблем — Оновлення ванни рідким акрилом в Рівно. Слухняний і текучий матеріал заповнює всі вади, які роблять ванну непривабливою і негігієнічною. Після його застигання виходить ідеально гладка, біла і дивно міцна поверхня, яка перевершує звичну емаль за всіма характеристиками.
Ремонт ванн методом наливу в Рівно від компанії «RestVann» — це простий і швидкий спосіб, який поверне виробу блиск і однорідний колір, а всій кімнаті — свіжість і естетичність. Сучасний матеріал з з відмінними характеристиками давно оцінили як майстра, так і споживачі. Покриття ванни рідким акрилом відбувається на заздалегідь підготовлену поверхню. При цьому під час роботи майстер наносить матеріал не пензлем або валиком, а методом наливу. Це принципова відмінність від покриття іншими матеріалами забезпечує поверхні ідеальну гладкість без борозен, пористості і ворсу, який може залишатися від кистей і валиків. Формула рідкого акрилу розроблена таким чином, щоб досягати гладкою і рівній поверхні без використання інструментів. Він текучий і пластичний, але при цьому щільний і добре пігментований, що дозволяє йому рівно розподілятися, заповнювати всі дефекти на ванні і повністю перекривати будь-які зміни кольору і плями.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Рівно
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Майстри компанії «RestVann» проводять реставрацію ванн методом наливу в Рівно протягом декількох годин. Час може різнитися залежно від стану вироби, а також його розмірів, складності форм і зручності розташування. Застигання матеріалу триває в середньому одну добу, після чого вся родина зможе насолоджуватися прекрасним видом білосніжною і блискучою ванни.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Рівно

Компанія «RestVann» в Рівно

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Довгий термін служби відреставрованої ванни на тлі доступних цін на матеріал і роботу робить цей метод ремонту дуже вигідним для клієнтів. Досвід майстрів «RestVannа» говорить про те, що в порівнянні з заміною ванни новим виробом, покриття методом наливу обходиться дешевше в рази.