restvann.com.ua

Демонтаж вкладиша

демонтаж вкладиша restvann

Ремонт ванн за допомогою установки акрилового вкладиша — метод досить поширений, хоч його і не можна назвати надійним і довговічним. Невелика товщина і міцність, наявність порожнин між вставкою і чавунною ванною, на яку він встановлений, провокує появу тріщин. Особливо часто зустрічається ця проблема в тих випадках, коли вкладиш встановлено з порушеннями технології.

Акриловий вкладиш

Замовити демонтаж акрилового вкладиша

Якщо на акриловому вкладиші з’явилися тріщини, ванна стає непридатною для використання, і її необхідно ремонтувати або замінювати новою. Порушення цілісності вкладиша означає появу небезпечної чорної цвілі, протікання і навіть можливість підтоплення сусідів знизу. Якщо покупка і установка нового виробу зараз неможлива, досвідчені майстри відреставрують встановлену ванну. Який би спосіб не був обраний для цього, спочатку необхідно провести демонтаж акрилового вкладиша.

Демонтаж акрилової вставки в ванну

Перше, що слід зробити, це зняти куточок, який приклеюють до стиків між кахлем і ванною. Також майстру буде необхідно зняти сифон і фурнітуру зливного і переливного отворів. Коли на ванні більше не залишилося знімних деталей, починається робота по демонтажу акрилового вкладиша.

Оскільки для приклеювання вставки використовують спеціальну будівельну піну для монтажу, легко зняти її не вийде. Для цього майстер використовує болгарку та за допомогою надрізного диска, розпилює верхній шар акрилу на невеликі фрагменти. Демонтаж акрилової вставки — робота ювелірна, і проводити її повинен майстер, знайомий з таким методом ремонту як монтаж акрилового вкладиша. Під час розпилу фахівець повинен представляти, на яку глибину може входити надрізний диск, щоб ванна-основа не зазнала пошкоджень. Після цього фрагменти можна підчепити і, один за одним, відокремити від поверхні. Під час демонтажу шматки акрилового вкладиша можуть ламатися та залишати гострі кути. Робота ця вимагає обережності і ефективного захисту рук і очей.

Потім майстра чекає серйозна чистка ванни від залишків піни і герметика, а також підготовка поверхні до наступного етапу реставрації.

Причини поломки акрилового вкладиша

демонтаж вкладиша

Основною причиною невеликого терміну служби акрилових вставок є неправильна їх установка. Недостатня або неякісна герметизація зливного і переливного отворів призводить до потрапляння вологи в порожнечі між вкладишем і ванною. Сирість і цвіль руйнують піну, що скріпляє обидва шари, в результаті чого вона розсипається, а вставка ламається під вагою людини. Ще одна причина — неправильне нанесення піни в процесі монтажу, і, як результат, ненадійне кріплення, деформація і поява тріщин.

Не менш рідкісним явищем є поломка акрилових вкладишів, конфігурація яких не ідеально підходила під встановлену ванну. Те ж саме стосується неякісних виробів, товщина яких становила менше 6 мм. Такі вкладиші виходять з ладу дуже швидко, що в підсумку призводить до великих втрат часу і коштів.

Реставрація ванни після демонтажу вставки

Кваліфікований майстер, демонтувавши акриловий вкладиш, запропонує клієнтові єдиний оптимальний вихід — ремонт поверхні виробу рідким акрилом. Цей спосіб здатний повернути ванні гладкість, блиск і білизну навіть після невдалого застосування акрилової вставки. Довговічність і надійність покриття наливних акрилом підтверджена численними рекомендаціями майстрів і позитивними відгуками їхніх клієнтів.

Чавунна ванна до реставрації
акрилова накладка на чавунну ванну
акрилова ванна вкладиш

демонтаж акрилової вставки в ванну

Вартість демонтажу акрилового вкладиша від компанії «RestVann» становить від 300грн.