restvann.com.ua

Реставрація ванн в Сумах

Реставрацію ванн рідким акрилом в місті Сумах пропонує компанія «RestVann». Ця послуга являє собою ідеальне співвідношення чудового візуального ефекту, найвищої якості і вигоди. Дозволяючи заощадити клієнтам час і надовго відстрочити заміну ванни, такий варіант поновлення сантехніки користується популярністю протягом багатьох років. За цей час і майстра, і клієнти змогли оцінити всі переваги рідкого акрилу на практиці, а вона показала, що переваг дійсно багато.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Ванна, яку використовували на протязі багатьох років, може мати не тільки сліди в’ївся іржі, шорсткі ділянки і сіточку тріщин на шарі емалі. Крім цих візуальних вад можуть з’являтися відколи і відшарування емалі, а також глибокі тріщини, які не тільки псують зовнішній вигляд і ванни, і в цілому санвузла, але також є сприятливим середовищем для розвитку мікроорганізмів. Відшаровується емаль через гострих країв може стати причиною порізів. Якщо в цьому непривабливому описі ви дізнаєтеся свою ванну, то настав час проведення її реставрації за допомогою рідкого акрилу. Стара поверхню з усіма її вадами зникне без сліду, поступившись місцем бездоганною блискучою білизною і гладкості.
Ідеально вивірена формула якісного і правильно приготовленого рідкого акрилу самостійно вирівнюється в процесі роботи. Напливи і патьоки, міхури і лисини — все це не загрожує поверхні ванни, яку реставрують рідким акрилом. Найважливіша перевага матеріалу — здатність формувати гладку, однорідну поверхню, повторюючи всі контури вироби. Завдяки цьому матеріал підходить для будь-яких сантехнічних виробів, а не тільки лише ванн. Рідким акрилом можна відреставрувати також піддон, якщо в санвузлі встановлено душовою бокс. Рідкий акрил для поновлення ванн — це не просто покриття старого емалевого шару, а створення нової поверхні, з ідеальними зовнішніми і експлуатаційними характеристиками. Акриловий шар набагато приємніше і безпечніше у використанні, ніж емаль, особливо, якщо вона зносилася і постаріла. Його гладкість забезпечує приємні тактильні відчуття, але при цьому поверхня не слизька. Акрил швидше нагрівається, що дуже важливо в зимовий час, коли дуже неприємно стикатися з холодною ванною. Таке покриття має рівномірний білий колір, однорідну текстуру і глянець, що покращує і освіжає будь-який інтер’єр

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Сумах
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Користуватися ванною після поновлення мешканці зможуть, коли матеріал повністю висохне. Це визначається різновидом використаного майстром акрилу і за часом займає в середньому добу. Після затвердіння акрилове покриття дуже відрізняється від емалі. Воно гладке і глянсове, але не слизьке, приємне на дотик, але не крихке. Відреставрована ванна може прослужити ще до 15 років, залишаючись при цьому стійкою до пошкоджень, впливу ультрафіолету і змін кольору. Все, що погіршує зовнішній вигляд емалі, не має ніякого впливу на акрил. Поверхня залишається рівномірно білою, блискучою і гладкою.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Сумах

Компанія «RestVann» в Сумах

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Якісну, довговічну і естетично бездоганну реставрацію ванн рідким акрилом в Сумах і інших містах України пропонує компанія «RestVann». До послуг наших клієнтів штат кваліфікованих майстрів з великим досвідом робіт різної складності, а також оригінальні матеріали, вироблені лідерами галузі. Свою роботу наші фахівці супроводжують всією необхідною документацією, а також обов’язковою гарантією на результат реставрації і застосований матеріал.