restvann.com.ua

Реставрація ванн в Вінниці

Оновити ванну кімнату, не роблячи серйозних кроків по ремонту і не вкладаючи великих сум, цілком можливо. Для цього може виявитися достатньо всього лише оновити поверхню ванни. Це виріб найбільший в санвузлі, а тому привертає максимум уваги. І якщо його поверхня стала неоднорідною, сірою, покрилася іржавими плямами і сколами, то саме час провести ремонт рідким акрилом.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Майстри компанії «RestVann» працюють тільки з перевіреними видами рідкого акрилу і вибирають лише надійні бренди. Ванни, відреставровані нашими фахівцями, на протяг всього терміну служби зберігають естетичний зовнішній вигляд, приємну гладкість на дотик і яскраву, рівномірну і однорідну білизну. Ще більш вдалим виявиться процес ремонту виробу, якщо він буде супроводжуватися створенням наливної куточка. Такий комплекс послуг дозволяє зробити інтер’єр ванної кімнати набагато більш сучасним і функціональним. Більше не потрібно приклеювати декоративний куточок — завдяки технології «Наливна ванна» можна створити герметичне, незбиране, гігієнічне та естетичне покриття.
Ідеально вивірена формула якісного і правильно приготовленого рідкого акрилу самостійно вирівнюється в процесі роботи. Напливи і патьоки, міхури і лисини — все це не загрожує поверхні ванни, яку реставрують рідким акрилом. Найважливіша перевага матеріалу — здатність формувати гладку, однорідну поверхню, повторюючи всі контури вироби. Завдяки цьому матеріал підходить для будь-яких сантехнічних виробів, а не тільки лише ванн. Рідким акрилом можна відреставрувати також піддон, якщо в санвузлі встановлено душовою бокс. Рідкий акрил створює міцне і естетичне покриття, позбавляючи ванну від косметичних дефектів і серйозних ушкоджень. Його щільна і в’язка консистенція покриває поверхню рівномірним шаром, а високопігментовані формула забезпечує однорідний білий колір. Наливна акрил марки «Stacril Ecolor» розподіляється без допомоги інструментів на відміну від інших матеріалів для реставрації ванн. Метод наливу дозволяє уникнути нерівностей на поверхні і сформувати ідеально гладкий, глянсовий шар.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Вінниці
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Рідкому акрилу піддаються навіть дуже складні пошкодження. Доведена до ідеалу консистенція і в’язкість цього матеріалу дозволяє створювати бездоганно рівну поверхню швидко і без застосування інструментів. Розрівнюючи самостійно в процесі покриття і висихання, акрил формує дзеркально гладкий шар без повітряних бульбашок, напливів, горбів і патьоків. Використовувати цей матеріал можна на поверхнях будь-яких форм, що робить його кращим рішенням для нестандартних виробів, реставрація яких іншими методами може викликати складності. Рідкий акрил ефективно спрацьовує на будь-яких типах поверхонь. Його можна використовувати на чавунних, сталевих, акрилових ваннах, а також душових піддонах, раковинах і інший сантехніці.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Вінниці

Компанія «RestVann» в Вінниці

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Реставрація ванни рідким акрилом в Вінниці — це суттєва економія коштів для сімейного бюджету в порівнянні з придбанням нового вироби. Вигода становить близько 70%, а якщо згадати, що оновлена сантехніка буде служити близько 15 років, метод наливу можна сміливо назвати самим економічним серед усіх, представлених на сьогоднішній день. Компанія «RestVann» пропонує справедливі і доступні ціни на послуги реставрації ванн в Вінниці. Майстри надають гарантію на всі роботи, виконані ними, а також офіційну гарантію на рідкий акрил від виробника.