restvann.com.ua

Наливна ванна

наливні ванни
«Наливна ванна» — таку назву цей спосіб отримав завдячуючи особливостям нанесення самого матеріалу на стару поверхню. Цей, так званий Наливний акрил, або як його ще називають — Рідкий акрил, наносять на застарілу поверхню «наливним методом», таким чином формується новий шар, от звідси й походить сама назва — реставрація ванни акрилом.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Наливна ванна RestVann

На сьогоднішній день є актуальною тенденція до економного споживання в різних сферах, і це фінансово виправдано, і що не маловажно — це проявляється в різних аспектах життя кожного із нас. Скажімо, наприклад, багато звичайних людей повсякденно прагнуть подарувати друге життя різним речам, які у них вже давно знаходяться, замість того, щоб нести фінансові витрати та купувати нові. Різноманітні сучасні матеріали та методи дозволяють, як в ремонті, так і в інших напрямках, дозволяють економити наш час і наші кошти, а ще й зберігаючи те, з чим нам так не хочемо прощатись.

Старі чавунні ванни та піддони, які були встановлені в більшості квартир і домівках кілька десятиліть тому, у своїй більшості все ще залишаються на своїх місцях і відмінно виконують свої функції. Їх завжди люблять за надійність, а також за непохитну міцність і здатність дуже довго зберігати воду теплою, на відміну від сучасних сталевих, або акрилових аналогів — дешевого сегмента

Чавунні ванни можуть служити  і ще декілька десятиліть, якби не один суттєвий їх недолік — це заводська емаль на їх поверхні, а термін експлуатації у неї не такий тривалий, як сам чавун. Вся сантехнічна кімната здається неохайною, коли емаль на ванні пошкоджена, має великі і дрібні сколи, або покривається тріщинами та мікротріщинами. 

наливний акрил
покриття ванни рідким акрилом

До заміни старої чавунної ванни на ЯКІСНУ нову акрилову далеко на всі люди готові, адже це не лише значні фінансові витрати на купівлю, а і транспортування, а також монтажні та всі супутні роботи, окрім цього також будуть суттєві незручності для всіх мешканців житла, яким необхідно користуватися санвузлом. Наша компанія «RestVann» уже не перший рік успішно надає послугу «Наливна ванна» у всіх регіонах України, — яка полягає в нанесені на поверхні, так званого рідкого акрилу. Так спосіб дозволяє замовнику послуги отримати нове покриття, тим самим продовжити термін експлуатації ще на деякий час. Але самим надійним і довговічним методом  є всесвітньо признана технологія «Ванна в ванні», термін експлуатації якої до 30 років.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн

Заливка ванни рідким акрилом

Під час роботи з застарілими сантехнічними виробами за методом «Наливна ванна» майстри застосовують матеріал, який заведено називати «наливний акрил», або «рідкий акрил». Любий з цих матеріал насправді є двокомпонентною фарбою на епоксидній основі, і з цієї причини він складається з основи — це епоксидна смола з наповнювачами та затверджувача до неї. Ці два компоненти  змішуються безпосередньо перед нанесенням на поверхню у відповідній пропорції, яка визначена виробником матеріалу. Матеріал придатний для реставрації має обмежений відрізок часу, це ще раз засвідчує те, що «рідкий акрил» не є акрилом, а насправді це епоксидна фарба. Тому реставрація ванни акрилом має проводитись фахівцем з  досвідом і певними специфічними навичками.

Цей самий — Рідкий акрил по своїй структурі є щільним, пластичним, як і буть яка фарба, але при цьому має гарну текучість. Після висихання наливний акрил набирає відповідної міцності та може прослужити до 5 років, якщо в процесі роботи майстра бути витримані всі технічні умови підготовки поверхні перед реставруванням.

покрити чавунну ванну акрилом

Наливна акрилова ванна - переваги та недоліки

Ремонт ванни в домашніх умовах із застосуванням методу «Наливна ванна» завжди рекомендують ті майстри, які працюють лише з рідким акрилом, або емаллю, але ніколи навіть в очі не бачили сам акриловий вкладиш. Компанії, а не приватні майстри, які знають про переваги акрилової вставки, завжди порекомендують замовнику скористатись професійною технологією, а не «кустарним методом». Знаючи всі його властивості та переваги, представники компанії, переконують зацікавленого замовника не на словах, а на ділі. Можливий навіть варіант, коли на консультацію майстер привозить акрилову вставку з собою в авто. А приватний фахівець завжди буде запевняти замовника в тому, що ця технологія не надійна, при цьому сам не в змозі показати акриловий вкладиш клієнтові. 

Але ж «Наливна ванна» має все-таки свої переваги.

покриття чавунних ванн акрилом

Рідкий акрил, або як його ще називають наливний акрил — це двокомпонентна фарба, якою майстер відновлює нову поверхню ванни, яка зовні і в процесі експлуатації буде подібною до заводської емалі, але не матиме ніякого відношення до сучасного виробу, такого як акрил. Такий спосіб дозволяє відновити стару ванн без демонтажу.

Отримати нову акрилову ванну, НЕ демонтуючи стару чавунну — можливо.

акрил наливний для ванн

Рідкий акрил дає змогу домогтися яскравої білизни та глянсового блиску після закінчення роботи майстра, на відмінно від емалювання старої ванни пензлем. Ефект білизни та глянсу зберігається упродовж декількох років. А з часом відреставрована поверхня має здатність тьмяніти й жовкнути, — через ту причину, що всі наливні матеріали двокомпонентні, а всі епоксидні матеріали з часом жовкнуть. 

наливна реставрація ванн

Наливний акрил для реставрації ванни дає змогу кожному клієнту замовити покриття іншого кольору, не залежно від попереднього заводського покриття. В асортименті виробників є колірні пасти, які додають в білу епоксидну основу. Але потрібно пам’ятати, що додавання кольору погіршує якість матеріалу і це негативно відіб’ється в процесі експлуатації. Матеріал з великою кількістю колірної пасти стає більш крихкий.

покрити ванну рідким акрилом

Рідкий акрил допомагає на дні ванни заповнити всі сколи та нерівності рельєфу. А, як правило, чавунні ванни й стальні також на поверхні старої емалі мають пошкодження, такі як глибокі сколи та тріщини. Але наливний матеріал для ванн не спроможний на вертикальних поверхнях перекрити сколи та заводські нерівності. В такому випадку сколи на ванні необхідно шпаклювати, а заводські дефекти так і залишаться помітними.

 

наливна ванна акрилом

Наливний рідкий акрил для реставрації ванни не має різкого токсичного запаху. З цього приводу, більшість майстрів роботу виконують без респіраторів, а замовники завжди залишаються у квартирі під час виконання робіт. Але потрібно пам’ятати, що ці матеріали виготовлені на основі епоксидної смоли й не мають жодних міжнародних сертифікатів на відміну від акрилового вкладишу який виготовлений з австрійського сантехнічного акрилу.

ремонт ванни рідким акрилом

Догляд за ванною, після покриття способом «Наливна ванна», для тих хто зневірився упорядковувати стару емальовану ванну — це суцільне задоволення. Таке покриття легко миється рідким гелевим миючим засобом для миття посуду й поролоновою губкою. Покриття не можна мити миючими засобами які містять хлор, абразив та кислоту. На відміну від акрилової вставки таке покриття не можливо полірувати, оскільки рідкий акрил не є акрилом, та має пористу структуру в нутрі.

акрилова заливка ванни

Нанести рідкий акрил на ванну, на її застарілу поверхню — це процес, який займає небагато часу. Більшу частину часу займає саме підготовка поверхні ще до нанесення самої емалі. Матеріал наноситься в один шар, після чого залишається лише дочекатися його затвердіння. Виробники пропонують різновиди, термін висихання яких коливається від 2 діб до 8 годин. Але як відома, то повна кристалізація епоксидів відбувається не раніше чим через 7 діб.

наливний акрил в ванну

Рідкий акрил після висихання тримається досить міцно, якщо в процесі підготовки не були допущені технічні помилки майстра. Його поверхня не тріскається від випадкових ударів миючих засобів і душової лійки. Для безпечного користування на дно необхідно застелити силіконовий коврик. Наливний акрил витримує великі навантаження і надійно тримається на поверхні ванни упродовж гарантійного терміну і не відшаровується як покриття після емалювання.

покриття старої ванни акрилом

Спосіб «наливна ванна» прийшла на зміну застарілому способу «емалювання». Щоб не фарбувати стару поверхню епоксидною емаллю, виконавці розпочали наносити цю ж емаль наливним методом. А сам матеріал назвали: рідкий акрил, наливний акрил, стакрил і т.д., для того, щоб бути співзвучним з професійною технологією відновлення старих ванн де використовується АКРИЛова ванна-вставка. Але після цього наливний матеріал так і не стала акрилом.

реставрація чавунної ванни акрилом

Для нанесення рідкого акрилу на реставровану поверхню не потрібні інструменти, які використовують при емалюванні. Кисті та валики, які використовують для фарбування, можуть залишати на поверхні розводи й ворсу, — наливний спосіб цього не потребує. Пластичний матеріал вирівнюється самостійно, завдяки чому поверхня, покрита ним, відрізняється від емальованої поверхні, але далека від якості яку можна отримати встановивши акриловий вкладиш.

акрилове покриття для ванни

Реставрація ванни рідким акрилом — це не лише оновлена поверхня на ванні, але також функціональний наливний куточок між її бортами та стіною. У цьому місці завжди затримується волога і з’являється цвіль, а в результаті неприємний запах. Але наливний куточок з акрилу не дає цілісний та охайний вигляд після реставрації. В такому випадку необхідно наклеїти акриловий куточок, який перешкоджає розвитку грибка і плісняви.

покриття чавунної ванни акрилом

Реставрація ванни наливним методом, як і, так званий наливний рідкий акрил доступні за ціною, і знаходяться в одному ціновому сегменті зі способом «емалювання ванни», — різниця не суттєва в $10-20. Чого не можна сказати за технологію «Ванна в ванні», яка кардинально відрізняється як в ціні, так і по якості. Якщо емалеве покриття служить 1-2 роки, а наливне до 5 років, то акрилова вставка до 30 років — вигода застосування Акрилового Вкладишу стає очевидною і незаперечною.

Приклади робіт
наливна емаль для ванн відновлення ванни рідким акрилом

Етапи роботи за технологією «Наливна ванна»

  1. Реставрація ванни наливним методом розпочинається з підготовки самої поверхні. Щоб забезпечити надійне зчеплення матеріалу з відновлювальною поверхнею, її потрібно добре зачистити від іржі та залишків глянцу. Для цього наждачним папером шліфують старий шар емалі, особливу увагу потрібно приділити ділянкам де є сколи на ванні й глибокі тріщини. В результаті підготовки поверхня має бути рівномірно шершавою.

  2. За для запобігання утворення пилу, під час зачистки старої емалі, поверхню необхідно поливати водою, — така зачистка називається «на мокру». Після чого всі відшарування та останки пилу мають бути видалені с поверхні. Пил змивається до каналізаційного отвору.

  3. Наступним етапом іде прогрівання чавуну за допомогою гарячої води, а також будівельного фену. Що дозволяє рівномірно прогріти всю посудину. 
  4. Щоб уникнути потрапляння на відреставровану поверхню капель води, перед нанесенням наливного матеріалу відключають змішувач та душову лійку. А також щільно їх обмотують в целофановий пакет декілька разів. 
  5. Останнім етапом перед нанесення наливного рідкого акрилу поверхню дезінфікують та знежирюють за допомогою соди, або розчинника.

  6. Після того як поверхню 100% підготовили — починається підготовка самого матеріалу. Для цього в основу додають затверджувач у відповідних частинах зазначених від виробника та упродовж певного часу все це вимішують до однорідної маси. Готову суміш має відстоятися після вимішування 10-15 хвилин, після чого нанести рідкий акрил на ванну можна за допомогою посуди меншої місткості.

  7. Реставрація ванни акрилом, а саме нанесення матеріалу, розпочинаючи зверху. Матеріал повільно наливається на горизонтальні поверхні в невеликій кількості, по всьому периметру. Поступово емалева суміш рівним шаром стікає по вертикальних площинах, поки шар не закриє саме дно. Завдячуючи матеріалу, який сам розрівнюється в процесі роботи, поверхня стає гладкою і рівною.
відновлення ванни акрилом

Наливна ванна відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків