restvann.com.ua

Ремонт ванної кімнати панелями ПВХ під ключ

Ремонт ванної кімнати панелями ПВХ під ключ
ремонт ванної кімнати панелями

Компанія «RestVann» пропонує послугу ремонту ванної кімнати панелями під ключ. ПВХ-панелі — це доступний, універсальний і поширений матеріал, застосування якого для внутрішньої обробки санвузла відзначено рядом переваг:

1. Панелі — це доступний матеріал, який підійде навіть при дуже скромному бюджеті на ремонт;

2. Вони універсальні і можуть використовуватися для обробки стін і стелі не тільки в санвузлі, але і в інших місцях квартири;

3. ПВХ-панелі можуть кріпитися різними способами, які підходять як для рівних поверхонь, так і для стін з вадами;

4. Ремонт ванної кімнати панелями захищає стіни від вологи і не дає розвиватися цвілі;

5. Практично не обмежений вибір кольорів і різні фактури, імітація каменю, дерева, плитки — з ПВХ-панелями можна зробити будь-який дизайн санвузла, який буде виглядати цікаво і стильно;

6. Панелі можна використовувати як самостійно, так і в комбінації з іншими оздоблювальними матеріалами;

7. Панелі легко миються будь-якими засобами і не схильні до сильних забруднень;

8. Матеріал дуже легкий і тонкий, не ускладнює конструкцію і не забирає корисну площу;

9. При кріпленні панелей на обрешітку, під ними можна приховати проводку, труби та інші комунікації, вид яких не робить інтер’єр санвузла краще.

Ремонт пластиковими панелями в ванній

Стан ванної кімнати дуже важливо для комфорту всіх членів сім’ї. У ній повинно бути затишно і комфортно, гігієнічно і зручно — в іншому випадку щоденні процедури, які повинні приносити задоволення і приємні емоції, принесуть лише роздратування і розчарування. Ремонт санвузла необов’язково повинен бути дорогим і зробленим за останніми тенденціями в області ремонту, більш того, це не завжди є і доцільно. Сучасний ринок пропонує споживачеві великий вибір матеріалів і методів ремонту від доступних до ексклюзивних. Якщо мова йде про економ-варіанті, це зовсім не означає низьку якість або неприйнятний зовнішній вигляд. Відремонтувати санвузол є, естетично і якісно — мета більш ніж реальна.

Недолік ПВХ-панелей — це їх крихкість і схильність появі тріщин і пробоїн від випадкових ударів або тиску на поверхню. З цієї причини купувати матеріал краще з невеликим запасом, щоб у разі пошкодження однієї панелі її можна було швидко замінити.

Фахівці компанії «RestVann» виконують обробку санвузла ПВХ-панелями під ключ, здійснюючи всі підготовчі і супутні роботи. Щоб ремонт був дійсно якісним і довговічним, важлива підготовка стін до монтажу обробного матеріалу. Стару плитку, якщо вона є, потрібно зняти, як і штукатурку, якщо вона вражена пліснявою, має нерівності або порожнечі всередині.

Кріпити ПВХ-панелі можна безпосередньо на стіну або на обрешітку, попередньо обробивши поверхню протигрибковим складом. У першому випадку не губиться площа, але для нього потрібно, щоб поверхня була рівною. Допускаються западини не глибше 3 мм, а ось горбів бути не повинно зовсім. Якщо стіни в санвузлі не відповідають цій вимозі, перед наклеюванням панелей їх потрібно буде вирівняти або ж вибрати другий варіант кріплення — на обрешітку.

пвх панелі для стін ванної кімнати

Вартість ремонту ванної кімнати панелями під ключ


Туалет
від 4000 ₴
  • Технологія Deko Star Eco ™
  • Гарантія на роботи 3 роки
  • Гарантія на матеріали 5 років


Ванна кімната
від 10000 ₴
  • Технологія Deko Star Eco ™
  • Гарантія на роботи 3 роки
  • Гарантія на матеріали 5 років


Суміщений санвузол
від 13000 ₴
  • Технологія Deko Star Eco ™
  • Гарантія на роботи 3 роки
  • Гарантія на матеріали 5 років

Наші послуги майстра сантехніка:

Послуга
Вартість
Заміна труб на поліпропіл (кухня + ванна + туалет)
від 250грн
Виклик замірника
від 150грн
Монтаж унітазу
від 300грн
Монтаж дверей
від 700грн
Монтаж, перенесення, опломбування водяних лічильників
від 100грн
Заміна труб каналізації
від 100грн
Вирівнювання підлоги
від 300грн

Ремонт ванної кімнати панелями RestVann

Монтаж обрешітки може виконуватися навіть на нерівні стіни, але цей спосіб має свої нюанси. По-перше, вона забирає площа приміщення, а по-друге, через що виникла порожнечі між стіною і панеллю, є ризик її ушкодження, адже пластик не відрізняється особливою міцністю і може тріснути від удару або тиску на нього.

Ремонт ванни ПВХ-панелями виконується простіше і швидше, ніж інші види обробки, але і він вимагає вправності, базових знань, розуміння процесу. Крім того, для якісного виконання роботи необхідний цілий арсенал інструментів, кріплень, витратних матеріалів. Щоб не зіпсувати матеріал, не згаяти час і в результаті не отримати розчаровує результат, монтаж панелей в санвузлі краще довірити досвідченому людині.

Майстри компанії «RestVann» зроблять всі необхідні виміри, проаналізують стан ванної кімнати і запропонують оптимальний варіант монтажу панелей, підберуть якісні і правильні профілі, кріплення, фурнітуру. Наші фахівці зроблять точний розрахунок кількості матеріалів, закуплять і доставлять на об’єкт.

Фахівці «RestVann» цінують час клієнта і самі зацікавлені в тому, щоб здати якісно виконану роботу в зазначений термін. Наш досвід дозволяє нам максимально ефективно використовувати час і оптимізувати всі процеси, щоб клієнт зміг побачити і оцінити результат ремонту якомога швидше.

Проиграть видео