restvann.com.ua

Реставрація ванн в Івано-Франківську

Реставрація ванн в Івано-Франківську — це сяйво глянцю і білизна для більш свіжого вигляду санвузла. Завдяки цьому методу повноцінний дорогий ремонт кімнати можна відкласти, а про заміну ванни забути на багато років вперед. Істотна економія коштів і часу, чудовий зовнішній ефект і довговічність результату — ось основні причини для того, щоб вибрати реставрацію рідким акрилом.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Ремонт ванн методом наливу в Івано-Франківську майстри виробляють для виробів будь-якої конфігурації і розмірів. Цей матеріал обволікає поверхні з будь-яким рельєфом завдяки своїй плинної пластичної консистенції. Рівне розподіляючись по оброблюваного виробу, рідкий акрил формує міцний, однорідний, гладкий шар, який надійно тримається на поверхні ванни завдяки гарній адгезії. Це властивість обумовлює довговічність покриття, яке створюють фахівці з реставрації ванн за допомогою рідкого акрилу
Гарна адгезія матеріалу забезпечує йому надійну зчеплення з різними типами поверхонь. Він добре проявив себе в реставрації чавунних і сталевих ванн, а також виробів з штучного каменю. Якщо всі етапи роботи були проведені за правилами і з урахуванням вимог виробника, то матеріал буде надійно триматися на поверхні багато років, витримуючи постійний вплив вологи і не відшаровуючись. Після застигання рідкий акрил стає дуже міцним, набуваючи стійкість, яка перевершує інші матеріали. Ванна, відреставрована методом наливу, витримує сильні удари і інші впливу на поверхню. Рідкий акрил створює міцне і естетичне покриття, позбавляючи ванну від косметичних дефектів і серйозних ушкоджень. Його щільна і в’язка консистенція покриває поверхню рівномірним шаром, а високопігментовані формула забезпечує однорідний білий колір. Наливна акрил марки «Stacril Ecolor» розподіляється без допомоги інструментів на відміну від інших матеріалів для реставрації ванн. Метод наливу дозволяє уникнути нерівностей на поверхні і сформувати ідеально гладкий, глянсовий шар.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Івано-Франківську
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Майстри компанії «RestVann» проводять реставрацію ванн методом наливу в Івано-Франківську протягом декількох годин. Час може різнитися залежно від стану вироби, а також його розмірів, складності форм і зручності розташування. Застигання матеріалу триває в середньому одну добу, після чого вся родина зможе насолоджуватися прекрасним видом білосніжною і блискучою ванни.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Івано-Франківську

Компанія «RestVann» в Івано-Франківську

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Не тільки економія часу переконує вдатися до реставрації ванни рідким акрилом, а ще й суттєва вигода. Доступна вартість роботи і матеріалу обходиться клієнтові до 3 разів дешевше, ніж установка нової ванни.