restvann.com.ua

Реставрація ванн в Луганську

Реставрація ванн в Луганську зможе значно спростити і прискорити процес ремонту санвузла. Як правило, починається він з демонтажу старої ванни, оскільки вид її в більшості випадків настільки поганий, що залишати її в оновленій кімнаті просто не можна. Поспішати, однак, не варто. Будь-яке, навіть дуже застаріле виріб можна відновити і зробити його гідним елементом інтер’єру.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Реставрація ванн в Луганську від компанії «RestVann» — це ефектне оновлення навіть тих виробів, які здаються безнадійно зіпсованими. Щільним білосніжним шаром покриває рідкий акрил будь-які косметичні дефекти, а також заповнює і відновлює всі порушення цілісності поверхні.
Рідкий акрил зручний в роботі, його властивості дозволяють отримати красиву і якісну поверхню ванни швидко і без використання будь-яких особливих інструментів. Якісний матеріал не залишає ніяких вад — повітряних бульбашок або напливів, що не робить рельєфу там, де його не повинно бути. Тонкий і щільний, непрозорий шар акрилу створює новий шар замість зіпсованої емалі. Шорсткість, дрібні відколи, плями — від усього цього позбавляє Реставрація ванни методом наливу. У процесі роботи майстер наносить матеріал на спеціально підготовлену поверхню, використовуючи тільки ємність з акрилом без кистей, валиків, шпателів. Це дозволяє досягти бездоганної гладкості покриття. Рідкий акрил створює міцне і естетичне покриття, позбавляючи ванну від косметичних дефектів і серйозних ушкоджень. Його щільна і в’язка консистенція покриває поверхню рівномірним шаром, а високопігментовані формула забезпечує однорідний білий колір. Наливна акрил марки «Stacril Ecolor» розподіляється без допомоги інструментів на відміну від інших матеріалів для реставрації ванн. Метод наливу дозволяє уникнути нерівностей на поверхні і сформувати ідеально гладкий, глянсовий шар.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Луганську
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Якісний матеріал і правильна підготовка ванни до роботи забезпечують хороше зчеплення з різними типами поверхонь. Реставрація ванн в Луганську можлива як на ваннах зі сталі або чавуну, так і на виробах зі штучного каменю. Використання акрилу для відновлення поверхні виключає появу отслоек, а також гарантує довгий термін її служби. Ванни, відреставровані акрилом, стійкі до тріщин, вибоїн і відколів. Міцність матеріалу робить покриття дуже довговічним і продовжує термін служби виробу до 15 років.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Луганську

Компанія «RestVann» в Луганську

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Рідкий акрил — це матеріал практично без запаху і без небезпечних випарів, робота з яким не вимагає від мешканців покидати квартиру на час ремонту, а від майстра — використовувати респіратор і провітрювати кімнату. Повна безпека і відповідність санітарно-гігієнічним вимогам дозволяє віднести акрил до сучасних екологічних матеріалів, які можна застосовувати без шкоди для людини і навколишнього середовища.