restvann.com.ua

Екран під ванну

екран під ванну
екран під ванну restvann

Екран під ванну являє собою каркас за розміром виробу, який закриває її стінки до самої підлоги. До каркаса кріпляться дверцята, які закривають все, що не повинно бути на виду, і утворюють невелику нішу, простір в якій можна додатково використовувати для господарських потреб. Зсередини дверцята можна забезпечити вузькими поличками або спеціальною фурнітурою, які дозволять розмістити там ганчірки, губки, рукавички і ємності із засобами для чищення та прибирання.

кольорова ванна restvann

Замовити екран під ванну

Кожна людина прагне зробити простір в своїх оселях максимально зручним, ергономічним і естетичним. Для цього важливим є не тільки інтер’єр і декор, але і маскування різних кріплень і комунікацій. Актуально це і для ванної кімнати, де є чимало речей, які хочеться приховати від очей. Труби, шланги, ніжки ванни і її зовнішня сторона — не самі естетичні частини санвузла, які потрібно замаскувати. Зробити це можна за допомогою спеціального екрану.

Екран для акрилової ванни

Екран під ванну може бути суцільним, в цьому випадку прямого доступу всередину бути не може, тому й полички там розташувати не вдасться. При такому варіанті каркас закривають стаціонарної панеллю, яка може нести декоративну функцію. Панель можна прикрасити малюнком, рельєфним візерунком, імітацією фактури дерева або каменю, дзеркалом або склом — що завгодно, що підійде до інтер’єру ванної кімнати. Краса такого екрану незаперечна, як і його незручність. У разі якщо трапиться витік труби, для її огляду декоративну панель потрібно буде повністю демонтувати.

Екран з дверцятами не такий гарний з естетичної точки зору, зате значно виграє в плані функціональності. Дверцята можуть бути розташовані так, як це буде зручно мешканцям і мати один з трьох механізмів відкривання: розсувний, орної і відкидний.

При виборі екрану під ванну важливі як зовнішній вигляд матеріалу, так і його довговічність, міцність, зносостійкість. Рама, призначення якої — надійно утримувати всю конструкцію, виготовляється, як правило, з алюмінієвого профілю або сталевого з антикорозійним покриттям, яке буде перешкоджати процесам окислення і появи іржі.

екран під ванну фото

Екрани для ванн Каталог

Панелі або дверцята виготовляють з матеріалу, який повинен поєднувати практичність з декоративністю. Найпоширеніші на сьогоднішній день — пластикові екрани під ванну. Вони різноманітні за формою і кольором, не бояться вологи, не схильні до корозії і гниття. Основний недолік цього матеріалу — крихкість. Від випадкових ударів або тиску на поверхню такий екран може тріснути.

Акрилові екрани — виглядають елегантно і органічно, утворюють з ванною цілісний елемент, що прикрашає інтер’єр будь-якого санвузла. Недолік таких екранів полягає в тому, що вони підходять тільки для акрилових ванн і, як правило, купуються з ними в комплекті або виготовляються під замовлення.

Екрани з МДФ під ванну міцні, надійні і красиві, але підходять тільки для прямокутних ванн без вигинів. Крім того, інтер’єр санвузла в цьому випадку повинен бути виконаний в класичному стилі, оскільки найчастіше цей матеріал імітує фактуру і колір дерева.

Екрани під ванну з дзеркал або скла — це широкі можливості для декору і ефектний зовнішній вигляд. Скло може бути матовим, з малюнком, тоноване, фактура. Всупереч очікуванням, цей матеріал дуже міцний і безпечний. Навіть якщо його розбити, воно розсиплеться на осколки без гострих кутів.