restvann.com.ua

Реставрація ванн в Донецьку

Порадувати домашніх новою ванною, не виконавши при цьому навантаження на сімейний бюджет можна, скориставшись послугою реставрації ванн рідким акрилом в місті Донецьку. Це найефективніший і довговічний на сьогоднішній день метод оновлення сантехнічних виробів, який до того ж неймовірно економічний. Ефективність його полягає в здатності усувати навіть складні, глибокі дефекти на поверхні старих ванн.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Оновлення сантехніки методом наливу проходить в максимально короткі терміни, що дуже важливо для багатьох клієнтів. Економія часу і нетривале перебування майстрів у квартирі — істотна перевага методу. Процес роботи над поверхнею не галасливий і не забруднює санвузол, по завершенні не буде потрібно грунтовна прибирання. Рідкий акрил не пахне, як, наприклад, емаль, тому не вимагає провітрювання кімнати. Мешканці можуть залишатися в квартирі, не побоюючись шкоди від різкого запаху хімічної речовини.
Оновлюйте ванну, одночасно створюючи її незвичайний дизайн. Для цього можна скористатися наявними можливостями кольору. Поверхня ніжного пастельного відтінку або ж навпаки, яскравого і насиченого. Може давно мріяли про чорну ванну? Все це можливо з наливним акрилом. Причому вартість отримання такої ванни вийде в рази менше, ніж вартість аналогічного готового виробу. Разом з оновленням поверхні майстри компанії «RestVann» рекомендують створення наливної куточка між стіною і ванною, який зробить дизайн санвузла більш сучасним і лаконічним. Реставрація рідким акрилом проводиться без демонтажу. Немає ризику псування настінного кахлю або підлогового покриття, немає необхідності покупки нової сантехніки. При уявній простоті цей метод вимагає професійного підходу, який забезпечить максимальний ефект і довговічний, якісний результат.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Донецьку
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Стакріл — це матеріал, який використовують для поновлення ванн методом наливу. Цей метод має на увазі роботу майстра на встановленому виробі, що означає відсутність необхідності демонтажу та інших додаткових робіт, пов’язаних з ним. Реставрація ванн в Донецьку проводиться не пошкоджуючи плитку на стінах і на підлозі, санвузлу не потрібно косметичний ремонт. Рідкий акрил для покриття ванн економить майстру і клієнту чимало часу. Це можливо завдяки його вивіреної консистенції, яка дозволяє йому розподілятися по поверхні, не вимагаючи корекції шару. Крім того, цей матеріал — рекордсмен за швидкістю затвердіння. Перші різновиди Стакріл висихали протягом 48 годин, але нові розробки дозволили отримати продукт з терміном висихання 24, 16, 12 і навіть 8 годин. Прискорений час затвердіння ніяк не позначилося на якості рідкого акрилу, але зробило його ще більш популярним вибором для ремонту ванн.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Донецьку

Компанія «RestVann» в Донецьку

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Не тільки економія часу переконує вдатися до реставрації ванни рідким акрилом, а ще й суттєва вигода. Доступна вартість роботи і матеріалу обходиться клієнтові до 3 разів дешевше, ніж установка нової ванни.