restvann.com.ua

Заміна зливу

Зробити роботу якісно відразу набагато краще, швидше і дешевше, ніж виправляти можливі помилки. Якщо мають бути роботи по заміні зливу / переливу у ванній, а також її ремонту або оновлення, майстри компанії «RestVann» завжди готові до послуг клієнтів.

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Іноді, щоб оновити ванну кімнату і вдихнути в неї трохи свіжості, зовсім не потрібно вдаватися до важким і любим ремонту. Часто може бути досить поміняти деякі деталі сантехніки, щоб зробити санвузол більш сучасним і комфортним. Якщо мешканці планують оновити застарілу ванну рідким акрилом, то залишати старий змішувач і душову лійку просто не можна. Біла акрилова поверхня разом з блискучим хромованим краном сучасної форми будуть не тільки приємні для використання, але і забезпечать всій кімнаті актуальний вид, який відповідає сучасним тенденціям.

Багато чоловіків, коли мова заходить про заміну або ремонті сантехніки, прагнуть зробити все своїми руками, адже завдання це не здається такою вже складною. Не варто, однак, забувати, що сучасна сантехніка — це більш досконалі і складні механізми, інші принципи установки і особливі матеріали, які вимагають делікатного поводження. Помилки в установці нової сантехніки неприпустимі, адже вони можуть призвести не тільки до виходу її з ладу, але і до протікання води, що завжди обертається серйозними проблемами.

 

Деякі роботи по заміні зливу (сифона) настільки складні, вимагають особливих інструментів і знань, що краще відразу звернутися до професіоналів. Так, наприклад, установка унітазів, зливні механізми і з’єднання яких ховаються в стіну — це дійсно непросте і тонка робота, в якій не може бути ніяких огріхів. Те ж стосується роботи з ультрасучасними, високотехнологічними видами сантехніки — щоб все працювало справно і служило довго, монтаж слід довіряти виключно кваліфікованим фахівцям.

Компанія «RestVann» — це досвідчені майстри, які володіють не тільки різними техніками відновлення ванн , але також можуть виконувати будь-які сантехнічні роботи. Демонтаж, заміна і установка будь-якої сантехніки виконується ними якісно, акуратно і швидко. Ремонт, реставрація та заміна ванн, установка душових кабін, унітазів, біде, змішувачів, прокладання та заміна труб, сифонів, ремонт поламаних виробів і багато інших робіт, пов’язані з обладнанням і вдосконаленням ванної кімнати. Крім цього, наші майстри можуть дати поради і надати допомогу в правильному виборі виробів для ванної кімнати. Нерідко також доводиться фахівцям компанії усувати наслідки неякісно проведених робіт, відновлювати і ремонтувати зіпсовану сантехніку.

Вартість заміни сифона

Послуга
Вартість
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Заміна зливу / переливу у ванній

Фахівці компанії «RestVann» — це не тільки досвідчені і кваліфіковані слюсарі, які ідеально розбираються в технічну сторону питання, але ще і майстри, що йдуть в ногу з часом, які відстежують актуальні новинки, останні розробки та інновації в області сантехніки.

Обладнаєте ви ванну кімнату з нуля в новій квартирі, або вирішили осучаснити санвузол, яким сім’я користувалася багато років — майстри компанії «RestVann» впораються з будь-яким завданням, поставленим перед ними. Цьому сприяє не тільки відмінна матеріально-технічна база, а й постійне вдосконалення навичок, поглиблення досвіду та знань співробітниками компанії.