restvann.com.ua

Реставрація ванн в Київі

Реставрація ванн в Київі дарує друге життя застарілій сантехніці. Чи варто позбавлятися від чавунної або сталевої ванни, навіть якщо вона виглядає дуже давньої і вже не піддається чищенню ніякими засобами? Ці металеві вироби можуть прослужити ще дуже довго, незважаючи на те, що верхній шар зносився. Відновити зруйновану і зіпсовану стару емаль можна, а це значить, що багатьох складнощів, які супроводжують заміну ванни, можна уникнути.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Реставрація ванн в Київі — це не тільки ремонт і відновлення цілісності поверхні. Матеріал дає можливість експериментувати з кольором сантехніки. Виробники рідкого акрилу мають в своєму асортименті також колірні пасти різних кольорів. З їх допомогою можна досягати бажаних відтінків матеріалу і отримувати індивідуальний дизайн санвузла завдяки колірним акцентам.
Реставрація методом наливу в Київі — це найкраще рішення для довготривалого ефекту. На сьогоднішній день акрилове покриття є найбільш надійним і міцним. Пластичність матеріалу робить його стійким до всіх тих впливів, які швидко руйнують порошкову емаль, роблячи її сірої, тьмяною, пошкодженої, негігієнічною і відразливою на вигляд. Акрилова поверхня витримує механічні дії, температурні перепади, постійний контакт з неякісної водопровідної водою і ультрафіолетовими променями. Ванна, покрита рідким акрилом, на протяг 15 років і навіть довше може залишатися приємно гладкою на дотик, зберігати рівномірну і однорідну білизну без пожовтіння і плям, а головне — радувати цілісністю і відсутністю пошкоджень. Після застигання акрил стає міцним, утворюючи надійну і довговічну поверхню. Від емалі вона вигідно відрізняється своєю еластичністю, яка виключає можливість появи тріщин як від повсякденного побутового впливу, так і від сильних випадкових ударів. Акрил не покривається тріщинами від різкої зміни температур, чому дуже схильна до жорстка емальований поверхню. Важлива характеристика рідкого акрилу — його відмінна адгезія з різними матеріалами. Він бездоганно тримається на сталевих і чавунних ваннах, а також на поверхнях з акрилу або штучного каменю. Завдяки такій зчепленні відреставрованому виробу не страшні відшарування, його поверхня залишається цілої протягом в середньому 15 років.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Київі
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Покриття рідким акрилом — це не тільки оновлення ванни, але також створення наливної куточка, який робить інтер’єр ще більш лаконічним і акуратним, а саму ванну більш гігієнічною. Цим можливості матеріалу в створенні дизайну санвузла не обмежуються. Тільки рідкий акрил може бути пофарбований в будь-який відтінок за допомогою колерні пасти, що дозволяє отримати єдину в своєму роді ванну певного кольору.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Київі

Компанія «RestVann» в Київі

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Рідкий акрил — це матеріал практично без запаху і без небезпечних випарів, робота з яким не вимагає від мешканців покидати квартиру на час ремонту, а від майстра — використовувати респіратор і провітрювати кімнату. Повна безпека і відповідність санітарно-гігієнічним вимогам дозволяє віднести акрил до сучасних екологічних матеріалів, які можна застосовувати без шкоди для людини і навколишнього середовища.
0/5 (0 Reviews)