restvann.com.ua

Plastall (Пластол) — наливний акрил для ванн

Рідкий акрил Plastall — це авторитетне ім’я на ринку матеріалів для реставрації ванн.

Торговій марці довіряють як в Росії, так і за її межами, а все завдяки серйозному контролю якості та бездоганним характеристикам продукту, що випускається. Plastall — це європейська торгова марка, що також є одним з факторів довіри до виробника як серед професіоналів, так і серед клієнтів.

Розробкою формули рідкого акрилу Plastall займається компанія Pabrec, розташована на території Європейського союзу, в Словенії. Проводиться матеріал в Тольятті, після чого розподіляється по мережі складів, розташованих по всій Росії. Ключова перевага цього рідкого акрилу полягає у використанні високоякісної сировини, яка виробляється в Європі і використовується багатьма світовими брендами з виробництва аналогічних матеріалів. Основу всіх видів продукції компанії Plastall становить полімер Ecopel 2k, відомий в різних країнах світу своєю якістю.

Plastall — це торгово-виробнича компанія, менш ніж за 10 років існування не тільки змогла вийти на міжнародний рівень, а й знайти партнерів та інвесторів, серйозно зміцнивши своє становище серед конкурентів. Це стало можливим завдяки виробництву продукції найвищої якості і довірі величезної кількості клієнтів в різних куточках світу.

Рідкий акрил Plastall — це 5-ступеневий контроль продукції, що випускається на всіх етапах — від розробки до упаковки і надходження в продаж. Наявність власної лабораторії дозволяє відстежувати якість продукції і швидко вносити зміни в разі потреби. Тут розробляються нові різновиди рідкого акрилу, призначені для різних видів робіт і різних потреб клієнтів. Висококваліфікований штат співробітників, сучасне технічне оснащення, використання якісної сировини і грамотна стратегія ведення бізнесу дозволили компанії Plastall зайняти лідируючі позиції серед виробників рідкого акрилу.

Різновиди рідкого акрилу Plastall

Торгово-виробнича компанія Plastall пропонує кілька різновидів рідкого акрилу, призначеного для роботи професіоналів. Титан, Преміум, Класик і Супер — всі ці види матеріалів забезпечують ідеальне і довговічне покриття, але розрізняються часом полімеризації і періодом життєздатності приготовленої суміші. Яку з різновидів краще використовувати в тому чи іншому випадку, визначить фахівець.

Компанія Plastall розробила набори для реставрації ванн, призначені для самостійного використання людьми, які не мають навичок роботи з рідким акрилом. Цей набір включає матеріал зі збільшеним часом життєздатності робочого складу, а також докладну інструкцію з підготовки поверхні і суміші, правильного нанесення і іншим нюансам.

Plastall «Світло-бежевий» — це той же високоякісний матеріал, але в благородній і спокійному тоні слонової кістки. Те ж щільне і рівне покриття, той же блиск і гладкість плюс можливість створення унікальної деталі інтер’єру ванної кімнати. Якщо ж клієнту необхідна ванна інших, нестандартних відтінків, Plastall пропонує колірні пасти, які при змішуванні з білою основою забарвлюють її в потрібний колір.

Властивості наливної акрилу Plastall

Plastall — це акрил, який неможливо розподілити нерівно або залишити на поверхні рельєф у вигляді напливів. Ідеальне розтікання, формування рівного шару без повітряних кишень, міхурів і патьоків — гарантія бездоганного зовнішнього вигляду оновленої ванни. Рідкий акрил Пластол формує досить товстий шар, який відрізняється особливою стійкістю до пошкоджень і довговічністю. Цей матеріал створює покриття, термін служби якого становить до 20 років при належному догляді і дотриманні правил експлуатації. Акрил Пластол стійкий до пожовтіння за рахунок стійкості до ультрафіолету. Виробник дає 8-річну гарантію на збереження білизни матеріалу.

Час повного застигання рідкого акрилу Plastall коливається від 16 до 36 годин в залежності від його різновиду. Це ще один фактор популярності матеріалів даного виробника: якщо ванну потрібно оновити в найкоротші терміни без втрати якості покриття, професіонали завжди звертаються до рідкого акрилу від торгової марки Plastall.

Гладка поверхня відштовхує забруднення, що дозволяє їй залишатися в первозданному вигляді протягом всього терміну використання відреставрованої ванни. Догляд за акриловим покриттям Plastall необтяжливий і простий, не вимагає багато часу і спеціальних засобів.

Продаж рідкого акрилу Пластол

Вся лінійка матеріалів для реставрації ванн від торгової марки Plastall пропонується клієнтам в різних фасовках, розрахованих на певну довжину ванни. Упаковки вагою по 2,5 кг, 3 кг і 3,4 кг призначені, відповідно, для повного покриття виробів довжиною 1,2 м, 1,5 м і 1,7 м. У комплект поставки входить біла акрилова основа і розраховане на неї кількість затверджувача. Не рекомендується використовувати акрил для проведення професійної реставрації людьми, які не мають досвіду роботи з таким матеріалом.