restvann.com.ua

Реставрація ванн в Хмельницькому

Реставрація ванн в Хмельницькому дозволить візуально освіжити санвузол, якщо ґрунтовний ремонт не входить в плани мешканців. Цей спосіб підходить для поновлення ванн з темної емаллю, неоднорідним кольором і шорсткістю поверхні, а також для тих виробів, які отримали серйозні пошкодження в ході необережної експлуатації. Реставрація ванн усуває будь-які дефекти, перетворюючи стару, неестетично і негігієнічну ванну в нову, ідеально білу і гладку. Це не просто косметичний ефект, а повноцінний ремонт, створення нової поверхні, яка буде служити багато років.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Економія коштів і очевидна вигода покриття ванни рідким акрилом пояснюється не тільки лояльними цінами на матеріал і роботу майстра. Термін служби виробу після його реставрації становить до 15 років, а іноді й довше за умови дотримання всіх правил експлуатації і догляду. З огляду на таку довговічність, покриття рідким акрилом -можна вважати безумовним лідером в плані економії. Що ж стосується тимчасових витрат, то в порівнянні з покупкою і установкою нової ванни реставрація методом наливу обходиться дешевше до 60-70%.
Гарна адгезія матеріалу забезпечує йому надійну зчеплення з різними типами поверхонь. Він добре проявив себе в реставрації чавунних і сталевих ванн, а також виробів з штучного каменю. Якщо всі етапи роботи були проведені за правилами і з урахуванням вимог виробника, то матеріал буде надійно триматися на поверхні багато років, витримуючи постійний вплив вологи і не відшаровуючись. Після застигання рідкий акрил стає дуже міцним, набуваючи стійкість, яка перевершує інші матеріали. Ванна, відреставрована методом наливу, витримує сильні удари і інші впливу на поверхню. Особливості формули рідкого акрилу забезпечують ванні тактильну гладкість і поверхню без зайвого рельєфу. Це досягається завдяки особливій консистенції матеріалу, який розтікається і розподіляється рівномірним шаром. На відміну від покриття ванни іншими матеріалами, які вимагають використання інструментів, рідкий акрил наливається на поверхню, що виключає появу западин, борозен і горбів. Розподіляючись, матеріал не утворює напливів і не залишає патьоків, на ньому не з’являються повітряні бульбашки.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Хмельницькому
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Покриття рідким акрилом — це не тільки оновлення ванни, але також створення наливної куточка, який робить інтер’єр ще більш лаконічним і акуратним, а саму ванну більш гігієнічною. Цим можливості матеріалу в створенні дизайну санвузла не обмежуються. Тільки рідкий акрил може бути пофарбований в будь-який відтінок за допомогою колерні пасти, що дозволяє отримати єдину в своєму роді ванну певного кольору.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Хмельницькому

Компанія «RestVann» в Хмельницькому

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Послуга реставрації ванн рідким акрилом в Хмельницькому — це економія і вигода для клієнта. Вартість роботи та матеріалу обходяться до 9 разів дешевше, ніж покупка і установка нової сантехніки. З огляду на довговічність і багаторічну гарантію на роботи майстрів компанії «RestVann», оновлення шляхом покриття ванни рідким акрилом можна вважати найвигіднішим варіантом.