restvann.com.ua

Finnakryl (ФінАкрил) — рідкий акрил для ванн

Finnacryl — це рідкий акрил, який проводиться компанією «Рестванна» на базі ТОВ «Еколор», що є одним з лідерів вітчизняної хімічної галузі полімерних матеріалів для реставрації ванн. Всі виробничі процеси проходять під пильним контролем висококваліфікованих фахівців і виключно на сучасному, точному обладнанні.

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Рідкий акрил — це затребуваний і якісний матеріал, завдяки якому можна відремонтувати пошкоджену ванну або душовою піддон. Його виробництво постійно розвивається, а розробка нових, більш досконалих різновидів ведеться кращими фахівцями в своїй галузі. Finnacryl відповідає вимогам екологічної безпеки і успішно пройшов всі санітарно-епідеміологічні перевірки. Відсутність різкого запаху, алергенів і токсинів роблять матеріал безпечним для навколишнього середовища і людини в будь-якому агрегатному стані.

 
Особливості та переваги ФінАкріл

Відмінні робочі характеристики рідкого акрилу Finnacryl обумовлені використанням у виробництві високоякісної сировини кращих європейських брендів, яке застосовується багатьма світовими виробниками наливної акрилу. Матеріал забезпечує довговічне і надійне покриття ванни без сколів, тріщин і подряпин, стійке до різних механічних впливів. Finnacryl не жовтіє, не відшаровується від поверхні і не змінює свого зовнішнього вигляду тривалий час.

Виробник дуже відповідально ставиться до процесів розробки і виготовлення своєї продукції, що дозволяє бути впевненим у високій якості рідкого акрилу. Співробітники компанії вивчають всі відгуки про нього від майстрів і їх клієнтів, і ретельно працюють над рідкісними випадками негативних відгуків. Практика показала, що всі вони пов’язані з непрофесійним використанням матеріалу, неправильної його підготовкою або порушенням технології нанесення. Компанія Finnacryl дорожить своєю репутацією, а тому, щоб уникнути непорозумінь, вільно надає вичерпну інформацію щодо правильного застосування своїх матеріалів всім, кому це необхідно.

Finnacryl 24, 16 і 8 годин застигання

Finnacryl гарантує бездоганну якість рідкого акрилу за умови дотримання всіх рекомендацій виробника. Його найважливішою перевагою перед конкурентами є прискорений період висихання. В асортименті бренду є різновиди матеріалу, які дозволяють користуватися оновленої ванній вже через 24, 16 і навіть 8 годин після нанесення покриття. Завдяки цій характеристиці рідкий акрил Finnacryl — ідеальне рішення для тих клієнтів, які цінують свій час, але при цьому вимагають бездоганної якості і довговічності роботи. В асортименті виробника також присутній матеріал з поліпшеними показниками плинності. У деяких випадках за рішенням майстра такий рідкий акрил необхідний для досягнення ідеального результату реставрації.

Реставрація ванни Finnacryl зі знижкою до 30%!

Реставрація ванни Finnacryl 24
від 1900 ₴
  • Технологія Acrylic Bath Eco ™
  • Застигання матеріалу 24 години
  • Без запаху, гарантія 3 роки

Реставрація ванни Finnacryl 16
від 1900 ₴
  • Технологія Acrylic Bath Eco ™
  • Застигання матеріалу 16 годин
  • Без запаху, гарантія 3 роки

Реставрація ванни Finnacryl 8
від 1900 ₴
  • Технологія Acrylic Bath Eco ™
  • Застигання матеріалу 8 годин
  • Без запаху, гарантія 3 роки

Додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн

Крім класичного білого акрилу, виробник також пропонує можливість покриття ванн матеріалами інших кольорів — чорного, синього, жовтого, червоного та інших. Глибокі, чисті відтінки йому надають за допомогою спеціального кольору, за допомогою якого можна також регулювати рівень насиченості кольору. За допомогою рідкого акрилу Finnacryl можна не тільки повернути ванні гладкість і цілісність поверхні, але також поекспериментувати з дизайном, підібравши відтінок, що гармонує з інтер’єром санвузла.

покрити чавунну ванну акрилом
Імпортний акрил?

Назва матеріалу Finnacryl (Фінакрил) часто викликає асоціації з Фінляндією, через що багато покупців починають думати, що він зроблений в цій країні. Насправді це не так, і назва в даному випадку зовсім не вказує на країну-виробника. Рідкий акрил для реставрації ванн Finnacryl є вітчизняною продукцією, виробленої в м.Санкт-Петербург. Цей матеріал не відноситься до імпортних товарів, але його високу якість і ідеальні робочі характеристики ставлять його в один ряд з кращими світовими брендами і торговельними марками.

Найважливішою характеристикою рідкого акрилу Finnacryl є матеріали, з якого він виробляється. Для створення бездоганної формули матеріалу виробник використовує сировину світових лідерів хімічної галузі — DOW, Huntsman, BASF, Kukdo. Батьківщина цих брендів — Німеччина, США, Корея, відомі своїми високоякісними розробками, відповідними найвищим світовим стандартам. Таким чином, рідкий акрил для реставрації ванн Finnacryl — це не імпортний акрил, а вітчизняна продукція, створена у співпраці з закордонними брендами і не поступається за якістю кращим світовим торговим маркам.

Приклади робіт
Відгуки
реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків