restvann.com.ua

Реставрація ванн в Черкасах

Реставрація ванн в Черкасах дозволить візуально освіжити санвузол, якщо ґрунтовний ремонт не входить в плани мешканців. Цей спосіб підходить для поновлення ванн з темної емаллю, неоднорідним кольором і шорсткістю поверхні, а також для тих виробів, які отримали серйозні пошкодження в ході необережної експлуатації. Реставрація ванн усуває будь-які дефекти, перетворюючи стару, неестетично і негігієнічну ванну в нову, ідеально білу і гладку. Це не просто косметичний ефект, а повноцінний ремонт, створення нової поверхні, яка буде служити багато років.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Реставрація рідким акрилом в Черкасах від компанії «RestVann» — це ефектне оновлення навіть тих виробів, які здаються безнадійно зіпсованими. Щільним білосніжним шаром покриває рідкий акрил будь-які косметичні дефекти, а також заповнює і відновлює всі порушення цілісності поверхні.
Реставрація ванн рідким акрилом в Черкасах від компанії «RestVann» — це простий і швидкий спосіб, який поверне виробу блиск і однорідний колір, а всій кімнаті — свіжість і естетичність. Сучасний матеріал з з відмінними характеристиками давно оцінили як майстра, так і споживачі. Особливості формули рідкого акрилу забезпечують ванні тактильну гладкість і поверхню без зайвого рельєфу. Це досягається завдяки особливій консистенції матеріалу, який розтікається і розподіляється рівномірним шаром. На відміну від покриття ванни іншими матеріалами, які вимагають використання інструментів, рідкий акрил наливається на поверхню, що виключає появу западин, борозен і горбів. Розподіляючись, матеріал не утворює напливів і не залишає патьоків, на ньому не з’являються повітряні бульбашки.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Черкасах
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Реставрація ванн в Черкасах стане найкращим виходом для тих, хто не хоче витрачати багато часу на оновлення санвузла. Стандартний ремонт поверхні методом наливу відбувається за кілька годин, якщо ванні не потрібно ремонт глибоких пошкоджень. Висихає матеріал приблизно протягом доби, після чого виріб можна використовувати. Цей метод ремонту найшвидший з усіх, які можуть бути запропоновані на сьогоднішній день.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Черкасах

Компанія «RestVann» в Черкасах

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Довгий термін служби відреставрованої ванни на тлі доступних цін на матеріал і роботу робить цей метод ремонту дуже вигідним для клієнтів. Досвід майстрів «RestVannа» говорить про те, що в порівнянні з заміною ванни новим виробом, покриття методом наливу обходиться дешевше в рази.