restvann.com.ua

Покриття ванни акрилом

Покриття ванн акрилом RestVann — це метод ремонту сантехніки, відомий протягом багатьох років, але лише останнім часом набув широкого поширення завдяки істотній кількості переваг.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Покрити ванну акрилом — процес клопіткий і витратний, особливо якщо мають бути не тільки оздоблювальні роботи, а й заміна сантехніки. Ванна, як головний елемент санвузла і предмет, що привертає найбільше уваги, підлягає заміні в першу чергу, якщо її зовнішній вигляд став псувати загальне враження від стану всієї кімнати.

Особливо це стосується всіма улюблених чавунних емальованих ванн, які багато років служили не одному поколінню мешканців майже в кожній квартирі. Від часу, неякісної води і неакуратного використання емальована поверхня покривається сіткою тріщин, іржею, відкладеннями жорсткої води, інколи на ній з’являються й плями, що не піддаються виведенню. Незважаючи на гнітючий стан старих чавунних ванн далеко не всі власники квартир поспішають від них позбавлятися. Чавун міцний і надійний, а вироби з нього стійкі, довговічні, безшумні і довго тримають тепло. Чи можна зберегти всі переваги чавунної ванни, одночасно повернувши їй білизну і однорідність поверхні? Фахівці в галузі ремонту ванн стверджують, що можна, при цьому властивості виробу не тільки не погіршаться, але стануть ще краще.

Часто задавані питання

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн

Реставрація ванн акрилом

Наливна акрил — це двокомпонентний матеріал, який складається з білої щільної основи і затверджувача. Обидві складових з’єднуються безпосередньо перед застосуванням, в результаті утворюючи густий, але в той же час текучий і еластичний склад. Перш ніж приступити до реставрації, майстру необхідно підготувати робочу поверхню і лише потім починати використовувати рідкий акрил.

  1. Підготовка ванни полягає в знятті пошкодженої емалі . Майстер робить це, використовуючи абразивні матеріали — лист наждачного паперу або спеціальну насадку на шліфувальної машині;
     
  2. Ванна ретельно вимивається від пилу і дрібних фрагментів знятого покриття, потім обробляють дезинфікуючим і знежирюючим засобом ;

  3. Основу з затверджувачем не можна змішувати заздалегідь, оскільки життєздатність і придатність такої суміші для роботи обмежена невеликою кількістю часу. Необхідно ретельно змішати обидва компонента , щоб вийшов однорідний склад. В іншому випадку можливе неякісне покриття і навіть відшарування;

  4. Готовий до роботи складу починають наливати на підготовлену поверхню ванни невеликими порціями, починаючи від бортів. Рівномірно просуваючись по всьому периметру вироби, його поступово повністю покривають матеріалом ;

  5. Коли стара поверхню повністю покрита новим білосніжним шаром, залишається лише дочекатися, його повного висихання .
реставрація чавунних ванн

Залити ванну акрилом

Ванни ремонтують рідким акрилом, просто наливаючи його на поверхню і не використовуючи для цього будь-яких інструментів, які можуть залишити смуги або ворс. В результаті проведеного ремонту стара ванна набуває бездоганні візуальні характеристики — яскравий білий колір і глянець, гладкість і однорідність.

Використовуючи наливний акрил, можна не тільки відремонтувати ванну, але і оформити стики між кахлем і ванною, створивши наливний куточок. Як правило, ця послуга супроводжує ремонт ванни, оскільки завдяки їй відпадає необхідність герметизувати стики і кріпити ненадійний пластиковий куточок. Ванна і куточок з наливної акрилу створюють акуратний закінчений вигляд, роблячи інтер’єр санвузла лаконічним, сучасним і акуратним.

Переваги покриття ванни рідким акрилом

Рідкий акрил, застосовуваний для поновлення сантехніки — це матеріал, який люблять як майстри за його відмінні робочі якості, так і клієнти, які переконалися, що це дійсно оптимальний спосіб ремонту ванни, серед пропонованих на сьогоднішній день.

покриття чавунних ванн акрилом

Рідкий акрил сумісний з ваннами з будь-якого матеріалу. Він надійно тримається на самих різних поверхнях завдяки гарній адгезивности;

акрил наливний для ванн

Рідкий акрил дозволяє домогтися естетично бездоганного, довговічного і функціонального результату навіть в тих випадках, коли інші методи ремонту безсилі. Так, наприклад, не завжди можна використовувати акриловий вкладиш, а фарбування емаллю впорається не з усіма дефектами поверхні, тоді як покриття рідким акрилом робить чудеса з виробами, які здаються безнадійними.

Рідкий акрил — матеріал дуже довговічний. Його міцність дозволяє говорити про 15 і навіть 20 роках експлуатації. При цьому поверхня не тільки залишиться цілою, але і збереже свої зовнішні характеристики.

покриття чавунної ванни акрилом

Ванна, відремонтована рідким акрилом, стає ще більш міцною і стійкою до ударів і менш схильною до появи тріщин і відколів. Це вигідно відрізняє наливну ванну від інших методів ремонту, які роблять поверхню вразливою і недовговічною.

оновлення ванни акрилом

Акрилова поверхня дарує приємні тактильні відчуття, в використанні така ванна набагато приємніше, ніж емальований. Акрил гладкий, але не слизький, він чудово тримає тепло і по відчуттях не буває таким холодним, як чавунна ванна, покрита емаллю.

ремонт ванни рідким акрилом

Підтримувати чистоту і зберігати білизну акрилової ванни не вимагає серйозних зусиль. Акрил — це мрія всіх господинь, які втомилися чистити емаль, пори якої швидко забиваються забрудненнями. Здатність відштовхувати бруд і воду, а також відсутність пір на поверхні — важливі переваги акрилової ванни, завдяки яким вона довше зберігає чистоту. Догляд за поверхнею не вимагає застосування агресивних засобів, які часто провокують виникнення алергічних реакцій. Досить звичайного мила і м’якої губки.

наливна ванна акрилом

Рідкий акрил — найкращий матеріал для еко-ремонту. Обидва його компонента безпечні для навколишнього середовища і людини. Він не має різкого і їдкого запаху, тому майстру не обов’язково застосовувати респіратор під час роботи, а мешканцям немає необхідності залишати житло на час проведення робіт з реставрації.

залити акрилом ванну

Покриття ванни рідким акрилом — це найекономічніший за часом метод її поновлення. Кваліфікованих фахівців досить декількох годин, щоб підготувати поверхню і оновити її шаром акрилу. Використання ванни стане можливим через дві доби або навіть раніше, в залежності від вибору матеріалу. Інші методи ремонту займають набагато більше часу і приносять масу незручностей.

наливна реставрація ванн

Наливному акрилу доступний будь-який відтінок завдяки можливості додавання колерними паст.

покрити акрилом ванну

Один з найбільш істотних плюсів рідкого акрилу полягає в тому, що він дозволяє відреставрувати ванну, уникнувши оздоблювальних робіт, будівельної бруду і пилу.

Це кращий метод ремонту, який поєднує швидкість, висока якість, довговічність і простоту.

акрилове покриття для ванни

Реставрація ванни рідким акрилом — це не лише оновлена поверхня на ванні, але також функціональний наливний куточок між її бортами та стіною. У цьому місці завжди затримується волога і з’являється цвіль, а в результаті неприємний запах. Але наливний куточок з акрилу не дає цілісний та охайний вигляд після реставрації. В такому випадку необхідно наклеїти акриловий куточок, який перешкоджає розвитку грибка і плісняви.

покриття чавунної ванни акрилом

Економія — це основна перевага ремонту ванн шляхом покриття рідким акрилом. Вся робота обійдеться в суму, рівну третини вартості нового вироби з акрилу. Зіставлення вартості ремонту поверхні рідким акрилом з терміном її служби дозволяє зробити висновок про те, що це найбільш вигідний метод оновлення ванни.

Проиграть видео

Фарбування ванни акрилом фото

Покриття ванни акрилом Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків