restvann.com.ua

Sipo Flex (Сіпо Флекс) — рідкий акрил

Рідкий акрил Сіпо Флекс — це матеріал найвищої якості, який проводиться на вітчизняному підприємстві. Завод SIPO Flex — це сучасне оснащення, високопрофесійні співробітники і постійне вдосконалення виробничого процесу. Продукція, що випускається підприємством, сертифікована відповідно до міжнародних стандартів і широко представлена ​​не тільки на вітчизняному ринку, а й за кордоном.

Ідеальна формула Sipo Flex дозволила створити матеріал, консистенція якого не має аналогів. Це дивно пластичний матеріал, здатний вирівнюватися під час нанесення його на поверхню і утворювати бездоганно рівний і гладкий шар. З рідким акрилом Sipo Flex можна забути про такі проблеми як залисини, напливи матеріалу або навпаки, западини і провали на поверхні, що покривається. Цей матеріал не вимагає додаткового вирівнювання інструментами, оскільки вже в процесі роботи утворює ідеальне покриття.

Консистенція Sipo Flex робить цей рідкий акрил простим у використанні, завдяки чому працювати з ним зможе не тільки досвідчений майстер, але і новачок, що володіє базовими навичками ремонтних робіт. Детальна інструкція, розроблена виробником, описує всі тонкощі процесу реставрації ванни рідким акрилом Sipo Flex поетапно і доступно.

За допомогою цього матеріалу можна реставрувати і ремонтувати чавунні і сталеві ванни, раковини, душові піддони і навіть сучасні гідромасажні ванни — акрил Sipo Flex ідеально зчіплюється з будь-якою поверхнею, гарантуючи довговічне покриття. За умови виконання всіх рекомендація виробника, акриловий шар буде надійно триматися не менше півтора десятків років не відколюючи, расслаиваясь і не втрачаючи привабливого зовнішнього вигляду. Рідкий акрил Sipo Flex стійкий до пожовтіння, що не піддається впливу ультрафіолету і не поглинає забруднення і іржу з водопровідної води. Використовуючи цей матеріал для реставрації ванни, клієнт отримує довготривалий ефект поновлення і бездоганний естетичний результат — білосніжну і гладку, приємну на дотик поверхню.

Реставрація ванни Sipo Flex зі знижкою до 30%!

Реставрація ванни Sipo Flex 1,2 метра
від 1900 ₴
  • Технологія Acrylic Bath Eco ™
  • Застигання матеріалу 24 години
  • Без запаху, гарантія 3 роки

Реставрація ванни Sipo Flex 1,5 метра
від 1900 ₴
  • Технологія Acrylic Bath Eco ™
  • Застигання матеріалу 24 години
  • Без запаху, гарантія 3 роки

Реставрація ванни Sipo Flex 1,7 метра
від 1900 ₴
  • Технологія Acrylic Bath Eco ™
  • Застигання матеріалу 24 години
  • Без запаху, гарантія 3 роки

Додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Імпортний акрил?

Рідкий акрил Sipo Flex дозволяє усувати як косметичні недоліки поверхні ванни, так і ремонтувати серйозні пошкодження, наявні на неабияк зношених виробах. Йому підвладні як звичайні плями і патьоки іржі, так і наскрізні діри, великі за площею відколи й глибокі тріщини. Сучасна формула Sipo Flex дозволяє економити масу часу не тільки за рахунок простого і швидкого процесу роботи, що не вимагає демонтажу ванни, але також за рахунок прискореного часу висихання поверхні. Користуватися виробом, відреставрованим матеріалами Sipo Flex можна вже через 24 години, що є одним з кращих показників серед аналогічної продукції.

Асортимент виробника представлений класичним білим акрилом, що поставляється в комплекті з затверджувачем. Обсяг упаковок розрахований в залежності від розміру виробу, з яким потрібно працювати. Матеріал Sipo Flex доступний в трьох обсягах: для ванн довжиною 120 см, 150 і 170 см. Чим більше обсяг упаковки, тим більш вигідним буде придбання. Продукція Sipo Flex характеризується помірною ціновою політикою. Реставрація ванн за допомогою рідкого акрилу цього виробника в 9 разів вигідніше, ніж покупка нової сантехніки і її установка.