restvann.com.ua

«ЕкоВанна» — рідкий акрил для ванн

Наливна акрил «ЕкоВанна» для відновлення покриття ванн, душових піддонів і іншої сантехніки — це сучасний матеріал вітчизняного виробництва, який за більш ніж 10 років присутності на ринку зарекомендував себе найкращим чином.

Розробкою і виготовленням рідкого акрилу «ЕкоВанна» займається науково-виробнича компанія, яка використовує в процесі безпечне і якісне сировину, високотехнологічне сучасне обладнання та досвід кваліфікованих співробітників, кращих представників хімічної галузі.

«ЕкоВанна» — це вітчизняний рідкий акрил, виготовлений на основі багатьох досліджень. За словами виробника, численні дослідження існуючих на ринку матеріалів і облік переваг і недоліків кожного з них, дозволили створити акрил з бездоганними характеристиками.

Переваги бренду «ЕкоВанна»

Науково-виробнича компанія «ЕкоВанна» випускає матеріал під своїм брендом з 2004 року. Розробці рідкого акрилу передували тривалі дослідження і аналіз інформації, одержуваної від майстрів, які практикують реставрацію ванн. Збираючи дані про різні матеріалах, їх плюси і мінуси як у роботі, так і в подальшому використанні, співробітникам науково-виробничої компанії вдалося створити формулу ідеального рідкого акрилу.

Істотною перевагою виробника можна з упевненістю назвати наявність власної дослідницької лабораторії і висококваліфікованих фахівців. Це дає можливість безперервно відстежувати якість продукції, що випускається, оперативно вносити корективи в формулу і, звичайно, працювати над розробкою та створенням нових, ще більш досконалих матеріалів. З «ЕкоВанна» ремонт сантехніки стає ще більш простим, ефективним і довговічним.

Сировина для виробництва матеріалу компанії поставляють кращі європейські виробники, продукція яких безпечна, якісна і сертифікована відповідно до встановленого порядку. Не тільки розробка рідкого акрилу «ЕкоВанна» проводиться у власній лабораторії. Виготовляється матеріал у власному цеху, завдяки чому співробітники компанії можуть контролювати всі етапи виробничого процесу.

Висока якість наливної акрилу «ЕкоВанна» зробило його неймовірно затребуваним в різних регіонах країни. Це, в свою чергу, послужило причиною для відкриття філій в декількох містах по території Росії. Завдяки цьому партнери бренду «ЕкоВанна» завжди можуть надати споживачеві свіжий продукт в потрібній кількості і в найкоротші терміни.

Властивості рідкого акрилу «ЕкоВанна»

Рідкий акрил «ЕкоВанна» розроблений для того щоб навіть найскладніші випадки реставрації ванн були успішними, а результат роботи майстра — довговічним. Гордість виробника — унікальна формула матеріалу і більш рідка, текуча і слухняна текстура, яка приховує під своїм тонким, але однорідним, щільним і міцним шаром все недосконалості поверхні ванни. Акрил «ЕкоВанна» проникає в найдрібніші пори і тріщини вироби, забезпечуючи ідеальну зчеплення і довговічне, якісне покриття.

Одне з істотних переваг рідкого акрилу «ЕкоВанна» — його швидке затвердіння. Шар матеріалу, нанесений на поверхню ванни, висихає протягом 24 годин, тобто в середньому в 2 рази швидше, ніж інші подібні матеріали. Як і інші види рідкого акрилу, «ЕкоВанна» поставляється разом з затверджувачем, який змішується з базою перед нанесенням.

Рідка і пластична структура акрилу «ЕкоВанна» бездоганно рівним шаром розтікається по поверхні оновлюваного вироби. Він швидко вирівнюється без застосування інструментів і утворює рівний, глянсовий шар з ідеальними дзеркальними відблисками. Насичений щільний білий колір перекриває будь-які потемніння і плями на старій емалі. Виробник пропонує 5 колерними паст, які при додаванні в білу основу додають матеріалу бажаний відтінок.

Рідкий акрил «ЕкоВанна» схвалений досвідченими майстрами як матеріал дуже зручний і передбачуваний в роботі, а клієнтами — як довговічний і не схильний до впливу побутових чинників, який зберігає цілісність і привабливість ванни на тривалий час. Одна з важливих характеристик рідкого акрилу «ЕкоВанна» — абсолютна екологічна безпека продукту і його нешкідливість для людини.

Продаж акрилу «ЕкоВанна»

Рідка текстура матеріалу дозволяє йому розподілятися більш тонким шаром, що істотно знижує витрату. З цієї причини упаковки рідкого акрилу «ЕкоВанна» мають меншу масу, ніж аналогічні продукти інших виробників. Для стандартних виробів, довжиною 1,7 м, 1,5 м і 1,2 м буде достатньо упаковок матеріалу вагою 3,2 кг, 2,7 кг і 2,2 кг відповідно.