restvann.com.ua

Реставрація ванн в Дніпрі

Порадувати домашніх новою ванною, не виконавши при цьому навантаження на сімейний бюджет можна, скориставшись послугою реставрації ванн рідким акрилом в місті Дніпрі. Це найефективніший і довговічний на сьогоднішній день метод оновлення сантехнічних виробів, який до того ж неймовірно економічний. Ефективність його полягає в здатності усувати навіть складні, глибокі дефекти на поверхні старих ванн.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Оновлення сантехніки методом наливу проходить в максимально короткі терміни, що дуже важливо для багатьох клієнтів. Економія часу і нетривале перебування майстрів у квартирі — істотна перевага методу. Процес роботи над поверхнею не галасливий і не забруднює санвузол, по завершенні не буде потрібно грунтовна прибирання. Рідкий акрил не пахне, як, наприклад, емаль, тому не вимагає провітрювання кімнати. Мешканці можуть залишатися в квартирі, не побоюючись шкоди від різкого запаху хімічної речовини.
Реставрація методом наливу в Дніпрі — це найкраще рішення для довготривалого ефекту. На сьогоднішній день акрилове покриття є найбільш надійним і міцним. Пластичність матеріалу робить його стійким до всіх тих впливів, які швидко руйнують порошкову емаль, роблячи її сірої, тьмяною, пошкодженої, негігієнічною і відразливою на вигляд. Акрилова поверхня витримує механічні дії, температурні перепади, постійний контакт з неякісної водопровідної водою і ультрафіолетовими променями. Ванна, покрита рідким акрилом, на протяг 15 років і навіть довше може залишатися приємно гладкою на дотик, зберігати рівномірну і однорідну білизну без пожовтіння і плям, а головне — радувати цілісністю і відсутністю пошкоджень. Рідкий акрил для поновлення ванн — це не просто покриття старого емалевого шару, а створення нової поверхні, з ідеальними зовнішніми і експлуатаційними характеристиками. Акриловий шар набагато приємніше і безпечніше у використанні, ніж емаль, особливо, якщо вона зносилася і постаріла. Його гладкість забезпечує приємні тактильні відчуття, але при цьому поверхня не слизька. Акрил швидше нагрівається, що дуже важливо в зимовий час, коли дуже неприємно стикатися з холодною ванною. Таке покриття має рівномірний білий колір, однорідну текстуру і глянець, що покращує і освіжає будь-який інтер’єр

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Дніпрі
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Реставрація ванн в Дніпрі — це метод ремонту, який вибирають ті клієнти, які цінують особистий час і комфорт свого особистого простору. Мешканцям квартири не доведеться миритися з тривалим присутністю сторонніх людей у себе вдома. Майстри компанії «RestVann» завершують всі роботи по відновленню сантехніки в середньому за 3 години, залишаючи після себе оновлену ванну і чистий санвузол. Користуватися виробом мешканці зможуть після повного затвердіння акрилу, тобто приблизно на наступну добу. На сьогоднішній день це найшвидший результат з усіх можливих методів оновлення сантехніки.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Дніпрі

Компанія «RestVann» в Дніпрі

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

При своїй довговічності, відмінних зовнішніх якостях і приємному процесі використання, ванна, відреставрована акрилом, обходиться в рази дешевше, ніж покупка нового виробу.