restvann.com.ua

Реставрація ванн в Одесі

Реставрація ванн в місті Одесі — це послуга від компанії «RestVann», яка дає друге життя застарілим, зношеним виробам. Навіть глибокі пошкодження і значні дефекти поверхні можна усунути завдяки ремонту сантехніки методом наливу. Зіпсована емаль ванни не тільки непривабливо виглядає, псуючи інтер’єр і сприйняття санвузла в цілому. Вона також неприємна на дотик, негігієнічно і небезпечна. Все це йде врозріз з тим, що кожен мешканець квартири очікує від прийняття щоденних гігієнічних процедур.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Оновлення ванни рідким акрилом в Одесі майстри виробляють для виробів будь-якої конфігурації і розмірів. Цей матеріал обволікає поверхні з будь-яким рельєфом завдяки своїй плинної пластичної консистенції. Рівне розподіляючись по оброблюваного виробу, рідкий акрил формує міцний, однорідний, гладкий шар, який надійно тримається на поверхні ванни завдяки гарній адгезії. Це властивість обумовлює довговічність покриття, яке створюють фахівці з реставрації ванн за допомогою рідкого акрилу
Оновлюйте ванну, одночасно створюючи її незвичайний дизайн. Для цього можна скористатися наявними можливостями кольору. Поверхня ніжного пастельного відтінку або ж навпаки, яскравого і насиченого. Може давно мріяли про чорну ванну? Все це можливо з наливним акрилом. Причому вартість отримання такої ванни вийде в рази менше, ніж вартість аналогічного готового виробу. Разом з оновленням поверхні майстри компанії «RestVann» рекомендують створення наливної куточка між стіною і ванною, який зробить дизайн санвузла більш сучасним і лаконічним. Особливості формули рідкого акрилу забезпечують ванні тактильну гладкість і поверхню без зайвого рельєфу. Це досягається завдяки особливій консистенції матеріалу, який розтікається і розподіляється рівномірним шаром. На відміну від покриття ванни іншими матеріалами, які вимагають використання інструментів, рідкий акрил наливається на поверхню, що виключає появу западин, борозен і горбів. Розподіляючись, матеріал не утворює напливів і не залишає патьоків, на ньому не з’являються повітряні бульбашки.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Одесі
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Реставрація ванн в Одесі — це метод ремонту, який вибирають ті клієнти, які цінують особистий час і комфорт свого особистого простору. Мешканцям квартири не доведеться миритися з тривалим присутністю сторонніх людей у себе вдома. Майстри компанії «RestVann» завершують всі роботи по відновленню сантехніки в середньому за 3 години, залишаючи після себе оновлену ванну і чистий санвузол. Користуватися виробом мешканці зможуть після повного затвердіння акрилу, тобто приблизно на наступну добу. На сьогоднішній день це найшвидший результат з усіх можливих методів оновлення сантехніки.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Одесі

Компанія «RestVann» в Одесі

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Оновлення ванни вимагає попередньої підготовки поверхні. Для початку з неї знімають стару емаль, яка була пошкоджена і зіпсована. Зачистка за допомогою наждачного паперу або спеціальних інструментів дозволяє не тільки зробити поверхню однорідною, а й надати їй рельєф для поліпшення адгезії. Щоб наливний акрил надійно зчепився з ванною, її потрібно очистити від пилу і знежирити. Підготовка самого матеріалу полягає в ретельному і тривалому перемішуванні двох компонентів. Важливо отримати однорідну масу, яка не збовтавши її до повітряних бульбашок. Готовий акрил наливають на поверхню ванни невеликими порціями по всьому периметру, просуваючись зверху вниз. Щоб реставрація порадувала ефектним новим видом поверхні, роботу з рідким акрилом краще довірити досвідченому майстрові.