restvann.com.ua

Стакрил Еколор (Stacril Ecolor)

Стакріл «Еколор» — це один з лідерів вітчизняного виробництва рідкого акрилу для ремонту ванн методом наливу. Матеріал широко застосовується для ремонту і реставрації різних поверхонь — ванн, душових піддонів, басейнів. Для виготовлення стакріл застосовується високоякісна сировина з Німеччини, а саме виробництво розташоване в Санкт-Петербурзі.

Особливості та властивості рідкого акрилу

Майстри, які використовують матеріал в своїй роботі, високо оцінили його робочі характеристики, а численні відгуки від клієнтів говорять про відмінну якість рідкого акрилу, що випускається під маркою «Стакріл Еколор».

Компанія «Еколор» виробляє рідкий акрил, що складається з двох компонентів: густий акриловою бази і затверджувача, що поставляється в комплекті. Матеріал фасується і реалізується в упаковках вагою 2,7 кг, 3,4 кг і 4 кг. Маса вказується з урахуванням маси затверджувача.

Емаль Stacril Ecolor проводиться в білому кольорі. Для отримання різних кольорів були окремо розроблені колірні пасти, які дозволяють отримати відтінки різного ступеня насиченості і глибини в залежності від пропорцій.

Пропорції для підготовки робочої суміші, а також всі рекомендації виробника вказуються на упаковці. Не варто змішувати компоненти заздалегідь, оскільки готовий до роботи Стакріл зберігає свої робочі властивості протягом 70 хвилин, після чого починає густіти і стає непридатним для роботи. За цей час важливо не тільки використовувати весь матеріал, а й переконатися в ідеальності отриманого покриття. Повністю емаль «Стакріл Еколор» застигає через 24-36 годин в залежності від температури повітря в кімнаті. Для прискорення висихання вона повинна бути не нижче + 25 ° С. Стакріл серії Profi — це рідкий акрил з прискореним терміном висихання, з яким поверхня може бути готова до використання вже через 16 годин. Працювати з таким матеріалом рекомендується досвідченим майстрам, оскільки життєздатність готової суміші складає всього 50 хвилин.

Рідкий акрил Stacril Ecolor — це матеріал з ідеальною для роботи текстурою. Його густота, еластичність, щільність дозволяють обволікати оброблювану поверхню, затікаючи в найменші пори і тріщини. Цей акрил характеризується відмінну адгезію і забезпечує формування ідеально рівній поверхні. Стакріл від «Еколор» самостійно вирівнюється, не утворюючи на оброблюваному виробі напливів, патьоків, повітряних бульбашок або інших нерівностей. Для роботи з ним знадобляться тільки зручні ємності для наливу матеріалу. Виключається використання інструментів, які можуть лише нашкодити створенню ідеально рівній поверхні з відблисками на яскравому глянці.

Стакріл — це матеріал з високими показниками адгезії, здатний надійно триматися на поверхні протягом 15 і більше років. Йому не страшні відшарування і відколи, якщо оброблювана поверхня була правильно підготовлена ​​перед застосуванням. Рідкий акрил компанії «Еколор» характеризується стійкістю до ударів і еластичністю, що дозволяє йому витримувати механічні дії різної сили, зберігаючи цілісність поверхні.

Реставрація ванни Стакрілом

Рідкий акрил від компанії «Еколор» — це матеріал, призначений для використання кваліфікованими фахівцями з реставрації ванн і інших виробів. Знання особливостей процесу і правильність виконання всіх етапів — необхідні умови для отримання бажаного результату.

Правильна підготовка поверхні надзвичайно важлива для довговічності покриття ванни Стакрілом. Виробник рекомендує дотримуватися наступних рекомендацій:

стакріл еколор
Продаж «Стакріл Еколор»

Реставрація ванн рідким акрилом стала настільки популярною завдяки простоті, швидкості методу і доступними цінами на матеріал, що випробувати свої сили в цій справі прагнуть і ті, хоче оновити власну ванну самостійно. Це можливо при чіткому дотриманні рекомендацій виробника і наявності певних навичок роботи з матеріалом.

 

При покупці Stacril Ecolor слід знати розмір ванни, яка буде оброблятися. Упаковка вагою 2,7 кг виробником розрахована для покриття самих маленьких ванн, довжиною в 1,2 м. Середня по вазі фасування становить 3,4 кг і призначена для виробів довжиною 1,5 м. Максимальна вага упаковки, 4 кг, слід купувати, якщо довжина ванни становить 1,7 м.