restvann.com.ua

Кольорова ванна

Кольорова ванна відгуки

Класична білосніжна ванна перестала бути єдиним варіантом, доступним для інтер’єру ванної кімнати. Сучасні рішення в області ремонту і дизайну дозволяють привносити в санвузол свіжі і яскраві ідеї, які будуть радувати мешканців квартири. У розстановці кольорових акцентів важливу роль відіграє ванна, як центральний і найбільший елемент в кімнаті.

кольорова ванна restvann

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Вироби нестандартних кольорів представлені в магазинах сантехніки, проте вибір їх не особливо великий, а ціни досить високі. Відмовитися від невигідною покупки, зберігши сімейний бюджет і дорогоцінний час, дозволить метод відновлення ванни рідким акрилом. Він має на увазі оновлення покриття на вже встановленому в санвузлі виріб.

Рідкий акрил виробляється в білому кольорі, але може набувати будь-який відтінок різного ступеня глибини і насиченості. Для цього в асортименті виробників є спеціальні колірні пасти, додавання яких в білу основу дозволяє отримати робочу суміш необхідного кольору.

Палітра кольорів для відновлення ванни

Кольорова ванна ціна

Покриття ванни кольоровим акрилом від компанії «RestVann» — ціна становить від 100 грн.

Переваги покриття ванни кольоровим акрилом

кольорова ванна покриття ванни кольоровим акрилом

Має суттєві переваги перед придбанням нового виробу:

1. Необтяжливий для мешканців процес

Демонтаж чавунної ванни і подальша її заміна нової — це завжди галасливий, метушливий і запорошений процес, який до того ж вимагає участі не одного робітника. Майстер по покриттю сантехніки рідким акрилом зробить все сама за короткий термін, при цьому не порушивши і не створивши незручностей для мешканців квартири.

2. Широкий вибір відтінків

Покриття та колеровка ванн рідким акрилом із застосуванням спеціальних паст дає вибір відтінків, не порівнянний по широті з уже готовими кольоровими виробами. Вибір ванн нестандартних квітів вельми обмежений, в той час як колірні пасти дають можливість отримати практично будь-який відтінок поверхні.

3. Відчутна економія коштів

Власник квартири економить не тільки на дорогій покупці, але також на її транспортуванні і установці. Покриття наявної ванни рідким кольоровим акрилом не тягне за собою будь-яких додаткових витрат, а вартість цієї послуги більш ніж демократична.

4. Довговічність і якість

15 років і більше — саме стільки може прослужити поверхня, покрита акрилом. Протягом усього цього часу вона буде мати естетичний вигляд, збереже сою гладкість і початковий відтінок.

5. Відсутність наслідків для інтер’єру

Демонтаж ванни обов’язково позначиться на цілісності стін, кутів, плитки. Рівень пошкоджень буде залежати не тільки від акуратності працівників, а й від кріплення і розташування виробу. Тому повна заміна ванни на увазі проведення ремонту в санвузлі. Покриття ванни кольоровим акрилом не вимагає демонтажу, а це значить, що власник зможе проводити або не проводити оздоблювальні роботи на свій розсуд.

Кольоровочна паста для реставрації ванн
Кольорова ванна фото