restvann.com.ua

Наливний акриловий куточок

Наливна акриловий куточок для ванни — це оформлення стиків настінної плитки і бортів ванни за допомогою рідкого акрилу. На відміну від плінтуса, наливний куточок формує чітку геометрію кута, який виходить цілісним по усіма периметру, не утворюючи тріщин і зазорів. Плавний перехід від кута до поверхні ванни не тільки виглядає акуратно і естетично, але також володіє бездоганними експлуатаційними властивостями.

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

У більшості стандартних квартир ванна в санвузлі встановлюється впритул до стіни. Стики між її бортом і плиткою зазвичай закривають спеціальним куточком, попередньо обробивши герметиком, який повинен запобігти потраплянню води на підлогу під ванною і захистити нижній поверх від можливого підтоплення. Такий метод оформлення стиків досить поширений, хоч і має безліч недоліків:

За перерахованими причин пластиковий куточок не може вважатися надійним, довговічним і естетично привабливим елементом оформлення стиків ванни. Компанія «RestVann» пропонує альтернативу, яка прослужить не один рік, зберігаючи при цьому презентабельний вигляд і виконуючи необхідні функції.

Вартість послуги з кольровки ванни в компанії «RestVann» становить 300 рублів.

Переваги наливного куточка

На акрилової поверхні не розвиваються бактерії, а значить, що поява цвілі виключено. Для ідеальної чистоти і гігієни за бажанням клієнта майстер може застосувати рідкий акрил з включенням наночастинок срібла, який буде нейтралізувати більшість шкідливих мікроорганізмів.

Акрил — міцний матеріал, який неможливо пошкодити ударом або натисканням. Акриловий куточок не боїться механічних впливів, а тому зберігає свою цілісність протягом тривалого часу.

Акрил не руйнується і не змінює своїх властивостей під дією вологи. Наливна куточок не пропускає воду, утворюючи герметичне покриття, яке не дасть просочитися навіть незначного її кількості.

Рідкий акрил відштовхує бруд і воду, що дозволяє поверхні зберігати чистоту і білизну. На куточку не народжуються плями іржі і наліт від неякісної води, він легко миється і протягом багатьох років виглядає як новий.