restvann.com.ua

Заливка ванни акрилом

Зберегти і повернути колишню красу і білизну, допоможе реставрація чавунної ванни рідким акрилом. Ця процедура не тільки дозволяє зберегти всі переваги встановленого вироби, а й робить його ще більш зручним і приємним для використання. Проводиться реставрація за допомогою наливної акрилу — сучасного матеріалу, успішно застосовується для ремонту сантехніки.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Сучасні акрилові ванни стали популярними в останні роки завдяки естетиці свого зовнішнього вигляду. Білі, гладенькі бездоганним глянцем, вони також цінуються за комфорт експлуатації, простоту догляду і довговічність.

Нюанси — щоб встановити нову ванну, стару потрібно демонтувати, а це процес непростий, нешвидкий, та й недешевий. Небажання затівати ремонт санвузла з заміною сантехніки і проведенням оздоблювальних робіт, часто стає основною причиною, по якій у багатьох квартирах мешканці все ще користуються чавунними ваннами, встановленими досить давно.

Однак не тільки необхідність супутнього ремонту є причиною, по якій чавунні ванни не перестають бути актуальними. Міцність виробів з чавуну, їх надійність і стійкість до різних впливів — ось переваги, завдяки яким не всі хочуть міняти звичні вироби на нові.

Проте, у чавунних ванн є один істотний недолік — їх поверхня покрита емаллю, яка має масу недоліків. Цей матеріал дуже крихкий, через що легко розтріскується і відколюється. Постійна експлуатація і вода призводять до появи отслоек, а іржа, цвіль і забруднення проникають в структуру емалі, ускладнюючи чистку і значно погіршуючи зовнішній вигляд виробу. З цих причин старі чавунні ванни в більшості своїй виглядають дуже непрезентабельно і виробляють відповідне враження від всього санвузла.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Особливості та переваги акрилу для реставрації чавунної ванни

Наливна акрил — це густий і щільний, але текучий, податливий і еластичний матеріал, який заповнює всі нерівності і вади на поверхні ванни, створюючи під час роботи абсолютно новий шар з відмінними характеристиками.

Проникаючи в усі нерівності рельєфу чавунної ванни, акрил забезпечує надійну адгезію, виключаючи відшаровування і інші порушення цілісності протягом багатьох років експлуатації.

Рідкий акрил здатний вирівнюватися і самостійно рівномірно розподілятися. За умови використання кваліфікованим майстром сертифікованого якісного матеріалу, поверхня чавунної ванни після поновлення стає ідеально гладкою без непотрібного рельєфу, патьоків і повітряних бульбашок.

Рідкий акрил забезпечує ванні насичений, яскравий, щільний і рівномірний білий колір без просвітів. Тільки цей матеріал дозволяє покрити виріб і іншими квітами на вибір клієнта. Додавши в білу основу колерними пасту, що випускається виробниками акрилу, йому можна надати відтінки різної глибини і насиченості. Завдяки цьому можна не просто оновити чавунну ванну, але і надати санвузлу індивідуальних, оригінальних рис.

Роботу по реставрації чавунної ванни рідким акрилом повинен проводити майстер, знайомий з особливостями матеріалу і його використання. Виробляти покриття потрібно на підготовлену певним чином поверхню, швидкими і впевненими рухами. Робота з готовим акрилом, змішаним з затверджувачем, обмежена часом, через яке матеріал починає загусати, а це значить, що він більше не буде наливатися і розтікатися, як того вимагає технологія.

покрити чавунну ванну акрилом
Тонкощі процесу відновлення чавунної ванни

Від’єднавши ванну від комунікацій, і знявши всі елементи, які будуть заважати процесу, матер приступає до безпосередньої роботи з виробом.

Поверхню чавунної ванни, яку необхідно відновити, готується до роботи з акрилом перед змішуванням акрилової основи з затверджувачем. Емаль, що покриває виріб, повинна бути видалена, ретельно знята і зачищена — в результаті повинна вийти однорідна шорстка поверхня без слідів глибоких пошкоджень. Майстри досягають цього, використовуючи абразивні насадки або наждачний папір.

Наступний етап роботи — очищення, знежирення і дезінфекція поверхні, які підготують ванну до нанесення акрилу. Від правильного і ретельного виконання цих дій залежить, то, наскільки надійно матеріал зчепиться з поверхнею.

Підготовлений матеріал розподіляється по поверхні ванни у напрямку зверху вниз, обходячи весь периметр, до тих пір, поки поверхня не буде покрита повністю. Надлишки матеріалу видаляються через зливний отвір, а все, що залишається на стінках, самостійно розгладжується і вирівнюється без застосування майстром інструментів. Завдяки цьому і формується така бездоганно гладка, приємна на вигляд і на дотик поверхню.

набор для догляду за ванною
Проиграть видео
Оновлення рідким акрилом: переваги
Приклади робіт
Відгуки
реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків