restvann.com.ua

Реставрація акрилових ванн

Реставрація (ремонт) акрилової ванни — це нанесення шару рідкого акрилу на її поверхню з метою оновлення та відновлення її зовнішнього вигляду. Застигаючи, цей матеріал надає виробу ту ж міцність, довговічність і естетичність, якими характеризуються нові ванни.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Сучасний ринок сантехніки заповнений, в основному, акриловими ваннами. Безліч конфігурацій, розмірів, стилістичних рішень, а також привабливий зовнішній вигляд і відмінні характеристики цих виробів дозволили їм стати лідерами ринку, потіснивши звичні чавунні ванни з емалевим покриттям. 

Акрилові ванни довговічні і здатні зберігати не тільки цілісність поверхні, але і красу зовнішнього вигляду протягом багатьох років. Втім, навіть незважаючи на те, що акрилова поверхня набагато міцніше і довговічніше емальованому, і у неї є свій термін служби. Як правило, такі ванни зберігають однорідний білий колір, блиск і гладкість близько 15 років. Неправильний догляд, агресивна чистка і порушення в правилах експлуатації можуть скоротити цей термін, проте остаточно зіпсувати акрилову поверхню дуже складно.

Якщо на акрилової ванні з часом або від необережної експлуатації з’явилися глибокі подряпини, зник її блиск, порушилася однорідність і гладкість, це можна виправити. Досвідченому майстрові під силу усунути і більш серйозні пошкодження акрилової ванни. За допомогою спеціальних матеріалів можна відремонтувати тріщини і навіть пробоїни, за умови, що всі дії буде виробляти людина з необхідним досвідом і кваліфікацією.

Часто задавані питання

Робота з реставрації виробів з акрилу вимагають більшого професіоналізму і додаткових витратних матеріалів, тому вартість може бути порівняно вище, ніж при ремонті чавунної ванни.

Ми використовуємо рідкий акрил марки «Stacril Ecolor», «FinnAcryl» і «Sipo Flex». Час застигання матеріалу — 24 години.
Матеріал не має запаху, тобто н
е токсичний.

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це при правильному використанні.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Переваги реставрації акрилової ванни

Акрил характеризується високою міцністю і стійкістю до пошкоджень, що пояснюється його пластичністю. У тих випадках, коли крихкий матеріал розтріскується, акрил залишається цілим. З цієї причини більшість випадків реставрації акрилових ванн складаються у відновленні їх однорідного білого кольору, бездоганною гладкості і блиску. Зробити це можна за допомогою того ж матеріалу, з якого виготовлена ​​ванна.

Процес реставрації простий і швидкий. Для того щоб покрити поверхню рідким акрилом, ванну не потрібно демонтувати. Це означає, що під час проведення робіт не буде пошкоджений кахель або інші елементи обробки. Якщо на поверхні виробу немає глибоких пошкоджень і складних дефектів, то весь процес не займе у майстри більш 3-х годин. Нескладна підготовка до покриття включає в себе шліфування ванни дрібним наждачним папером до стану матовості, а також очищення і знежирення її поверхні.

Використання акрилу можливо на будь-якому матеріалі. Він завжди забезпечує якісну зчеплення і надійно тримається без отслоек. Як чавунна, так і акрилова ванна покриваються рідким акрилом методом наливу. Будучи еластичним і текучим, матеріал розподіляється по поверхні, заповнюючи всі можливі нерівності і формуючи ідеально гладкий і рівний шар.

реставрація акрилового покриття фото
Ціна реставрації ванни
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Ремонт акрилових ванн

Акрилові ванни міцні і надійні, серйозні пошкодження на них — рідкісне явище. При дотриманні нескладних правил експлуатації, вони зберігають цілісність, блиск і однорідність поверхні на довгий час. Однак, якщо таке все ж сталося, то відновити цілісність пристрою допоможе все той же рідкий акрил. З його допомогою можна усувати глибокі тріщини, наскрізні вибоїни, продавлені діри. Залежно від глибини і площі пошкодження майстер застосовує додаткові матеріали для ремонту, однак основним засобом, що повертає ванні цілісність, міцність і довговічність, залишається рідкий акрил.

 

Якщо тріщина або інше ушкодження на поверхні акрилової ванни глибокі, але не наскрізні, то перед нанесенням акрилу майстру знадобиться спеціальна мастика для ремонту, яка заповнює тріщини, зміцнює місце пошкодження, не даючи йому стати більше. Перед використанням матеріалу тріщина зачищається, обробляється знежирювачем і антисептиком, ретельно висушується. Після цього дефект на поверхні заповнюється мастикою. Матеріал застигає досить швидко, поки майстер готує до нанесення рідкий акрил.

Покриття всієї ванни методом наливу зробить її ремонт ще більш надійним і довговічним, а від колишнього пошкодження не залишиться навіть натяку — поверхня буде рівною, гладкою і однорідною.

Якщо акрилова ванна отримала наскрізне пошкодження, для її ремонту, крім мастики, знадобиться також спеціальна армована сітка, яка дозволить відновити міцність каркасу вироби. Подібні роботи варто довіряти тільки майстру, оскільки існує безліч нюансів, які слід враховувати для отримання дійсно якісного і довговічного результату.

Акрилові ванни міцні і надійні, серйозні пошкодження на них — рідкісне явище. При дотриманні нескладних правил експлуатації, вони зберігають цілісність, блиск і однорідність поверхні на довгий час. Однак, якщо таке все ж сталося, то відновити цілісність пристрою допоможе все той же рідкий акрил. З його допомогою можна усувати глибокі тріщини, наскрізні вибоїни, продавлені діри. Залежно від глибини і площі пошкодження майстер застосовує додаткові матеріали для ремонту, однак основним засобом, що повертає ванні цілісність, міцність і довговічність, залишається рідкий акрил.

 
Відгуки
реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків