restvann.com.ua

Рідкий акрил для ванни

Рідкий акрил для ремонту і відновлення поверхні ванн — не новинка на ринку матеріалів. Протягом багатьох років він використовується майстрами і навіть застосовується споживачами самостійно. Рідкий акрил став синонімом якості, довговічності та естетичності.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

За затишок, відчуття чистоти і гігієни в санвузлі більшою мірою відповідає зовнішній вигляд ванни. Якщо вона виглядає тьмяною, сірої, потемніла від часу, покрилася шорсткими іржавими плямами, то, швидше за все, і загальне враження від перебування в кімнаті буде не найприємнішим. Білосніжні блискучі поверхні наштовхують нас на думку про гігієнічну чистоту і надають інтер’єру санвузла свіжості та актуальності, навіть якщо обробка в ньому не найновіша.

Особливості та властивості рідкого акрилу

Рідкий акрил — це склад, який отримують, змішуючи два компоненти — білу полімерну основу і затверджувач, завдяки додаванню якого матеріал отримує здатність застигати. Речовина має низку особливостей, які роблять роботу з ним ефективної, швидкої і простий. Важливою властивістю рідкого акрилу є його плинність і здатність розподілятися самостійно, без використання майстром будь-яких інструментів або пристосувань. Саме завдяки цьому матеріал отримав назву «наливний акрил», а метод реставрації з його застосуванням — «Наливна ванна».

Рідкий акрил має досить щільну консистенцію для того, щоб, будучи нанесеним в один шар, усувати всі видимі вади на поверхні ванни. У той же час щільність матеріалу не заважає йому розподілятися по виробу рівномірно, формуючи гладку поверхню без непотрібного рельєфу.

Незважаючи на те, що робота з рідким акрилом хорошої якості не складна, все ж майстер, який проводить покриття ванни, повинен володіти певними навичками для роботи з цим матеріалом. Речовина, змішане з затверджувачем і готове до нанесення, має обмежений термін використання. І, якщо не використовувати підготовлену суміш за зазначений час, вона стає непридатною для подальшого застосування.

Ще одна важлива умова роботи з рідким акрилом — правильна підготовка складу. Немає нічого складного в тому, щоб змішати два компонента, однак головне завдання майстра полягає в ретельному і якісному перемішуванні їх між собою. Затверджувач повинен повністю розчинитися в білій основі, в іншому випадку матеріал буде нерівномірно наноситися, погано зчепиться з поверхнею і буде піддано появи отслоек.

Надійні і сумлінні виробники рідкого акрилу супроводжують кожну упаковку своєї продукції докладною інструкцією із застосування, в якій детально описаний процес підготовки суміші, зазначено час життєздатності складу, а також терміни повного висихання обробленої поверхні.

Особливості та переваги акрилу для реставрації чавунної ванни

Багаторічна практика застосування рідкого акрилу показала, що за умови дотримання технології і дотримання всіх рекомендацій виробника, цей матеріал не має недоліків, які могли б стати на заваді його використання з метою ремонту та оновлення ванни.

МІЦНІСТЬ

Міцність акрилового покриття — одне з найважливіших його переваг. У порівнянні з емальованими виробами, ванни, покриті акрилом, зберігають цілісність і привабливий зовнішній вигляд поверхні. Володіючи пластичної структурою і зберігаючи еластичність, на відміну емалі, акрил стійкий до різних факторів, що ушкоджують і впливів. Ванна, відреставрована методом наливу, витримує удари, різку зміну температур і інші повсякденні дії.

ТЕРМІН СЛУЖБИ

Покриття рідким акрилом дозволяє ванні зберігати не тільки цілісність поверхні, але і її привабливість, естетичний зовнішній вигляд. Будучи впевненими у високій якості своєї продукції, провідні бренди з виробництва і продажу рідкого акрилу надають гарантію на матеріал, термін якої досягає 20 років. Гарантія на стійкість покриття до пожовтіння становить від 5 до 8 років. Протягом цього часу акриловий шар залишатиметься білосніжним, навіть під впливом ультрафіолетових променів і неякісної водопровідної води.

БІЛОСНІЖНИЙ КОЛІР

Всі переваги рідкого акрилу не були б настільки привабливі, якби не чудовий результат роботи з ним. Ванна, покрита цим матеріалом, набуває гладкість і білосніжний відтінок — головні характеристики нового виробу, які здатні перетворити не тільки поверхню, але і надати більш свіжий вигляд всій кімнаті. Відсутність жовтизни і насичений глянець радують мешканців багато років.

БЕЗ ЗАПАХУ

Для сучасних клієнтів питання безпеки використовуваних для ремонту матеріалів виходить на перший план. Екологічність рідкого акрилу — одна з найважливіших причин, за якими майстри рекомендують реставрацію ванн методом наливу. Речовина не має запаху, що дозволяє без побоювань працювати з ним і перебувати в квартирі, де проводиться ремонт ванни рідким акрилом. Після затвердіння шару він залишається таким же нейтральним і безпечним як для здоров’я людей, так і для навколишнього середовища. Безпека і відповідність матеріалів для ремонту ванн методом наливу провідні виробники з відомим ім’ям підтверджують міжнародними сертифікатами про проходження перевірок.

ЧАС ЗАСТИГАННЯ

Ринок матеріалів для ремонту ванн методом наливу регулярно поповнюється новими розробками, метою яких є запропонувати клієнту більш досконалий і сучасний продукт. Сьогодні більше не потрібно чекати добу, щоб шар рідкого акрилу висох — існують швидковисихаючі матеріали. Не тільки біле покриття можна нанести на поверхню ванни — виробники розробили колірні пасти різних відтінків, які дозволяють надати виробу потрібний колір без втрати якості і властивостей матеріалу.

НЕДОРОГО

Прагнення заощадити на ремонтних роботах — спільне бажання всіх клієнтів. З рідким акрилом економія виходить не тільки відчутною, але і розумною. Результат використання цього матеріалу завжди незмінно високий. За умови правильного його застосування, ванна буде залишатися цілою і добре виглядати найближчі 15 років. При цьому клієнту вдасться заощадити близько 70% своїх коштів в порівнянні з покупкою нової ванни і чималими витратами на її установку.

Марки рідкого акрилу - який краще?

«Стакріл» — це рідкий акрил для реставрації ванн методом наливу, розроблений і вироблений вітчизняною компанією «Еколор» на основі європейського сировини. Матеріал зручний в роботі, має еластичну консистенцію і самостійно вирівнюється на оброблюваної поверхні. Чи не залишає пухирців повітря, не утворює напливів і не залишає прогалин в покритті. Час затвердіння нанесеного шару становить від 16 до 24 годин в залежності від температури повітря в приміщенні. Готове покриття «Стакріл Еколор» відрізняється підвищеною стійкістю до пошкоджень і служить не менше 15 років.

«ФіннАкріл» — це двокомпонентний полімерний склад, застосовуваний для відновлення покриття ванн з будь-якого матеріалу. Цей рідкий акрил розроблений вітчизняною компанією «Рестванна» і виготовляється з сировини провідних європейських брендів. «ФіннАкріл» — це міцність, довготривалий блиск поверхні, стійкість до пошкоджень і рівномірний, однорідний відтінок. Матеріал представлений в 6 варіантах кольору: білий, рожевий, фіолетовий, блакитний, зелений і салатовий. Суттєва перевага рідкого акрилу від компанії «Рестванна» — прискорений період висихання. Оновлена ​​поверхню готова до використання вже через 8 годин.

Російська науково-виробнича компанія «ЕкоВанна» розробляє і виробляє рідкий акрил для поновлення і ремонту поверхні побутових ванн. Двокомпонентний наливний акрил «Люкс» — це безпечний екологічний матеріал без розчинника, з відмінними робочими характеристиками. Хороша розтікання і щільний шар створюють тонке, але міцне покриття, готове до експлуатації вже через 24 години. За допомогою колерні пасти білу основу можна фарбувати в пастельні відтінки. Рідкий акрил «Шунгіт» — ексклюзив від компанії «ЕкоВанна» — дозволяє отримати поверхню насиченого вугільно-чорного кольору.

Компанія «PlastAll» спеціалізується на виробництві полімерних покриттів для ванн і працює в партнерстві зі словенською компанією «Пабрек». Висока якість сировини і строгий контроль за всіма етапами виробництва — переваги продукції «Пластол». Лінійка рідких акрилов включає в себе різновиди Класик, Титан, Преміум і Супер. Всі вони розрізняються за часом висихання, консистенції і іншим показникам, що дозволяє майстру застосовувати індивідуальний підхід при виборі матеріалу для кожного конкретного випадку реставрації. Крім рідкого акрилу для професійного використання компанія «Пластол» виробляє також набори для реставрації ванн своїми руками.

«СіпоФлекс» — рідкий акрил ремонту і реставрації поверхні ванн, розроблений російською компанією «Sipo». Матеріал виготовляється за власною унікальною формулою з використанням сировини вітчизняного виробництва і європейських брендів. Консистенція рідкого акрилу «СіпоФлекс» відрізняється густий і слухняною консистенцією, яка дозволяє покривати поверхні товстим і рівним шаром. Це робить матеріал ідеальним вибором для ванн з глибокими ушкодженнями на емалі. Додаткова перевага акрилу «СіпоФлекс» — короткий час затвердіння, всього 24 години.

Чи можна купити рідкий акрил в «Леруа Мерлен»?

Чи можна купити рідкий акрил для покриття ванни в «Леруа Мерлен» або іншому подібному йому будівельному гіпермаркеті? Ні, не дивлячись на значний асортимент таких магазинів, саме ці матеріали в них відсутні. Рідкий акрил — найпопулярніший на сьогоднішній день матеріал для відновлення поверхні ванн. Його вважають за краще і майстри зі значним досвідом роботи, і прості умільці, які хочуть оновити домашній санвузол.

Купувати рідкий акрил найкраще в компаніях, що спеціалізуються на реставрації ванн:

Приклади робіт
Що кажуть клієнти
реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків