restvann.com.ua

Реставрація джакузі

Реставрація джакузі

Реставрація джакузі RestVann

Алгоритм дій по відновленню покриття джакузі такий же, як при роботі зі звичайною ванною. Однак не можна забувати, що джакузі — набагато більше за площею і складніше по конфігурації , а це значить, що довірити реставрацію такої речі можна тільки досвідченому майстрові, який знає всі особливості конструкції виробу.

Реставрація джакузі акрилом

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Гідромасажна ванна — це домашнє СПА, а також головний елемент розкішного санвузла. Така річ купується один раз на багато років, але, на жаль, вона може пошкоджуватися і псуватися в процесі експлуатації. Відшарування покриття, пропали, тріщини не тільки істотно псують вигляд джакузі, але йдуть врозріз з гігієною і безпекою. Пошкодження на поверхні гідромасажної ванни зовсім не означають, що вона безнадійно зіпсована. Якісне відновлення покриття, після якого джакузі буде служити ще не один рік, можлива.

Виробництво акрилових вкладишів для таких виробів не представляється можливим, використовувати епоксидну емаль нерозумно, та й безглуздо. Залишається єдиний варіант — реставрація джакузі рідким акрилом . Саме цей матеріал здатний відновити поверхню з таким складним рельєфом, який завжди буває в гідромасажних ваннах. Рідкий акрил має щільну текстуру і текучу, але слухняну консистенцію, яка дозволяє обволікати всі особливості поверхні виробу.

Ціни реставрації ванн
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Процес реставрації джакузі

Перш за все гідромасажну ванну потрібно від’єднати від зливу, зняти змішувач та іншу фурнітуру. Потім слід зняти всі форсунки, а ті частини, які неможливо зняти, потрібно акуратно заклеїти захисною стрічкою, щоб в процесі покриття вони не зіпсувалися. Після цього настає черга абразивної зачистки поверхні. Цей етап має на увазі зняття верхнього шару за допомогою наждачного паперу. Особлива увага приділяється ділянкам з пошкодженим покриттям — все відшарування прибираються, рельєф максимально згладжується. Складність роботи майстра полягає в тому, що по поверхні зі складним рельєфом і безліччю отворів доведеться працювати виключно вручну, щоб не пропустити жодного ділянки — від цього залежить якість зчеплення, і, в кінцевому рахунку, довговічність покриття.

Після обробки гідромасажною ванни абразивним матеріалом, слід етап її очищення від утворилася пилу. Її частинки дуже дрібні, але залишати їх не можна — це може погіршити і зовнішній вигляд покриття, і якість зчіпки. Ретельно усунувши всю пил, майстер переходить до дезінфекції та знежирення поверхні. Після висихання всіх складів настає черга безпосередньо покриття.

Реставрація джакузі

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Рідкий акрил створює шар товщиною близько 3 мм. Цього достатньо для того, щоб відновити покриття джакузі і зробити його міцним і придатним для довготривалої експлуатації. Реставрація методом наливу повертає гідромасажною ванні її початковий ефектний зовнішній вигляд. Без сліду зникають сірий наліт, іржа, глибокі дефекти і пошкодження покриття, а білизна, глянець і приємна тактильна гладкість зберігаються на термін до 15 років.

Відгуки
реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео

Якісні сучасні зразки наливної акрилу висихають протягом доби. Це означає, що вже на наступний день після нанесення акрилового шару на поверхню, майстер може знімати захисну стрічку, повертати на місце форсунки і фурнітуру, монтувати слив і змішувач.

Компанія «RestVann» реставрує гідромасажні ванни, проводячи роботи різного рівня складності. Наші майстри кваліфіковані і акуратні, мають навички та досвід, які дозволяють їм успішно працювати з дорогої сантехнікою, повертаючи їй презентабельний вигляд.