restvann.com.ua

Абразивна зачистка ванни

Абразивна зачистка ванни
Абразивна зачистка ванни

Оновлення ванни рідким акрилом має певний алгоритм і передбачає проведення кількох підготовчих етапів, які забезпечують поверхні довговічність, надійність і міцність. Один з таких етапів — абразивна зачистка ванни. Він дуже важливий, оскільки вирівнює і готує поверхню до нанесення матеріалу.

демонтаж вкладиша
Ціни на абразивну зачистку (шліфування) ванни
Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальована (зняття фарби)
від 250грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн

Для прискорення процесу можна використовувати спеціальну насадку, надіти на дриль або ж болгарку зі шліфувальним диском. Для такої роботи необхідна вправність і координація рухів, щоб знімається шар був однаковим по всій площі виробу.

Ретельна абразивний зачистка поверхні ванни необхідна для того, щоб забезпечити подальшого покриттю хорошу адгезію. Гладких ділянок бути не повинно, адже на них матеріал не буде надійно триматися. Особливу увагу потрібно приділити дну ванни, а також заокругленню, місця переходу стінок в дно вироби. Саме в цьому місці найчастіше трапляються незачищені ділянки, і як наслідок — можлива відсутність зчіпки в цих місцях. Абразивна зачистка ванни повинна проводитися в різних напрямках: майстер робить кругові рухи вліво і вправо, а також горизонтальні і вертикальні.

Проиграть видео

У гонитві за ідеальною поверхнею не можна і перестаратися. Натиск на наждачний папір або інструмент не повинен бути сильним, щоб не зняти занадто багато. Абразивна зачистка ванни — це не видалення всієї емалі до чавуну, а лише зняття поверхневого шару, з яким піде іржа і в’їдаються забруднення. Якщо раніше на ремонтованої ванні вже проводилося оновлення епоксидною емаллю, її потрібно буде зняти повністю. Якісно виконана робота по абразивної зачистки ванни — це злегка шорстка, однорідна матова поверхня, на якій немає зазубрин і відколів.

Коли цей етап роботи закінчено, весь пил і опил необхідно ретельно прибрати, щоб ніякі дрібні фрагменти або сміття не приєднались до майбутнього покриттю. Найякісніше це зробить пилосос, а повністю завершити процес можна миттям. Правильна абразивний зачистка емальованої ванни — це найважливіший етап, який необхідний для ідеально рівній поверхні. Незважаючи на нескладну механічну роботу, всі дії вимагають вправності та певних навичок, тому зачистку і покриття акрилом найкраще довіряти професіоналам.