restvann.com.ua

Відновлення емалі на ванні

Відновлення емалі на чавунній ванні рідким акрилом — це створення нового покриття, білосніжного шару, який зробить стару ванну неотличимой від щойно привезеної з магазину.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Чавунні ванни мають майже невичерпний запас міцності. Товстостінні, стійкі, міцні, вони можуть служити не одне десятиліття, ідеально виконуючи свої функції. Чавунна ванна поглинає шум води і зберігає її температуру. Знаючи про надійність цього металу багато хто не хоче позбавлятися від старих ванн, а шукають способи її оновлення і ремонту.

Заводська емаль, яку наносять на поверхню чавунної ванни, це єдине слабке місце вироби. Тверда, але дуже тендітна, вона дуже схильна до пошкоджень від звичайних побутових впливів. Емаль швидко покривається тріщинами від незначних ударів і від різниці температур. Більш сильна механічна дія може призвести до появи відколу або відшарування. Тому більшість ванн, які служать мешканцям довгий час, мають дуже зношений вигляд з великою кількістю пошкоджень. Крім цього, в пористу структуру емалі швидко і глибоко проникають іржа і забруднення, відкладення солей роблять поверхню шорсткою. Така ванна здатна зіпсувати й інтер’єр, і все враження від санвузла. Встановити нову? Занадто клопітно і дорого, а супутні роботи і зовсім можуть обернутися необхідністю ремонту всієї кімнати.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Переваги відновлення емалі ванни

Відновлення емалі ванни рідким акрилом відбувається без демонтажу вироби. Це дозволяє мешканцям заощадити час і уникнути додаткових оздоблювальних робіт. Всі дії проводяться на встановленої ванні і займаютьблизько 2-3 годин. Залежно від особливостей використовуваного майстром матеріалу, поверхня буде остаточно готова до використання в середньому через добу.

За допомогою рідкого акрилу можна восстанавіть покриття ванни, формуючи рівний, гладкий і однорідний шар, який надає поверхні привабливий вигляд нового вироби і властивості, характерні тільки для акрилових виробів:

Термін служби

Завдяки своїм особливостям, акрил не схильний до появи тріщин, витримує повсякденні умови експлуатації і зберігає цілісність на довгі роки використання;

Білизна та гладкість

Гладка поверхня акрилу дарує приємні відчуття при використанні ванни і сприяє відштовхуванню забруднень, а також іржі і сольових відкладень неякісної води. Завдяки цьому акрил зберігає привабливу білизну і приємну гладкість протягом усього часу використання ванни.

Гігієнічність
  Акрил — найкраще рішення для сім’ї в плані чистоти і гігієни. Безпроблемний і швидкий догляд за поверхнею економить час на прибирання і виключає використання агресивної хімії. На акрилових поверхнях не створюється сприятлива для розвитку мікроорганізмів середовище, тому вони підтримують гігієну без дезінфікуючих засобів.
Екологічність і безпека

Акрил — це матеріал, який повністю відповідає вимогам екологічної безпеки. Чи не токсичний, що не алергенність, без запаху, він підходить для використання всіма членами сім’ї.

Як відновити емаль ванни?

Не має значення, наскільки серйозні пошкодження емалі ванни і як сильно зношена її поверхню. Рідкий акрил з легкістю справляється як з візуальними недосконалостями вироби, як, наприклад, неоднорідність і зміни кольору, шорсткість, подряпини, тріщини, а також з глибокими ушкодженнями, отриманими в ході необережної експлуатації, сильних ударів і інших впливів. За допомогою методу наливу з поверхні ванни усуваються глибокі тріщини, відшарування матеріалу і навіть іржаві, прогнилі ділянки.

Для відновлення емалі ванни майстер використовує певний алгоритм дій, чітко дотримуючись всі етапи:

  1. Першим і найважливішим з них є ретельна і якісна зачистка старої поверхні. За допомогою наждачного паперу повністю знімається пошкоджений шар емалі, шліфуються відшарування і тріщини, особливо глибокі вибоїни зачищаються до металевого блиску.

  2. Після цього з поверхні виробу прибирають всю пил, що утворився, стружку і фрагменти знятого покриття, ванну вимивають, прогрівають за допомогою гарячої води, потім ретельно висушують. Далі майстру потрібно якісно обробити всю ванну знежирювачем і антисептиком — це необхідна умова для того, щоб нове покриття надійно зчепитися з поверхнею виробу.

  3. У тих випадках, коли відновлювана ванна має серйозні дефекти, їх попередньо обробляють спеціальною мастикою, яка заповнює наявні поглиблення і надає додаткову міцність.

  4. Коли компоненти матеріалу ретельно змішані, майстер може приступати до нанесення рідкого акрилу. Його наливають на поверхню ванни рівномірно, тонким струмком по всьому периметру. В процесі роботи матеріал ідеально вирівнюється, поверхня виходить гладкою і однорідною, без повітряних бульбашок, напливів та інших візуальних дефектів. Можливість нанесення без використання інструментів дозволяє уникнути появи непотрібного рельєфу і потрапляння дрібного сміття, ворсинок на поверхню.

відновлення ванни акрилом

Виріб, емаль якого була відновлена ​​за допомогою акрилу, не схильне до пожовтіння, що не втрачає своєї білизни від постійного контакту з водопровідною водою, не стає шорстким на дотик, перешкоджаю відкладенню накипу.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео

Цей метод дозволяє заощадити близько 70% в порівнянні з придбанням і установкою нового акрилового вироби, а відмінностей в кінцевому результаті не буде ніяких.