restvann.com.ua

Реставрація ванн в Вишневому

Оновити ванну кімнату, не роблячи серйозних кроків по ремонту і не вкладаючи великих сум, цілком можливо. Для цього може виявитися достатньо всього лише оновити поверхню ванни. Це виріб найбільший в санвузлі, а тому привертає максимум уваги. І якщо його поверхня стала неоднорідною, сірою, покрилася іржавими плямами і сколами, то саме час провести ремонт рідким акрилом.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Реставрація ванн в Вишневому — це не тільки ремонт і відновлення цілісності поверхні. Матеріал дає можливість експериментувати з кольором сантехніки. Виробники рідкого акрилу мають в своєму асортименті також колірні пасти різних кольорів. З їх допомогою можна досягати бажаних відтінків матеріалу і отримувати індивідуальний дизайн санвузла завдяки колірним акцентам.
У використанні акрилова поверхня практична, приємна і довговічна. Білизна поверхні і приємна тактильна гладкість зберігаються при правильному догляді на 10-15 років. Вапняний наліт, який робить емальовані ванни шорсткими, не осідає на акрилі, а іржа та інші домішки, що знаходяться у водопровідній воді, не проникають в його структуру. Завдяки цьому миття і догляд за акриловими ваннами не віднімають багато часу і не вимагають додаткових сильнодіючих засобів. Рідкий акрил під час роботи з ним, а також поверхню ванни після висихання безпечні як для людей, так і для навколишнього середовища.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Вишневому
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Реставрація ванн в Вишневому — це ремонт, який економить час і не створює незручностей мешканцям квартири. Для виконання всієї роботи досить одного майстра, який виконає її за короткий час, без шуму і бруду. Близько 2-3 годин достатньо, щоб стара, тьмяна і сіра поверхню перетворилася в нову і естетичну. Після нанесення нового покриття матеріалу потрібно дати застигнути, щоб виробом можна було користуватися. Швидкість цього процесу залежить від того, який вид матеріалу був використаний в роботі. Зазвичай це займає добу, але вже розроблений і успішно застосовується швидковисихаючий рідкий акрил, який висихає за 16 або навіть 8 годин.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Вишневому

Компанія «RestVann» в Вишневому

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Для покриття ванн фахівці компанії «RestVann» вибирають оригінальний сертифікований рідкий акрил шанованих торгових марок, що зарекомендували себе на ринку з найкращого боку. Проводячи реставрацію ванн в Вишневому, наші майстри надають клієнтам всю необхідну документацію про проведені роботи, а також 3-х річну гарантію на матеріал і покриття.