restvann.com.ua

Реставрація ванн в Узині

Оновити ванну кімнату, не роблячи серйозних кроків по ремонту і не вкладаючи великих сум, цілком можливо. Для цього може виявитися достатньо всього лише оновити поверхню ванни. Це виріб найбільший в санвузлі, а тому привертає максимум уваги. І якщо його поверхня стала неоднорідною, сірою, покрилася іржавими плямами і сколами, то саме час провести ремонт рідким акрилом.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Пошкоджена емальований поверхню чавунної ванни неприємна не тільки оці, а й суперечить гігієною і безпекою. Тріщини, в яких розвиваються бактерії, глибокі відколи з гострими краями, плями іржі і в’їдаються бруд — ні про які приємних процедурах в такій ванні і мови бути не може. Втім, і позбавлятися від чавунної ванни теж не варто поспішати, адже це міцний метал, з довговічністю і надійністю якого мало що може зрівнятися. Реставрація рідким акрилом в Узині допоможе зберегти чавунне виріб, надавши йому вид і властивості сучасних акрилових ванн.
Рідкий акрил зручний в роботі, його властивості дозволяють отримати красиву і якісну поверхню ванни швидко і без використання будь-яких особливих інструментів. Якісний матеріал не залишає ніяких вад — повітряних бульбашок або напливів, що не робить рельєфу там, де його не повинно бути. Тонкий і щільний, непрозорий шар акрилу створює новий шар замість зіпсованої емалі. Шорсткість, дрібні відколи, плями — від усього цього позбавляє Реставрація ванн рідким акриломи методом наливу. У процесі роботи майстер наносить матеріал на спеціально підготовлену поверхню, використовуючи тільки ємність з акрилом без кистей, валиків, шпателів. Це дозволяє досягти бездоганної гладкості покриття.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Узині
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Естетичність і зовнішня привабливість притаманні акриловим поверхонь. Матеріал насиченого білого кольору, з яскравим глянцем і приємно гладкою поверхнею візуально освіжає весь простір навколо себе. Всі ці характеристики зберігаються на багато років не тільки завдяки стійкості акрилу до пошкоджень, але і завдяки його здатності відштовхувати всі забруднюючі частинки, іржу і домішки жорсткої водопровідної води. Це дозволяє зберегти однорідний колір і уникнути появи неохайних плям.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Узині

Компанія «RestVann» в Узині

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Реставрація ванни рідким акрилом в Узині заощадить час на ремонті і гроші на покупці нового обладнання. Замовляйте послугу у майстрів компанії «RestVann» і обновіть санвузол за рекордні терміни.