restvann.com.ua

Реставрація ванн в Ржищеві

Порадувати домашніх новою ванною, не виконавши при цьому навантаження на сімейний бюджет можна, скориставшись послугою реставрації ванн рідким акрилом в місті Ржищеві. Це найефективніший і довговічний на сьогоднішній день метод оновлення сантехнічних виробів, який до того ж неймовірно економічний. Ефективність його полягає в здатності усувати навіть складні, глибокі дефекти на поверхні старих ванн.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Щоб щоденні гігієнічні процедури приносили користь і задоволення, інтер’єр санвузла повинен виглядати привабливо. У цьому випадку мова йде більше про стан сантехніки, ніж про внутрішню обробку кімнати. Постаріла емаль, покрита численними слідами тривалого використання, майже не піддається чищенню, що не блищить і псує своїм видом весь санвузол. На жаль, таке страхування ще не привести в порядок, зате можна створити нове на вже наявній ванні. Реставрація рідким акрилом в Ржищеві — це повне оновлення поверхні, яка отримує бездоганний зовнішній вигляд, стає приємною у використанні і набагато більш довговічною.
Рідкий акрил зручний в роботі, його властивості дозволяють отримати красиву і якісну поверхню ванни швидко і без використання будь-яких особливих інструментів. Якісний матеріал не залишає ніяких вад — повітряних бульбашок або напливів, що не робить рельєфу там, де його не повинно бути. Тонкий і щільний, непрозорий шар акрилу створює новий шар замість зіпсованої емалі. Шорсткість, дрібні відколи, плями — від усього цього позбавляє Оновлення ванни рідким акриломи методом наливу. У процесі роботи майстер наносить матеріал на спеціально підготовлену поверхню, використовуючи тільки ємність з акрилом без кистей, валиків, шпателів. Це дозволяє досягти бездоганної гладкості покриття.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Ржищеві
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Ванни, душові піддони, раковини, виготовлені з будь-яких матеріалів, піддаються ремонту методом наливу. Однаково успішно він може застосовуватися як на чавунних емальованих виробах, так і на акрилових або будь-яких інших.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Ржищеві

Компанія «RestVann» в Ржищеві

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Якісну, довговічну і естетично бездоганну реставрацію ванн рідким акрилом в Ржищеві і інших містах України пропонує компанія «RestVann». До послуг наших клієнтів штат кваліфікованих майстрів з великим досвідом робіт різної складності, а також оригінальні матеріали, вироблені лідерами галузі. Свою роботу наші фахівці супроводжують всією необхідною документацією, а також обов’язковою гарантією на результат реставрації і застосований матеріал.