restvann.com.ua

Реставрація ванн в Обухові

Реставрація ванн в Обухові зможе значно спростити і прискорити процес ремонту санвузла. Як правило, починається він з демонтажу старої ванни, оскільки вид її в більшості випадків настільки поганий, що залишати її в оновленій кімнаті просто не можна. Поспішати, однак, не варто. Будь-яке, навіть дуже застаріле виріб можна відновити і зробити його гідним елементом інтер’єру.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Ванна — це центр всього інтер’єру, саме на неї припадає максимум уваги, тому її стан і зовнішній вигляд визначають загальне враження від кімнати. Якщо на поверхні утворився незмивний наліт, з’явилися плями і тріщини, видніються відколи на ванні і подряпини, то прийшов час її реставрації. Протягом довгого періоду її робили за допомогою епоксидної емалі, але результат робіт опинявся неідеальним і недовговічним. Все змінилося з появою технології покриття рідким акрилом. З цим матеріалом можна привести в порядок навіть ті вироби, які виглядають остаточно зіпсованими і відслужили своє.
З плином часу ванни втрачають білизну і глянець, стають шорсткими, покриваються сіруватим нальотом і іржавими плямами. Виною тому — мікропори на поверхні емалі, які поглинають забруднення і всі небажані включення, присутні у водопровідній воді. Через твердості і крихкості емалі на ній з’являються тріщини, відколи і вибоїни. У процесі використання ванни всі ці дефекти лише поглиблюються. Найкраще рішення цих проблем — Реставрація ванн рідким акрилом в Обухові. Слухняний і текучий матеріал заповнює всі вади, які роблять ванну непривабливою і негігієнічною. Після його застигання виходить ідеально гладка, біла і дивно міцна поверхня, яка перевершує звичну емаль за всіма характеристиками.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Обухові
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Підготовка полягає в ретельної шліфуванні старої емалі, під час якої забираються всі дефекти: відколи, неоднорідний колір, плями, подряпини, тріщини. За допомогою наждачного паперу або іншого абразивного матеріалу майстер знімає верхній шар і створює на ньому шорстку текстуру, яка потрібна для кращого зчеплення. Потім, після очищення від пилу і обробки знежирювачем, на ванну наливають підготовлений рідкий акрил. Всі етапи займають у досвідченого майстра близько 4-5 годин, після чого знадобиться почекати близько доби, щоб поверхня висохла і була готовою до використання.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Обухові

Компанія «RestVann» в Обухові

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Доступність поновлення ванн методом наливу — ще одна важлива перевага методу. Невисокі ціни на послугу, тривала гарантія і багаторічний термін служби покриття роблять реставрацію рідким акрилом в Обухові найвигіднішим для клієнтів варіантом. Майстри компанії «RestVann» повертають виробам привабливий зовнішній вигляд, позбавляючи мешканців від безлічі турбот і витрат.