restvann.com.ua

Реставрація ванн в Голосіївському районі

Реставрація ванн в Голосіївському районі — це процедура, яка поверне блиск, чистоту і гігієнічність будь-якого виробу, навіть якщо воно значно постраждало за довгі роки щоденної, не завжди акуратною експлуатації. Цей метод застосовується майстрами протягом вже багатьох років і за цей час не тільки показав свою ефективність, але також не знайшов жодного гідного конкурента. Виробництво рідкого акрилу розвивається, розробки інноваційних, все більш досконалих його різновидів не зупиняються, що говорить про розвиток і галузі і затребуваності продукції.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Оновлення сантехніки методом наливу проходить в максимально короткі терміни, що дуже важливо для багатьох клієнтів. Економія часу і нетривале перебування майстрів у квартирі — істотна перевага методу. Процес роботи над поверхнею не галасливий і не забруднює санвузол, по завершенні не буде потрібно грунтовна прибирання. Рідкий акрил не пахне, як, наприклад, емаль, тому не вимагає провітрювання кімнати. Мешканці можуть залишатися в квартирі, не побоюючись шкоди від різкого запаху хімічної речовини.
Оновлення ванни з допомогою рідкого акрилу — робота, яка займає зовсім небагато часу, якщо за справу береться досвідчений майстер. У компанії «RestVann» це роблять за 2-3 годин, не завдаючи незручностей мешканцям квартири. Для проведення всіх етапів реставрації ванну не потрібно демонтувати, а це дуже важливо, якщо в санвузлі не планується робити косметичний ремонт. Плитка на стінах і підлозі залишається незайманою, що означає відсутність додаткових витрат часу і коштів. Рідкий акрил для ванн — це матеріал з мінімальним часом повного затвердіння. У більшості випадків користуватися оновленим виробом можна вже протягом доби після проведення ремонту, іноді навіть швидше. Це найшвидший результат ремонту, існуючий на сьогоднішній день.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Голосіївському районі
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Акрил не жовтіє під ультрафіолетом, не вбирає фарбувальні речовини і забруднення, залишається гладкою і зберігає цілісність навіть після сильних ударів або падіння важких предметів. Те, від чого емаль розтріскується і відколюється, що не завдає жодної шкоди акрилової поверхні. Протягом 15 років покриття буде служити, залишаючись цілим, однорідним, білим і блискучим. Будучи впевненими в якості і довговічності своїх матеріалів, виробники пропонують тривалу гарантію на акрил.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Голосіївському районі

Компанія «RestVann» в Голосіївському районі

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Реставрація ванни рідким акрилом в Голосіївському районі заощадить час на ремонті і гроші на покупці нового обладнання. Замовляйте послугу у майстрів компанії «RestVann» і обновіть санвузол за рекордні терміни.