restvann.com.ua

Реставрація ванн в Деснянському районі

Реставрація ванн в Деснянському районі — це процедура, яка поверне блиск, чистоту і гігієнічність будь-якого виробу, навіть якщо воно значно постраждало за довгі роки щоденної, не завжди акуратною експлуатації. Цей метод застосовується майстрами протягом вже багатьох років і за цей час не тільки показав свою ефективність, але також не знайшов жодного гідного конкурента. Виробництво рідкого акрилу розвивається, розробки інноваційних, все більш досконалих його різновидів не зупиняються, що говорить про розвиток і галузі і затребуваності продукції.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Ванна — це центр всього інтер’єру, саме на неї припадає максимум уваги, тому її стан і зовнішній вигляд визначають загальне враження від кімнати. Якщо на поверхні утворився незмивний наліт, з’явилися плями і тріщини, видніються відколи на ванні і подряпини, то прийшов час її реставрації. Протягом довгого періоду її робили за допомогою епоксидної емалі, але результат робіт опинявся неідеальним і недовговічним. Все змінилося з появою технології покриття рідким акрилом. З цим матеріалом можна привести в порядок навіть ті вироби, які виглядають остаточно зіпсованими і відслужили своє.
Оновлення ванни рідким акрилом в Деснянському районі підходить для ванн будь-якої форми і розміру. Цей матеріал може використовуватися як на виробах класичних форм, так і на поверхнях з нестандартними конфігураціями. Здатність розтікатися і рівномірно розподілятися дозволяє створити ідеальне покриття будь-ванни. Разом з тим текуча консистенція рідкого акрилу дозволяє йому заповнювати всі поглиблення і дрібні дефекти поверхні, роблячи її бездоганно рівною. Для майстра важливо вміння працювати з таким матеріалом і знати всі його особливості, щоб робота радувала не тільки зовнішнім виглядом, але і довговічністю.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Деснянському районі
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Метод наливу підходить для поновлення ванн і душових піддонів, виготовлених з різних матеріалів, для виробів різних форм і розмірів. Завдяки тому, що в процесі не використовуються ніякі інструменти, а акрил вільно обволікає будь-які поверхні, вироби навіть з незвичайним рельєфом і нестандартної формою знаходять рівне покриття без напливів матеріалу, патьоків і прогалин.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Деснянському районі

Компанія «RestVann» в Деснянському районі

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Реставрація ванни рідким акрилом — це не просто усунення косметичних дефектів, але також ремонт глибоких пошкоджень. Результат використання цього матеріалу зберігається протягом тривалого часу. 15 років і довше поверхня залишається білою і гладкою. Акрил набагато міцніше емалі, на ньому не з’являються тріщини, в його структуру не проникають забруднення. Це дозволяє виробу зберігати приємний зовнішній вигляд протягом всього терміну її використання. Реставрація рідким акрилом в Деснянському районі — ідеальний варіант для санвузла, з яким замовник економить кошти і час, отримуючи оновлену естетичну ванну.