restvann.com.ua

Реставрація ванн в Бучі

Ванна кімната — це місце приємного розслаблення і прийняття гігієнічних процедур. Логічно, що її інтер’єр повинен радувати і асоціюватися тільки зі свіжістю і чистотою. Якщо ванна перестала вписуватися в уявлення про естетичний і гігієнічному санвузлі, псується і все враження від кімнати. Заміна вироби — вихід не завжди відповідний, оскільки пов’язаний з масою труднощів і чималими витратами. Спростити процес, отримавши в результаті оновлену ванну, можна, замовивши послугу реставрації рідким акрилом в Бучі.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Оновлення ванн рідким акрилом в Бучі проводиться фахівцями компанії «RestVann». Їх кваліфікація і досвід дозволяють працювати навіть з найскладнішими випадками, демонструючи при цьому незмінно бездоганний результат своєї роботи. Для реставрації нашими майстрами використовуються кращі марки рідкого акрилу, які дозволяють зробити якісне, красиве і довговічне покриття. Ми також приділяємо пильну увагу безпеці матеріалів, які використовуємо.
Реставрація ванн в Бучі підходить для ванн будь-якої форми і розміру. Цей матеріал може використовуватися як на виробах класичних форм, так і на поверхнях з нестандартними конфігураціями. Здатність розтікатися і рівномірно розподілятися дозволяє створити ідеальне покриття будь-ванни. Разом з тим текуча консистенція рідкого акрилу дозволяє йому заповнювати всі поглиблення і дрібні дефекти поверхні, роблячи її бездоганно рівною. Для майстра важливо вміння працювати з таким матеріалом і знати всі його особливості, щоб робота радувала не тільки зовнішнім виглядом, але і довговічністю.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Бучі
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Ванні, відреставрованої рідким акрилом, не страшні плями від іржі, сірий наліт після брудної води і втрата гладкості від осідання вапняного нальоту. На поверхні матеріалу немає мікропор, в які можуть проникати частинки забруднень, а це значить, що поверхня залишається чистою, гігієнічної і не втрачає білизну і блиск в ході експлуатації. Правильний догляд без агресивної хімії і абразивних губок збереже зовнішній вигляд акрилової поверхні на багато років. Практика показує, що після реставрації рідким акрилом ванній можна користуватися не менше ніж 15 років, що робить її дуже вигідною, особливо з урахуванням доступної ціни на матеріал і послугу.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Бучі

Компанія «RestVann» в Бучі

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Швидкість роботи з реставрації ванни рідким акрилом — ще одна перевага методу. Якщо виріб не вимагає усунення глибоких дефектів, то стандартні роботи займають близько 2-3 годин. Після цього мешканцям залишиться лише дочекатися, поки поверхня повністю затвердіє. Наскільки швидко це відбудеться, залежить від різновиду матеріалу. В середньому вже через 24 години ванна готова до використання. На даний момент це найшвидший і вигідний спосіб поновлення сантехніки, який можуть запропонувати майстра.