restvann.com.ua

Реставрація ванн в Борисполі

Реставрація ванн рідким акрилом в Борисполі — це краща пропозиція для швидкого і якісного оновлення санвузла. Коли потрібен бюджетний ремонт, коли не хочеться викидати чавунну ванну, коли немає часу на кардинальні заходи — в кожному з цих випадків підійде покриття ванни акрилом.
Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Реставрація рідким акрилом в Борисполі — це не тільки ремонт і відновлення цілісності поверхні. Матеріал дає можливість експериментувати з кольором сантехніки. Виробники рідкого акрилу мають в своєму асортименті також колірні пасти різних кольорів. З їх допомогою можна досягати бажаних відтінків матеріалу і отримувати індивідуальний дизайн санвузла завдяки колірним акцентам.
Майстри компанії «RestVann» працюють тільки з перевіреними видами рідкого акрилу і вибирають лише надійні бренди. Ванни, відреставровані нашими фахівцями, на протяг всього терміну служби зберігають естетичний зовнішній вигляд, приємну гладкість на дотик і яскраву, рівномірну і однорідну білизну. Ще більш вдалим виявиться процес ремонту виробу, якщо він буде супроводжуватися створенням наливної куточка. Такий комплекс послуг дозволяє зробити інтер’єр ванної кімнати набагато більш сучасним і функціональним. Більше не потрібно приклеювати декоративний куточок — завдяки технології «Наливна ванна» можна створити герметичне, незбиране, гігієнічне та естетичне покриття.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Борисполі
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Реставрацію ванни рідким акрилом в Борисполі можна запланувати на вихідні, адже роботи забирають небагато часу і не вимагають особливої підготовки. Для нанесення покриття виріб не потрібно демонтувати, порушуючи тим самим цілісність оздоблення стін і підлоги. Майстру досить вільного підходу до ванни, щоб провести всі необхідні дії. Перший етап робіт — це підготовка поверхні, яка полягає в зачистці старого покриття. Зношену і непрезентабельний емаль знімають за допомогою наждачного паперу або абразивного круга. На цьому етапі майстру потрібно домогтися однорідної поверхні, прибравши тріщини і відколи різної глибини, а також іржаві плями і глибоко бруд. Вже на спустошену, ретельно вимитий і знежирену ванну можна наливати рідкий акрил.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Борисполі

Компанія «RestVann» в Борисполі

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Реставрація ванни рідким акрилом в Борисполі — це суттєва економія коштів для сімейного бюджету в порівнянні з придбанням нового вироби. Вигода становить близько 70%, а якщо згадати, що оновлена сантехніка буде служити близько 15 років, метод наливу можна сміливо назвати самим економічним серед усіх, представлених на сьогоднішній день. Компанія «RestVann» пропонує справедливі і доступні ціни на послуги реставрації ванн в Борисполі. Майстри надають гарантію на всі роботи, виконані ними, а також офіційну гарантію на рідкий акрил від виробника.