restvann.com.ua

Реставрація раковини

Реставрація раковини

Ремонт раковини чорним акрилом RestVann

Раковина в санвузлі — не тільки незамінний функціональний предмет, але і помітна частина інтер’єру. Вона займає центральне місце в композиції з дзеркалом, поличками, всілякими підставками і туалетним приладдям, а значить, просто не може мати непрезентабельний вигляд. Гігієнічні процедури, догляд за собою і ритуали краси — все це відбувається перед дзеркалом у раковини.

Ремонт раковини акрилом RestVann

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Раковину вибирають під конкретний інтер’єр, тому зіпсоване або постаріле виріб замінити новим, відповідним до інших елементів по стилю, відтінку і конфігурації, досить непросто. Найчастіше поверхню страждає від пошкоджень і зміни кольору емалі. З кожним днем ​​використання ці проблеми лише поглиблюються. Вирішити їх можна двома способами: замінити раковину нової або спробувати відреставрувати встановлену.

Ремонт раковини

Заміна раковини — не завжди простий вихід. Часто її встановлюють на тумбу з певними розмірами і конфігураціями. Через складності з підбором вироби, відповідного за всіма параметрами, доводиться міняти тумбу і інші меблі. Це пов’язано з чималими витратами і може спричинити інші витрати. У цьому випадку ремонт виглядає більш раціональним виходом.

Майстри компанії «RestVann» реставрують раковини за допомогою рідкого акрилу. Цей метод багато років застосовується для поновлення поверхонь ванн, душових піддонів і раковин з різних матеріалів. Рідкий акрил підходить для покриття виробів чавуну і сталі, штучного каменю, фаянсу, полімерів. Він повертає виробам білизну і новий, блискучий вигляд. Більшість пошкоджень і зовнішніх вад, що псують раковину, а разом з нею і інтер’єр ванної кімнати, легко усуваються за допомогою реставрації рідким акрилом.

Ремонт раковини чорним акрилом

Текстура матеріалу густа і щільна, завдяки чому він бездоганно заповнює і вирівнює всі поглиблення і вади поверхні. Текучий і обволікає, рідкий акрил повторює особливості рельєфу раковини, зберігаючи його красу. Нове покриття гігієнічно і бездоганно за зовнішніми характеристиками. Раковина після реставрації рідким акрилом стає більш простий в догляді, не потребує чищення їдкою хімією, при цьому залишається глянсовою і однорідно білою.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків

Щоб зробити реставрацію кухонної раковини якісно, ​​важлива правильна підготовка, про всі нюанси якої відомо досвідченим майстрам. Фахівці компанії «RestVann» надавати високий пріоритет попередніми робіт, без яких неможливий хороший підсумковий результат. Необхідно перевірити змішувач на наявність протікань і усунути їх, якщо вони будуть виявлені — в іншому випадку навіть кілька крапель води можуть зіпсувати не просохли покриття. Також потрібно зняти сифон і акуратно заклеїти всі прилеглі до раковини поверхні, щоб вони не були зіпсовані в процесі роботи.

Проиграть видео

Виріб готується до покриття, попередньо обробляючи абразивним матеріалом, який счищает старий шар емалі і створює мікрорельєф, що підсилює зчеплення матеріалу. Однорідну, матову після зачистки поверхню раковини вимивають від пилу, обробляють антисептичним і знежирюючим розчинами. Після цього абсолютно сухе і чисте виріб може покриватися підготовленим рідким акрилом.

Раковини невеликі за розміром, і для їх реставрації не потрібно багато часу. Вже на наступний день поверхня висохне і буде готова до під’єднання сифона, монтажу фурнітури і подальшого використання. Ремонт раковини рідким акрилом від майстрів «RestVann» швидко перетворить зовнішній вигляд в санвузлі.