restvann.com.ua

Акрилова вставка в ванну

акрилова вкладка в ванну
акрилова вставка

Акрилова вставка приклеюється прямо до поверхні вже встановленої ванни. Цей спосіб здається досить простим у виконанні, хоча його ефективність залежить від безлічі нюансів, які повинен враховувати майстер. Для проведення ремонту ванни за допомогою акрилового вкладиша, її не потрібно попередньо демонтувати.

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Сучасні акрилові ванни отримали високу оцінку серед споживачів. Їх зовнішній вигляд, красиві форми, приємний однорідний білий колір і блиск виглядають сучасно, покращують і оновлюють інтер’єр санвузла. На жаль, покупка і установка нової ванни не завжди можливі через складність і тривалість процесу. Демонтувати старий виріб рідко виходить без пошкодження стін та підлогою кахлю. Крім того, нова ванна завжди вимагає і нового змішувача з душовою лійкою, що разом з іншими витратами виливається у значний чек.

Одержати гладеньку, рівну й білу акрилову ванну можна і не позбавляючись від тієї, що вже є в санвузлі. Це можна зробити двома методами, один з яких — установка акрилового вкладиша. Це виріб за формою, зовнішнім виглядом і характеристиками повторює акрилову ванну. Відмінність полягає у відсутності ніжок і меншою, в порівнянні з повноцінним виробом, товщиною. Це дозволяє використовувати вкладиш для ремонту старих ванн.

Властивості і переваги акрилової вставки

Акрилова вставка — це виріб товщиною близько 6 мм, який монтують на наявну ванну, щоб оновити і відремонтувати її. Виготовлена ​​з того ж матеріалу, що і повноцінні ванни, вставка має майже все її властивості і переваги:

 • Вкладиш гладкий і приємний на дотик , користування таким виробом, особливо після шорстких старих ванн, приносить тільки задоволення;

 • Акрил не пошкоджується від незначних ударів як емаль , витримує різницю температур і інші побутові впливу. Він зберігає свій початковий вигляд на тривалий час;

 • Догляд за поверхнею акрилу не вимагає багато зусиль і не забирає багато дорогоцінного часу. Всі забруднення, що залишаються на ванні, не проникають всередину шару, завдяки чому легко змиваються;

 • На акрилових ваннах не розвиваються мікроорганізми , завдяки чому зберігається гігієнічність поверхні. Чорна цвіль, яка не тільки псує зовнішній вигляд сантехніки, але і завдає шкоди своїми суперечками, також не розвивається на поверхні акрилу;

купити акриловий вкладиш в ванну
Ремонт ванни шляхом монтажу акрилової вставки

Монтаж акрилової вставки проходить досить швидко і не вимагає тривалого підготовчого етапу. Майстер не створює шуму, що не розводить бруд і не використовує хімічних речовин з їдким запахом. З певною обережністю використовувати відремонтовану ванну мешканці зможуть вже через добу.

Етапи роботи з акриловою вставкою:
 • Для початку майстер знімає перший ряд кахлю над бортами ванни. Це необхідно для того, щоб чітко поєднати їх з бортами вкладиша.
 • Після підготовки акрилового вкладиша настає черга підготовки ванни. Для того щоб обидва шару добре зчепилися один з одним, поверхня необхідно підготувати. Майстер обробляє емаль наждачним папером , надаючи їй однорідну шорстку текстуру, після чого прибирає пил, що утворився.
 • Оброблену поверхню вимивають від пилу і частинок емалі. Після цього майстер демонтує змішувач і звільняє перелив і зливний отвір від наявної фурнітури.
 • Далі йде примірка вкладиша. Насамперед потрібно визначити наскільки лист акрилової вставки виступає за край чавунної ванни. Відзначивши маркером, потрібну відстань, майстер зрізає зайвий матеріал.
 • Оскільки апарат придбано цільним, перелив і зливний отвір майстру потрібно буде виконати самостійно. Для цього він вставляє вкладиш в ванну і якомога точніше відзначає місця майбутніх отворів, після чого обережно висвердлює їх.
 • Коли вставка готова до монтажу, на поверхню ванни наноситься герметик і монтажна піна. Шаром герметика обробляються отвори зливу і переливу — саме тут висока ймовірність протікання, які не можна допустити. Також герметик наносять на край ванни по всьому периметру. Монтажну піну розподіляють по ванні рівномірно і густо, дотримуючись правильний малюнок, який забезпечить надійне приклеювання по всій площі.
 • Наступний крок майстра — вставити акрилову вставку в ванну, намагаючись не збити піну і якомога точніше поєднати зливні отвори ванни з просвердленими. Встановлений вкладиш добре притискають по всій площі, приділяючи особливу увагу бортах і просвердленим отворів. Надлишки герметика, які проступлять на поверхню, потрібно прибрати.
 • Коли вкладиш зафіксований і приклеєний, можна монтувати назад сифон. Це дозволить ще надійніше закріпити виріб в місцях зливу і переливу. Приєднавши ванну, майстер наливає в неї воду і залишає так на добу. Під вагою води акрилова вставка приклеюється рівномірно і надійно. Вже через добу ванній можна буде користуватися.
 • акрилова вставка в чавунну ванну
  Акриловий вкладиш з установкою
  Справа не тільки у вартості
  Емалювання ванни
  Наливний спосіб
  Акриловий вкладиш
  Нова ванна
  Термін експлуатації
  до 2 років
  до 5 років
  до 30 років
  В залежності від виробу
  Вигляд — Нова Ванна
  Ні
  Ні
  Так
  Так
  Наявність запаху
  Присутній
  Присутній
  Відсутній
  Відсутній
  Демонтаж плитки
  Не потребує
  Не потребує
  Не потребує
  Необхідний
  Ефект термосу
  Не має
  Не має
  МАЄ
  Не має
  Скарги
  Постійно
  Інколи
  Відсутні
  В залежності від виробу
  Робота займає
  2-3 години
  2-3 години
  2-3 години
  2-5 днів
  Сім’я без ванни
  до 3-х днів
  1-2 доби
  2-3 години
  до 5 днів
  Ціна
  від 1400
  від 1900
  від 5800
  Якісна — від 15,000грн
  Думка фахівців
  Відмовляємо
  Якщо не стандарт
  Рекомендуємо
  Неоправдані витрати
  Недоліки акрилового вкладиша
  Чавунна ванна до реставрації
  акрилова накладка на чавунну ванну
  акрилова ванна вкладиш
  • Уникнути пошкодження внутрішнього оздоблення не вдасться . Цілком можливо, що зняти перший ряд кахлю зі стіни не вдасться, зберігши його цілісність.

  • Вартість вставки, звичайно, нижче вартості нової ванни, однак це не найдоступніший спосіб реставрації.

  • Довговічність цього методу залежить більшою мірою від кваліфікації майстра і дотримання ним технології ремонту. Неправильна приклейка призводить до деформації вставки , появи тріщин, порушення цілісності. Неякісна герметизація стиків провокує протікання води між ванною вкладкою, розвиток там цвілі і руйнування шару монтажної піни.

  • Не завжди можна підібрати вставку необхідної конфігурації.

  Приклади робіт з реставрації ванн Фото

  Відгуки

  реставрація ванни відгуки

  Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

  Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

  Недоліки: Не має

  Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

  Читати більше відгуків
  відновлення ванни відгук

  Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

  Переваги: Професійний підхід майстра

  Недоліки: Не помітили

  Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

  Читати більше відгуків
  Відновлення ванни відгук

  Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

  Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

  Недоліки: Не має

  Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

  Читати більше відгуків
  restvann відео
  Проиграть видео

  Більш надійний, довговічний і вигідний метод оновлення ванни — покриття її поверхні рідким акрилом. В результаті виходить та сама акрилова ванна, але метод дозволяє уникнути багатьох проблем, які супроводжують процес монтажу вкладиша.