restvann.com.ua

Наливний акрил

Коли ви купуєте і встановлюєте ванну, сподіваєтеся, що прослужить, дуже довго і що завжди, буде мати таку красивим відтінком. На жаль, кожна ванна зношується і втрачає свою красу. Що ж робити? Реставрувати ванну, тобто відновлювати природний колір. Чому так важливо реставрувати ванну?

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Наліт на ванній є скупченням бактерій, а може навіть грибка. Ванна, найчастіше, служить для всієї родини, тому дуже важливо тримати її в чистоті. Чистити цю посудину коштує не рідше, ніж раз на місяць, а якщо чистка, через кілька років уже не допомагає, то варто її відреставрувати. Звучить, звичайно, масштабно, дорого і проблематично, але в грамотних руках і, озброївшись інструкціями, завдання стає неймовірно простий. Всього лише, рівномірно нанести шар речовини. Бажано, використовувати рідкий акрил для ванн .

Чому правильним вибором буде наливний акрил

Стакріл — це рекламна назва, яке краще звучить. Наливна акрил для ванн з’явився на ринку тільки в 2005 і вже отримав широке визнання. Термін придатності при використанні цього матеріалу набирає 15 років. Принцип нанесення дуже простий. Потрібно очистити ванну від бруду і нанести шар акрилу, товщина на бортах може бути 3-5 см, а на дні 1,5 см. Якщо правильно нанести наливну акрил, то ванна прослужить довго, а тепло в ній буде зберігатися на більш тривалий термін. Також STAKRIL є екологічним, безпечним для людини і не має особливого запаху.

Трохи про епоксидну емаль

Епоксидна емаль — це дідівський метод реставрації ванних посудин. Так, зараз його досі використовують, але це низько бюджетний варіант, в той час як наливний акрил середньо бюджетний, що робить різницю в цінах незначною. Термін придатності при використанні емалі складе всього 3 роки. Вона має різкий запах. Притому, щоб нанести, доведеться попрацювати пензликом, що не гарантує рівного шару: залишатимуться розлучення і характерні плями.

Крім того, через велику тривалості робіт можливо прилипання сміття до свіжої фарби. З огляду на, що досвідчені майстри реставрації вже перейшли на наливний акрил, а самостійні експерименти в 90% випадків не гарантують гідний результат, емалювання вже «відживає своє».

Навіть маленька похибка в технології виконання робіт часто обертається появою бракованих ділянок емалі, які не тільки псують естетичний вигляд ванни, але в майбутньому будуть її слабким місцем. Емаль в цих місцях починає швидко руйнуватися, а таке покриття складно тримати в чистоті. Через якийсь час ваша сантехніка замість оплоту чистоти може стати справжнім розсадником для хвороботворних мікроорганізмів. Особливо це небезпечно, якщо у вашому будинку є діти.

емаль для ванни

Ще один мінус епоксидки — тонкий шар. Емаль наноситься в 3 шари, кожен з яких становить приблизно 0,5 мм. Загальна товщина шару є занадто малою, щоб нівелювати можливі падіння важких предметів, поява подряпин. З цієї ж причини вона не здатна приховати заводські нерівності купелі, які будуть ще більше виділятися після реставрації. Але з цим впорається акрил. Для порівняння — наливний акрил має товщину шару до 8 мм. Ось чому емалювання служить до 3 років, а наливна ванна — до 20 років.

Чому краще використовувати акрил, ніж емаль?

Стакріл (рідкий акрил) — Особопрочних полімер, який забезпечує ідеальні фізико-хімічні і естетичні властивості покриття ванни. За цими показниками ваша оновлена ​​ванна затьмарить оригінальні зразки сталевих і чавунних ванн із заводською емаллю.

Наливний акрил бездоганно нівелює дефекти лиття, глибокі тріщини, відколи й знос. Він стійкий до стирання, має високу термостійкість і властивість самовирівнювання, довго зберігає воду теплою, менше ковзає, не має пор, тому вам не доведеться боротися з глибокими забрудненнями. Найстійкіша бруд легко забирається за допомогою розчину оцту і рушники. Після застигання акрил радує око глянцем і рівним білим кольором без єдиного непрокрасов і дефекту. Такий результат виходить в 100% випадків, якщо вашу сантехніку реставрують професіонали.

Заливка ванни акрилом в 5 разів довше вам прослужить, його простіше наносити, не має поганого запаху, а також не дорогий. Емаль дешевше акрилу, але якщо помножити ціну на різницю терміну придатності, то виявиться в кілька разів дорожче його. Одним з цінних плюсом стакріл є інноваційне досягнення — безпека для людини.

Наливний акрил — абсолютно екологічний матеріал, який не тільки не виділяє шкідливих речовин при нанесенні, але також не викликає алергії при експлуатації і бореться з розмноженням шкідливих бактерій. Ця дія багаторазово посилюється, якщо ви вибираєте Стакріл, збагачений наносріблу.

купити наливний акрил для ванн
Проиграть видео
Головні плюси наливного акрилу: