restvann.com.ua

Реставрація сталевої ванни

Реставрація сталевий (металевої) ванни рідким акрилом — це актуальне і сучасне рішення, яке дозволяє уникнути демонтажу вироби і всіх пов’язаних з цим процесом складнощів. У санвузлі не знадобиться проводити косметичний ремонт, а це значить, що вдасться обійтися без втрат часу засобів.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Сталь — прочнейший метал, продукція з якого надійна і довговічна. Сталеві ванни можуть служити багато десятиліть, і матеріал від цього ніяк не постраждає. Чого не можна сказати про емалі, яка покриває поверхню виробу. На жаль, його міцність дуже невелика, до того термін експлуатації цього покриття залежить не тільки від особливостей використання, сили і частоти впливів, але також від характеристик самої стали.

Сталеві (металеві) ванни можуть мати різну товщину. Чим тонше виріб, тим сильніше воно деформується від навантажень, а оскільки емаль — матеріал твердий, то такі деформації поступово порушують її цілісність. Крім того, емалеве покриття саме по собі не саме довговічне. Воно тріскається, не виносить перепадів температур, сколюється, досить швидко втрачає блиск і вбирає забруднення, втрачаючи однорідну білизну поверхні. Сталеві емальовані ванни, які використовувалися протягом багатьох років виглядають дуже непрезентабельно і візуально псує враження від всього санвузла, навіть якщо його ремонт досить свіжий.

Краще рішення для сталевих ванн, емаль яких втратила естетичний вигляд, це реставрація за допомогою рідкого акрилу або «Наливна ванна». Завдяки цьому методу міцне і надійне виріб зі сталі зможе прослужити ще як мінімум 15 років.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Кольорова ванна фото

Реставрація сталевий ванни— це покриття її поверхні, заздалегідь підготовленої за певним алгоритмом, шаром білого рідкого акрилу. Цей полімерний матеріал створює на сталевій ванні нову поверхню, яка не тільки буде виглядати як абсолютно нове і бездоганне виріб, але і зробить її характеристики значно краще. Ванна, яка була відреставрована методом наливу, набуває приємну тактильну гладкість, стає не такою холодною на дотик як емаль, вона виглядає ідеально білої та однорідною по всій площі, а її глянсовий блиск перетворює і освіжає весь простір навколо. Рідкий акрил після застигання стає таким міцним, який ніколи не буває емаль через кардинальних відмінностей в їх структурі. Емаль — тверда і крихка, в той час як акрил міцний завдяки своїй еластичності.

Однією з важливих характеристик поверхні, покритої акрилом, є її довговічність і здатність зберігати естетику зовнішнього вигляду протягом довгого часу. Акрил для реставрації сталевих ванн стійкий до пожовтіння під впливом ультрафіолету, не поглинає забруднення і частинки іржі з водопровідної води.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Реставрація джакузі RestVann

Процес реставрації ванни проходить в кілька годин і складається з декількох етапів. Рідкий акрил — це матеріал, з яким легко звертатися, який гарантує бездоганний результат навіть на тих поверхнях, які виглядають абсолютно зіпсованими. Відреставрована поверхня висихає і стає готовою до використання в середньому вже через добу. Це швидше, ніж будь-які інші методи ремонту і в рази простіше і дешевше, ніж процес демонтажу і заміни вироби.

Реставрація сталевий ванни рідким акрилом допоможе зберегти міцне, надійне і якісне виріб, повернувши йому зовнішні характеристики і зробивши поверхню довговічною і естетично привабливою.