restvann.com.ua

Оновлення ванни

Оновлення ванни наливним акрилом дозволяє відкласти покупку нового вироби на досить довгий термін. Відреставрована поверхня набуває стійкість до більшості зовнішніх впливів. Їй не загрожують тріщини і відколи, які часто з’являються на емальованих ваннах.

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Використання ванни, поверхня якої постаріла і зносилася, не тільки неприємно, але також негігієнічно і потенційно небезпечно. Ділянки, цілісність яких порушена, це місце скупчення забруднень, які важко або неможливо усунути. У них розвиваються мікроорганізми і спори грибів, відкладаються солі жорсткої води і іржа. З кожним днем ​​місця пошкоджень на емалі виглядають все більш відштовхуюче. Крім того, відшарування матеріалу часто мають гострі краї, що робить користування ванною травмонебезпечним, особливо для дітей.

Що ж робити, якщо подальше використання ванни неможливо, а починати ремонт санвузла з заміною сантехніки в даний момент не представляється можливим? Служба оновлення ванни допоможе уникнути тривалих і дорогих робіт, при цьому результат буде порівнянний з установкою нового вироби.

Компанія «RestVann» пропонує послуги поновлення ванн і відновлення їх поверхонь із застосуванням різних матеріалів і методів. Найбільш поширений і затребуваний спосіб оновити ванну — це покриття рідким акрилом, який не тільки дозволяє продовжити термін експлуатації виробу, але і створює нову поверхню з покращеними властивостями і привабливим зовнішнім виглядом.

Особливості та переваги рідкого акрилу як в роботі з ним, так і в експлуатації обробленого їм вироби, зробили матеріал лідером в області ремонту ванн. Майстри, які працюють з наливним акрилом, одноголосно заявляють, що по візуальному ефекту, зручності і простоті застосування, а також довговічності результату наливний акрил не має рівних.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Оновити ванну наливним акрилом

Якісний акрил, нанесений з дотриманням технології, має хорошу адгезію, завдяки якій виключені відшарування. Цьому матеріалу не страшні стійкі забруднення, що проникають в структуру поверхні. Його гладкість і відсутність пір обумовлюють ефект відштовхування води і бруду, який і дозволяє ванні зберігати чистоту, мешканцям — витрачати в рази менше часу і зусиль на догляд за нею. При цьому матеріал не несе небезпеки для людей і навколишнього середовища, і підходить для ремонту з дотриманням сучасних екологічних вимог.

Оновити ванну методом наливу — це найкраща можливість повернути виробу блискучу білизну, глянцеві відблиски і гігієнічну чистоту, а мешканцям — приємні відчуття від його використання. Хочете внести трохи фарб в інтер’єр ванної кімнати? І тут допоможе наливний акрил. На відміну від інших матеріалів, а також від готових ванн в дуже обмеженому колірному виконанні, рідкий акрил може приймати будь-який відтінок шляхом додавання в білу основу спеціальної пасти.

Приклади робіт
Відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско 25.06.2020

Читати більше відгуків

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва 05.07.2020

Читати більше відгуків

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео

Крім оновлення ванн рідким акрилом майстри компанії «RestVann» володіють також і іншими техніками — покриття емаллю і монтаж акрилового вкладиша. Ці методи ремонту мають свої плюси, проте по довговічності, зручності, зовнішнім виглядом і вигоді для клієнта наливний акрил залишається лідером. Компанія «МосАкріл» рекомендує оновлення ванн рідким акрилом як кращу на сьогоднішній день альтернативу демонтажу і заміні вироби.