restvann.com.ua

Оновлення ванни

оновлення ванни акрилом ціна

Оновлення ванни наливним акрилом дозволяє відкласти покупку нового вироби на досить довгий термін. Відреставрована поверхня набуває стійкість до більшості зовнішніх впливів. Їй не загрожують тріщини і відколи, які часто з’являються на емальованих ваннах.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Використання ванни, поверхня якої постаріла і зносилася, не тільки неприємно, але також негігієнічно і потенційно небезпечно. Ділянки, цілісність яких порушена, це місце скупчення забруднень, які важко або неможливо усунути. У них розвиваються мікроорганізми і спори грибів, відкладаються солі жорсткої води і іржа. З кожним днем ​​місця пошкоджень на емалі виглядають все більш відштовхуюче. Крім того, відшарування матеріалу часто мають гострі краї, що робить користування ванною травмонебезпечним, особливо для дітей.

Що ж робити, якщо подальше використання ванни неможливо, а починати ремонт санвузла з заміною сантехніки в даний момент не представляється можливим? Служба оновлення ванни допоможе уникнути тривалих і дорогих робіт, при цьому результат буде порівнянний з установкою нового вироби.

Компанія «RestVann» пропонує послуги поновлення ванн і відновлення їх поверхонь із застосуванням різних матеріалів і методів. Найбільш поширений і затребуваний спосіб оновити ванну — це покриття рідким акрилом, який не тільки дозволяє продовжити термін експлуатації виробу, але і створює нову поверхню з покращеними властивостями і привабливим зовнішнім виглядом.

Особливості та переваги рідкого акрилу як в роботі з ним, так і в експлуатації обробленого їм вироби, зробили матеріал лідером в області ремонту ванн. Майстри, які працюють з наливним акрилом, одноголосно заявляють, що по візуальному ефекту, зручності і простоті застосування, а також довговічності результату наливний акрил не має рівних.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Оновити ванну наливним акрилом

Якісний акрил, нанесений з дотриманням технології, має хорошу адгезію, завдяки якій виключені відшарування. Цьому матеріалу не страшні стійкі забруднення, що проникають в структуру поверхні. Його гладкість і відсутність пір обумовлюють ефект відштовхування води і бруду, який і дозволяє ванні зберігати чистоту, мешканцям — витрачати в рази менше часу і зусиль на догляд за нею. При цьому матеріал не несе небезпеки для людей і навколишнього середовища, і підходить для ремонту з дотриманням сучасних екологічних вимог.

Оновити ванну методом наливу — це найкраща можливість повернути виробу блискучу білизну, глянцеві відблиски і гігієнічну чистоту, а мешканцям — приємні відчуття від його використання. Хочете внести трохи фарб в інтер’єр ванної кімнати? І тут допоможе наливний акрил. На відміну від інших матеріалів, а також від готових ванн в дуже обмеженому колірному виконанні, рідкий акрил може приймати будь-який відтінок шляхом додавання в білу основу спеціальної пасти.

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео

Крім оновлення ванн рідким акрилом майстри компанії «RestVann» володіють також і іншими техніками — покриття емаллю і монтаж акрилового вкладиша. Ці методи ремонту мають свої плюси, проте по довговічності, зручності, зовнішнім виглядом і вигоді для клієнта наливний акрил залишається лідером. Компанія «МосАкріл» рекомендує оновлення ванн рідким акрилом як кращу на сьогоднішній день альтернативу демонтажу і заміні вироби.