restvann.com.ua

Майстри по реставрації ванн

Майстри по реставрації ванн

Майстри з реставрації ванн RestVann
Майстри з реставрації ванн

Не завжди дрібний домашній ремонт можна виконати своїми силами. Для одних задач необхідний специфічний інструмент, для інших — знання техніки і особливі навички. До таких завдань можна віднести і реставрацію ванни. Досить проста на перший погляд, робота, вимагає чимало умінь.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

У чому полягає реставрація ванни і чому так важливо знайти дійсно хорошого майстра? Найсучасніший, ефективний і довговічний метод реставрації ванн на сьогоднішній день — це покриття рідким акрилом. Він полягає в особливій підготовці поверхні і нанесенні матеріалу на неї в певній техніці. Крім роботи безпосередньо з рідким акрилом, майстру, реставрують ванни, необхідно володіти навичками сантехніка, оскільки всі ці дії взаємопов’язані.

Важливо також при пошуку майстра врахувати і його особистісні якості. Адже це людина, яка буде запрошений в будинок, а значить, він повинен бути надійним, порядним і вихованим. Де ж почати пошуки такого майстра, якого можна пустити в своє житло і довірити йому оновлення сантехніки? В епоху інформаційних технологій знайти що-небудь зовсім не складно. Набагато складніше вибрати гідний варіант з маси пропозицій, що відкриваються за конкретним запитом.

Майстри з реставрації ванн RestVann
Майстри по реставрації ванн на Авито, Юла і Профі.ру
Майстри з реставрації ванн RestVann

В даний час для пошуку товарів і послуг споживачі користуються популярними сервісами Авито, Юла, Профі. Переваги пошуку фахівця на інтернет-сервісах очевидні: оголошення можна впорядкувати за самих різних критеріях і вибрати майстра, який буде максимально підходити для тієї чи іншої роботи конкретного замовника. Після перегляду інформації з фахівцем можна зателефонувати для з’ясування деталей і остаточного прийняття рішення. Здавалося б, досить зручний і надійний спосіб пошуку потрібної людини, але в ньому є суттєві слабкі місця.

  • Грамотно складене і привабливе зовні оголошення — зовсім не гарантія того, що реставрація ванни буде виконана так само добре. При цьому, якщо замовник залишиться незадоволений виконаною роботою, отримати компенсацію йому навряд чи вдасться.

  • Приватний майстер робить свою роботу і йде. Вся операція тримається на довірі до незнайомої людини. Замовнику не нададуть ніяких документів, не отримає він і гарантії на покриття.

  • Не можна забувати і про шахраїв, які вишукують все нові способи обману. Взяти передоплату нібито на покупку матеріалу і потім зникнути — один з найпоширеніших видів шахрайства. Набагато гірше, якщо під виглядом майстра в квартиру прийдуть зловмисники.

Для реставрації ванни, а також інших ремонтних робіт в санвузлі і всій квартирі найкраще звертатися в компанії, що спеціалізуються на будівництві та ремонті.

  • Організація завжди дбає про свій імідж, тому не стане брати на роботу сумнівних людей.

  • Компанії вигідно, щоб її майстри робили роботу якісно, ​​тому піклується про їх навчанні та професійному розвитку.

  • Компанія співпрацює з виробниками матеріалів, що дає їй право на спеціальні ціни на продукцію і всілякі акції, а також на навчальні семінари для майстрів.

  • У компанії працює не один і не два майстри, тому для виїзду до клієнта може бути вибрано будь-який час, зручний для нього.

  • Майстер компанії надає клієнту договір, акт виконаних робіт і гарантію. Ці документи необхідні, щоб убезпечити клієнта.

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Компанія «RestVann» — це команда досвідчених майстрів, що володіють навичками в різних сферах будівництва та ремонту. Якісна робота, комфорт і безпеку клієнта — наші головні пріоритети.

Відгуки
реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків