restvann.com.ua

Догляд за акриловою ванною

Доглаяд за ванною RestVann
Доглаяд за ванною

Яким би якісним і довговічним не було виріб, помилки в експлуатації і догляді за ним можуть істотно скоротити термін його служби. І навпаки, дбайливе ставлення і дотримання всіх правил продовжує не тільки життя предмета, а й задоволення від користування ним.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Акрилові ванни та чавунні ванни, відреставровані рідким акрилом, оцінені безліччю споживачів і отримали відмінні відгуки про свій зовнішній вигляд, довговічність і міцності. Краса і естетичність акрилових поверхонь полягають в ідеальному однорідному і рівномірному білому кольорі, благородній глянці і бездоганною гладкості.

Як зберегти ці якості надовго і не зіпсувати ванну при щоденному використанні?

Міцність акрилу не піддається сумніву і доведено досвідом використання безлічі споживачів. Однак не варто забувати, що цей матеріал схильний до появи подряпин, які роблять поверхню не такий глянсовою і позбавляють виріб його привабливості. Щоб уникнути цього, необхідно обмежити контакт вироби з металевими предметами — відрами, тазами і іншими ємностями, мають тверді і гострі краї. Рекомендується також, щоб душова лійка була надійно зафіксована на спеціальному утримувачі. В іншому випадку, під час падінь вона може залишати подряпини на поверхні ванни.

Якщо у вашій квартирі живуть домашні улюбленці, яких періодично теж потрібно купати, їх кігті теж можуть залишити подряпини на акрилі. У цьому випадку варто обзавестися спеціальним силіконовим або гумовим килимком, який захистить дно ванни від гострих кігтиків тваринного. До речі, ця річ буде корисна і в плані підтримки гігієни.

акрилове покриття ванни

Чистка акрилової ванни відрізняється від того, що ми звикли проробляти з емальованими виробами. Якщо емаль, яка поглинає в себе всі забруднення, доводилося з зусиллям відчищати жорсткими щітками, абразивними порошками і сильнодіючої хімією, то з акриловою ванною про все це необхідно забути. Дрібні частинки чистячих порошків дряпають глянсову поверхню, поступово позбавляючи її блиску. Те ж саме роблять жорсткі губки і щітки.

Догляд за акриловим виробом повинен бути делікатним — тоді його глянець не постраждає. Для миття краще всього використовувати м’яку ганчірку або губку в парі зі спеціальним засобом для акрилових поверхонь. Звичайне мило теж цілком підійде, тому покупка особливої ​​хімії для акрилу зовсім не обов’язкова. В ідеалі ванну потрібно обполіскувати і протирати після кожного використання — тоді її чистота і блиск будуть радувати при кожному відвідуванні санвузла. Однак нічого страшного, якщо робити так регулярно не вдається. Одна з переваг акрилових ванн полягає в тому, що їх гладка, непориста поверхню відштовхує забруднення і домішки неякісної води, не даючи їм осідати і проникати вглиб шару. Завдяки цій особливості акрилу, догляд за ним стає дуже простим і необтяжливим.

Проиграть видео

Важливий і той факт, що акрилова ванна гігієнічна сама по собі. Догляд за виробом не вимагає постійного використання агресивних дезінфікуючих засобів. Бактерії, яких зазвичай так багато у вологому середовищі санвузла, не розвиваються на поверхні акрилу. Для тих же, хто надає дуже велике значення антибактеріальній догляду, існує акрил з іонами срібла, який забезпечує максимальний захист від шкідливих мікроорганізмів.

Що ж робити, якщо помилки в догляді все ж були допущені і подряпини подекуди з’явилися? Якщо ці подряпини неглибокі, то поверхня цілком можна відполірувати. Для цього застосовують спеціальні засоби і наждачний папір з низькою абразивністю.