restvann.com.ua

Чорний акрил для ванни

Чи можна зробити санвузол не тільки функціональним, але і стильним простором? Незвично, креативно і сучасно виглядає така деталь інтер’єру, як чорна ванна. Чи вважаєте, що кольорова сантехніка варто непомірно дорого? Рідкий акрил спростовує це твердження, дозволяючи перетворити стару і непривабливу ванну в нову і бездоганну.

емалювання чавунної ванни

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Виробники матеріалів для реставрації сантехніки методом наливу почали розширювати асортимент своєї продукції акрилом глибокого чорного кольору. Якщо інші відтінки рідкого акрилу досягаються додаванням в білу основу колерні пасти, то з чорним кольором таке неможливо виконати по ряду причин:

З появою чорного наливної акрилу отримання насиченого глибокого глянцевого відтінку поверхні ванни стало можливим. Незважаючи на те, що матеріал цей є у вільному продажу, майстри не рекомендують відразу, засукавши рукава, братися за перетворення домашнього санвузла. Чорний колір дуже примхливий і вимагає до себе особливого ставлення. Для роботи з чорним рідким акрилом знадобляться навички та досвід, а також знання всіх етапів процесу реставрації.

Щоб чорна ванна виглядала максимально ефектно, відблиски на її поверхні повинні бути ідеальними, а це, в свою чергу, вимагає правильної підготовки вироби до нанесення матеріалу. Те, що може бути непомітно у випадку з білим кольором, обов’язково проявиться з чорним. Тому перед початком покриття поверхні, слід максимально усунути наявний рельєф. Для цього майстер ретельно шліфує емаль, зачищає все нерівності, а ділянки з глибокими ушкодженнями і дефектами обробляє шпаклівкою або спеціальною мастикою. Після цього є сенс ще раз пройтися дрібним наждачним папером по поверхні, після чого очистити її від пилу.

Після цього знежирену і продезинфіковану ванну покривають чорним рідким акрилом так само, як і під час роботи з класичним білим матеріалом. В процесі роботи майстра, а також деякі час після її завершення буде тривати процес самовирівнювання нанесеного шару. Якщо підготовка вироби була проведена якісно, ​​то після певного часу (зазвичай не більше доби), коли матеріал повністю застигне, ванна придбає ідеальний зовнішній вигляд з яскравими і рівними відблисками на вугільно-чорної поверхні.

Проиграть видео

Не тільки робота з чорним акрилом вимагає особливої ​​вправності, а й експлуатація чорної акрилової ванни вимагає більш дбайливого підходу. Глянець на темних кольорах виражений більш яскраво і виглядає дуже ошатно, однак і подряпини, потертості, наліт від води більш помітні на таких виробах. Щоб зберегти красу і ефектність чорної акрилової ванни, догляд за нею повинен бути особливо дбайливий. Слід забути про абразивних миючих засобах — головних ворогів глянцю. Щоб білястий наліт від жорсткої води не залишався на поверхні акрилу, після використання протирайте її м’якою серветкою. Періодично можна використовувати спеціальні засоби для догляду за акрилом, які полірують і роблять блиск більш інтенсивним і яскравим.