restvann.com.ua

Акрилове покриття ванни

Акрилове покриття ванни — це спосіб реставрації, який дозволяє оновити поверхню в будь-якому початковому стані. Навіть дуже зношені, застарілі, пошкоджені вироби можуть знову засяяти білизною і глянцем. Акрилове покриття створюється завдяки методу « Наливна ванна », для якого використовується сучасний матеріал — рідкий акрил.

Переваги цього методу дозволили йому зайняти лідируючі позиції серед інших відомих технологій ремонту. Тільки застосування наливної акрилу дає бездоганний візуальний результат і на довгий термін відсуває покупку нової ванни. Створення акрилового покриття — це не просто оновлення, а створення привабливою зовні поверхні з якісно іншими характеристиками.

Рідкий акрил — це гладкість і блиск, які не тільки приємні на вигляд і на дотик, але і важливі для оновлення інтер’єру та створення потрібної в санвузлі атмосфери свіжості і гігієни. Ванна з такою поверхнею не так холодна по відчуттях, як емаль, і не настільки слизька при намоканні. Акрилове покриття зберігає свій початковий білосніжний колір і глянець, перешкоджаючи проникненню забруднень, іржі та інших фарбувальних речовин вглиб поверхні. Також акрил не схильний до дії ультрафіолету, що дозволяє йому зберігати білизну без пожовтіння протягом декількох років. Нехитрий догляд за поверхнею дозволяє економити час, маючи при цьому завжди чисту і гігієнічну ванну.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акрил або емаль?

Акрил набагато міцніше емалі, ніж обумовлений тривалий термін служби покриття. Навіть досить сильні удари, від яких емальовані ванни покриваються тріщинами і сколами, акрилової поверхні не страшні. Пластичний матеріал зберігає свою цілісність і привабливий зовнішній вигляд під впливом різних повсякденних побутових впливів. Термін служби акрилу становить близько 15-20 років за умови проведення реставрації кваліфікованим майстром з використанням якісного і сертифікованого матеріалу.

Акрилове покриття ванни має один дуже важливий перевагу перед іншими методами ремонту — відсутність необхідності демонтажу і проведення складних підготовчих і завершальних робіт. Заливка ванни акрилом не впливає на навколишні поверхні, не вимагає проведення оздоблювальних робіт по його закінченні і займає мінімум часу.

Вже через 2 години клієнт отримує бездоганну на вигляд ванну, яка мало чим відрізняється від нового виробу. Користуватися нею можна буде вже на наступну добу, коли акрил повністю затвердіє. Це один з найшвидших методів оновлення сантехніки, який, до того ж, не завдає суттєвих незручностей мешканцям квартири. Відсутність неприємного хімічного запаху виключає необхідність провітрювання, а тому покриття рідким акрилом може проводитися в будь-який час року, коли це зручно клієнту. Безпека складу рідкого акрилу дозволяє називати його екологічним матеріалом. Він нешкідливий і нейтральний як під час роботи з ним, так і протягом усього терміну використання.

Проиграть видео

Тривалий термін експлуатації акрилового покриття ванни, а також розумні ціни на матеріал і проведення робіт роблять реставрацію рідким акрилом найвигіднішим варіантом для поновлення вироби. За підрахунками майстрів, економія в порівнянні з покупкою і монтажем нової ванни досягає 60-70%. Таким чином, наливна ванна — це метод, з яким клієнт отримує все, що для нього важливо: ідеальний візуальний ефект, небувалу довговічність, істотну економію грошей і часу.