restvann.com.ua

Як заміряти ванну для акрилового вкладиша

Як заміряти ванну для акрилового вкладиша

Заміри ванни RestVann
Заміри ванни

Провести точні виміри ванни за всіма правилами — перше і найважливіше, що потрібно зробити перед покупкою акрилової вставки і початком ремонту. Оскільки у всіх виробів свої особливості, то вимірювати їх потрібно за кількома параметрами.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Акриловий вкладиш в ванну — це виріб, завдяки якому можна швидко, зручно і вигідно відремонтувати стару або зіпсовану ванну. Він може бути приклеєний на поверхню з будь-якого матеріалу і при правильній підготовці і виконанні всіх вимог до роботи дає довготривалий і якісний ефект.

Щоб ремонт за допомогою акрилового вкладиша виправдав витрачені на нього кошти і зусилля, важливо дотримати кілька правил щодо вибору та встановлення цього виробу. Одне з найважливіших умов якісного ремонту — правильний вибір вкладиша, який ідеально підійде за формою і розміром. В іншому випадку, якщо обидві поверхні не будуть чітко стикатися по всій площі, в місцях утворилися порожнеч матеріал вкладиша трісне і почне протікати.

Довжина

замір довжини ванни
Стандартні вироби, як правило, мають довжину 150 або 170 см. У маленьких санвузлах можуть бути встановлені і зовсім короткі, 120-сантиметрові ванни.

Ширина

Замір ширини ванни

Ширину ванну вимірюють вже не по зовнішніх краях, а по внутрішньому краю, без урахування ширини бортів. Тут може бути два варіанти форми вироби: пряма або еліпс. Пряма ванна має форму правильного прямокутника з закругленими кутами. Еліпс має невелике розширення в центральній частині і ці особливості обов’язково потрібно враховувати при проведенні замірів. Ширину прямий ванни вимірюють в одному місці — над отвором зливу. У стандартних виробах вона становить 60 см. Якщо ж виріб має форму еліпса, то вимірюють його ширину над зливом і близько головах. У більшості випадків цей показник буде дорівнює 50 см.

Глубина

Висота ванни замір

Щоб виміряти глибину ванни правильно, на її борту кладуть рейку, і визначають довжину відрізка від неї до дна вироби. Отримана цифра, як правило, коливається від 40 до 45 см.

Зробити точні виміри і купити акриловий вкладиш, що ідеально підходить до встановленої ванні, вийде лише в тому випадку, якщо це стандартний виріб, виготовлене відомим виробником. Бувають випадки, коли ванна незвично маленька або навпаки, велика. Знайти вкладиші для такого виробу буде непросто. Якщо ванна щодо сучасна, то її форма і розмір і можуть мати параметри, далекі від стандартів. Виробники акрилових вкладишів ж пропонують, як правило, варіанти для стандартних виробів.

Не варто купувати акриловий вкладиш, якщо його розміри відрізняються від результатів проведених замірів ванни. Навіть якщо відмінності здаються незначними, вони, швидше за все, не дасть надійного результату ремонту. Не варто покладатися на те, що монтажна піна заповнить всі можливі порожнечі і забезпечить прилягання поверхонь по всій їх площі — це помилка, яка призведе до неякісного ремонту і швидкої поломки вставки.

Якщо за результатами замірів вдалося підібрати відповідний акриловий вкладиш, важливо, щоб він був виготовлений з якісного, міцного матеріалу і мав товщину не менше 6 см. Більш тонкі вставки схильні до деформації і можуть не витримувати навантаження на їх поверхню.

Проиграть видео

Отримати надійну і довговічну акрилову поверхню для ванни будь-якої форми і розміру, можна не тільки за допомогою вкладиша. Покриття рідким акрилом — альтернатива в тих випадках, коли монтаж вставки неможливий з яких-небудь причин.